Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

Kakva opozicija @LosmiSK, pa nije ti USA Srbija, imas drzave u kojima vladaju demokrate, a sto se tice kradje ovde sine  eto spreci je ti kad mi ne mozemo i pratimo USA izbore.

 

Pratimo ih kao zanimaciju, kao derbi i tako to. Bolje to nego da idemo po kaficima bez maske.

Edited by Zvezdinho
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djole said:

Jel ima Alex Jones neku emisiju negde uživo nešto?

 

Verovatno neku alt right verziju "Dozvolite da se obratimo" gde sa ortacima diskutuje ko ima koliko oružja da jebe mater pederima iz antife

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Meni ovi izbori deluju kao velika prevara. Države koje su među prvima glasale i 24 sata posle ne mogu da prebroje glasove. Uz to sve od jutros stoji na nekih 94% pregledanih glasova... Uz to svuda je Tramp imao prednost od 2-3%. Tamo gde se prebrojavanje pomerilo odjednom Bajden ima prednost od 2-3%, kao da su svih 6 posto nepregledanih glasova bili samo za Bajdena? Statistički skoro nemoguće. Imam utisak da je (bila) u toku velika trgovina sa tim ne prebrojanim glasovima, dok se ne vidi ko je jači da nategne na koju stranu... I oni ikome sole pamet o nameštanju i korektnosti izbora? Dobro, ionako znamo da to rade samo kada negde pobedi neko ko im ne odgovara, bez obzira kako je pobedio...

Inače ne navijam ni za jednog. Zabole me cenjena pozadina za obojicu. Ionako nema razlike između jednih ili drugih. Kao i svuda u politici...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Clash said:

Sta bi sa Rusima ovih izbora?

Hoce li paliti kompjutere ili tihuju?

Pustio Putin Tramponju niz vodu?

 

Kad su skontali koji je ce zajeb biti ovi izbori odlucili su da je bolje da puste same Amere da prave svinjarije, jer bolje ruski hakeri ne bi mogli. Ovo hakovati ne mozes: Ponny Express pošta 

tsps_874_guest_jim-defelice_pony-express

 

 

Neko je izgleda permutovao cifre za 21 vek u Amerikama, pa je to ustvari XIX vek 😄

 

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Duh sa sekirom said:

Meni ovi izbori deluju kao velika prevara. Države koje su među prvima glasale i 24 sata posle ne mogu da prebroje glasove. Uz to sve od jutros stoji na nekih 94% pregledanih glasova... Uz to svuda je Tramp imao prednost od 2-3%. Tamo gde se prebrojavanje pomerilo odjednom Bajden ima prednost od 2-3%, kao da su svih 6 posto nepregledanih glasova bili samo za Bajdena? Statistički skoro nemoguće. Imam utisak da je (bila) u toku velika trgovina sa tim ne prebrojanim glasovima, dok se ne vidi ko je jači da nategne na koju stranu... I oni ikome sole pamet o nameštanju i korektnosti izbora? Dobro, ionako znamo da to rade samo kada negde pobedi neko ko im ne odgovara, bez obzira kako je pobedio...

Inače ne navijam ni za jednog. Zabole me cenjena pozadina za obojicu. Ionako nema razlike između jednih ili drugih. Kao i svuda u politici...

 

 a ko to? :classic_smile: Kazes da su se republikanci prodali?

 

edit: nadam se da ce se brzo zarvsiti pa da se politika vrati na 5 do 10 postova na dan. :)

 

 

Edited by nonick
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Bukvalno najveći i najgluplji debil na tviteru. To sa viskonsinom je proverljivo za fazon pola minuta guglovanja ali on i Radule i slični imbecili lagano puše tu priču.

 

https://elections.wi.gov/node/7220

 

U viskonsinu do sada glasalo nekih 3.3 miliona ljudi. Ukupno registrovanih birača zalkjučno sa 01.11.2020 ima 3.68m

 

spacer.png

 

Kakva jebena gluperda

Znaci u Viskonsinu izlaznost 90%.

Mora da je pao neki rekord 👀

Sam taj podatak govori da nesto smrdi, jer to daleko nadmasuje izlaznost u ostalim drzavama ili sam prosek izlaznosti.

Link to comment
Share on other sites

The Arizona Republic surveyed county recorders and estimates that 600,000 ballots remain to be counted in Arizona. A full 450,000 of those ballots are in Maricopa County (Phoenix) and break down as follows: 248,000 early ballots (which in Arizona includes both mail-in and in-person votes) that arrived on Monday or Tuesday, 160,000-180,000 mail-in ballots dropped off on Election Day and 29,000 provisional ballots. Maricopa expects to release two batches of results tonight: one at 9 p.m. Eastern and one sometime after 12:30 a.m. Eastern.

 

Update za Arizonu. 

Link to comment
Share on other sites

Nisam bas citao sve, pratio sam izbore i mogu da kazem da je to bila jako losa odluka.

 

Zali Boze izgubljenog vremena. Naravno, prebrojali su samo drzave za koje se znao rezultat (KY, W Va, Ind za Trumpa, RI, VT, kasnije CA, OR, WA za Bidena). Ostale su NC i GA sa ogromnom prednoscu za Trumpa, to se kasnije smanjilo i to i sad stoji.

 

Biden ce izgleda pobediti zbog jednog glasa u Nebraski. Nakon brojanja i brojanja, zakucali su na 94% i imali smo 108 za Trumpa i 227 za Bidena, sa Texasom, Floridom, NC, GA, WI, MI, PA, Ohiom, Arizonom, Nevadom koje se jos uvek broje. Onda su dodali Texas i Floridu Trumpu, kao i Iowu i Ohio.

 

Brojanje je stvarno jako cudno. U Floridi stoji 200 000 glasova vise za Bidena, ali opusteno stoji da Trump pobedjuje sa 95%. Slicno i u Ohio, gde je Biden razbijao, a onda su se setili da broje samo Trumpove glasove. Pa u Va. i drugim mestima.

 

Kako sad stoje?

 

Biden ima 248, dobio je WI i Arizonu, 1 distrikt u Nebraski i ima otvoren put ka Beloj Kuci.

 

Trump ima 214, dobio je Ohio i Iowu i pored predvidjanja pollstera, kao i Floridu, ali dzaba sve kad su se zakucali kod brojanja GA i NC.

 

Ostali su Alaska (3 glasa, sigurna red state), Michigan (16 glasova, trenutno oko 40 000 glasova za Bidena), Pennsylvania (20, trenutno oko 350 000 glasova za Trumpa), NC (15, trenutno oko 80 000 glasova prednosti za Trumpa), GA (16, 100 000 glasova prednosti) i Nevada (6, 7700 glasova prednosti za Bidena).

 

Biden samo treba da dobije Nevadu (malo je iznenadjenje kako je toliko mala razlika, ali mogu oni da pocnu da trpaju lopatom za Bidena kasnije) i Michigan (tu jesu trpali lopatom plave glasove). Trump bi trebalo da uzme PA sto je jos 20 i to je 237 - 248, uz Nevadu, Michigan, North Carolinu i Georgiu. Sto znaci, da Trumpu trebaju Michigan i Georgia.

 

Ne znam zasto su ovde poceli da pisu da Trump sigurno dobija. Da je dobio te drzave obojili bi oni to u crveno (glup sistem sa winner takes it all). Ocigledno je da su usavrsili lopatanje, tako je i Trump dobio Floridu.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, nonick said:

a ko to? :classic_smile: Kazes da su se republikanci prodali?

 

Ne, nego kažem da me ne bi čudilo da i jedni i drugi pokušavaju da nameste izbore za sebe. Da ni jedni, ni drugi nisu bili sigurni da će pobediti, pa da pokušavaju da nešto ne bi prepustili slučaju. Ko je bio jači ili bolji u tome videćemo uskoro....

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Vamos Laki said:

Znaci u Viskonsinu izlaznost 90%.

Mora da je pao neki rekord 👀

Sam taj podatak govori da nesto smrdi, jer to daleko nadmasuje izlaznost u ostalim drzavama ili sam prosek izlaznosti.

 

Pa ako ti nije problem da poveruješ da Tramp ima 200k glasova više nego pre 4 godine, što je problem da poveruješ da demsi imaju 240k glasova više? 

Edited by NMX
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Pogledaj HBO dokumentarac .

 

 

 

https://www.imdb.com/title/tt12041084/

 

pa pogledacu ako imam vremena ali ne uskoro.

 

Kad je Trump poceo da prica o kradji pre nekoliko meseci i odvrnuo tu pricu na 200 na sat bilo je vise clanaka, statistike i emisije o tome. Znaci do sada niko nije uhvacen, ni demokrate ni republikanci, u nekoj sistematskoj kradji.

Mozda ce ovo biti prvi put :)

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Ne mogu da verujem da prvoj sili sveta treba ovoliko vremena da prebroji glasove. Jbt kao da su izbori za predsednika R.Srpske pa se ceka 7 dana da preproje sve glasove kao sto je pretprosli put bio. Ili predstavnika u savetu ministara.

Ma ne, bilo bi bolje da se pobednik zna pre izbora :classic_smile: Kao recimo u SR.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NMX said:

 

Pa ako ti nije problem da poveruješ da Tramp ima 200k glasova više nego pre 4 godine, što je problem da poveruješ da demsi imaju 240k glasova više? 

Morao bih da prostudiram sta se istorijski desavalo tamo.

Al 90% je nemoguca izlaznost, ergo muljaza na delu bez dvojbe.

Edited by Vamos Laki
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...