Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

3 minutes ago, NMX said:

Bukvalno najveći i najgluplji debil na tviteru. To sa viskonsinom je proverljivo za fazon pola minuta guglovanja ali on i Radule i slični imbecili lagano puše tu priču.

 

https://elections.wi.gov/node/7220

 

U viskonsinu do sada glasalo nekih 3.3 miliona ljudi. Ukupno registrovanih birača zalkjučno sa 01.11.2020 ima 3.68m

 

spacer.png

 

Kakva jebena gluperda

 

teško da radule puši tu priču ali vidi koliko debila i sličnih imbecila zdušno puši pa zašto ne pokupiti neki poen, ionako su izbori svake godine 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdarac said:

Na Bet 365 skocila kv sa 1.18 na 1.44 na Bajdena u zadnja 2 sata.

 

Primetih i ja to. Sada je 1.36. 


Verovatno ova neizvesnost oko Arizone i Nevade utiče na to. Kvote za Viskonsin više nema, a kvota za Mičigen je 1.04.

 

Tako da nema šta drugo da bude nego Arizona i Nevada. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NMX said:

 

Primetih i ja to. Sada je 1.36. 


Verovatno ova neizvesnost oko Arizone i Nevade utiče na to. Kvote za Viskonsin više nema, a kvota za Mičigen je 1.04.

 

Tako da nema šta drugo da bude nego Arizona i Nevada. 

 

CNN dao projekciju da je tamo gotovo i da je pobedio Bajden. Majstor Dzon se vratio i doktorira na tabeli na Cnn-u.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Sad kažu da u MI očekuju da se preokrene i rezultat u Kent okrugu. Tamo Tramp vodi sa prednošću od 12500 glasova. Ako se to desi to je još +15k prednosti na ovu cifru.

 

Ja mislim da u Nevadi nema šta da očekuje Tramp jer tamo je najmanji uzorak u Las Vegasu koji je 3/4 po broju glasača cele države.

 

Arizona je poslednja šansa za Trampa trenutno Bajden vodi 95k glasova a broji se još oko 440k. Doduše i tu najviše fali u velikim gradovima ali tu bar imaju dva srednja okruga u kojima Tramp može da napravi razliku ali pitanje je da li može da nadoknadi 100k glasova.

 

Edited by Klotzen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem da prvoj sili sveta treba ovoliko vremena da prebroji glasove. Jbt kao da su izbori za predsednika R.Srpske pa se ceka 7 dana da preproje sve glasove kao sto je pretprosli put bio. Ili predstavnika u savetu ministara.

Brojali su nekad i po mesec dana, nista neuobicajeno da potraje par dana.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, djole said:

Ma ajde bre, gotovo je ovo. Trampovci se džabe nadaju, znaju to i Bajdenovci nego samo bajaju.

 

Izgleda da je Trampova kampanja trazila ponovno brojanje u Viskonsinsu.

Takodje i tuzba da se prekine glasanje u Micigenu.

5 minutes ago, Sprivel said:


Brojali su nekad i po mesec dana, nista neuobicajeno da potraje par dana.

 

Ma mogu i godinu dana sta fali.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vamos Laki said:

Bitno je da sve bude regulare, a za sad ne deluje tako...

A kako to deluje? Covek izgubio izbore, vlada zemljom...prvi put cujem da opozicija krade izbore sa nekih fejk 150k glasova eto ubacenih u sekundi....

 

Pomirite se da je Tramp pukao i to je to..Vi bi isli na sud, a vamo se krade 30g niko prstom nije mrdno...Mi smo komedija

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...