Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

8 minutes ago, Klotzen said:

 

Gledao sam ja na prebacivanje. Dobra emisija ali fali im mnogo vise statistike i davanja konteksta rezultatima. Neko ko ne prati izbore na SAD medijima tesko da moze da shvati sta se dogadalo u ohaju ili u micigenu. 

 

Ne znam da li je neko naleteo sinoc na emisiju o izborima na Kurir TV. Ja saltao kanale pa se zaustavio bas da vidim kako oni to rade. Majko Isusova! Kao izbor za Zvezde Granda! A najjace je sto im je gost bio onaj Kovacevic iz Zavoda za statistiku, a neke dve curke "voditeljke" pola sata ubedjene da je on neko iz Vlade i da je savetnik u nekom ministarstvu! I meni bi neprijatno, kako li je bilo coveku... 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

 

 

ko su ovi?

 

Oni su iz Arizone. Ali ne mogu nista vise da kazem o njima. Nailazio sam na njihove polove, ali ih ne pratim i ne mogu sad da se setim kakvi su. Mislim da su prorepublikanski ali ne mogu da tvrdim. 

Link to comment
Share on other sites

U svom ovom pracenju sam potpuno smetnuo s uma bitku za senat....ima li promena ili sve po starom?

 

edit...da...video sam jedino za Martu Mek Seli, ona što je Tramp šejmovao na reliju u Arizoni...da je pukla...ostali?

Edited by NMX
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

U svom ovom pracenju sam potpuno smetnuo s uma bitku za senat....ima li promena ili sve po starom?

 

Demsi uzeli Kolorado i Arizonu. Republikanci Alabamu. Cini mi se da sam negde video pr desetak minuta da je Suzan Kolins proglasila pobedu u Mejnu. Vodi sve vreme, ali iz nekog razloga brojanje u Mejnu ide jako sporo i nije jos uvek prebrojano ni 80%. Ne mogu da garantujem za ovo. Dzejms i Peters imaju bukvalno isti broj glasova na preko 90% prebrojanih u Micigenu. 

 

Perdju je pobedio u Dzordziji, a za drugo mesto se ide u drugi krug. Tilis vodi za 100 hiljada glasova u Severnoj Karolini. Ernst je pobedila u Ajovi i Dejns u Montani. 

 

Za sada su demsi smanjili razliku za jedno mesto, jos par mesta su u igri ali ja ne ocekujem promene. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno najveći i najgluplji debil na tviteru. To sa viskonsinom je proverljivo za fazon pola minuta guglovanja ali on i Radule i slični imbecili lagano puše tu priču.

 

https://elections.wi.gov/node/7220

 

U viskonsinu do sada glasalo nekih 3.3 miliona ljudi. Ukupno registrovanih birača zalkjučno sa 01.11.2020 ima 3.68m

 

spacer.png

 

Kakva jebena gluperda

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...