Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

1 hour ago, AgroLaki said:

Nemam CNN izgleda na kablovskoj, moracu da nadjem ovako na netu.

Tj za kanal mi pise Bloomberg, sve izgleda kao CNN, a na kajronu pise Foxnews...

:classic_biggrin:Ovaj sta ti je TV pio? To je stvarno najneverovatnija kombinacija.

1 hour ago, AgroLaki said:

Pensilvanija posle 1% prebrojanih 80% za TraNpa, bice ovo lagano.

ย 

Ili ja ovo nista ne kapiram pa mogu da nastavim celu noc da piลกem fake news na temi. ๐Ÿ˜„

Ovo si propustio, tek su poceli brojanje za PA, ima to da potraje. Republikanski delovi nece ni da pocnu do sutraย :classic_smile:

ย 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angelia said:

:classic_biggrin:Ovaj sta ti je TV pio? To je stvarno najneverovatnija kombinacija.

Ovo si propustio, tek su poceli brojanje za PA, ima to da potraje. Republikanski delovi nece ni da pocnu do sutraย :classic_smile:

ย 

ย 

Pa bas danas mi se radilo azuriranje kanala na TVu, ne znam sta se izmuljalo.ย ย 

Gledam da je protiv Hilari bilo samo 44k glasova razlike, tako da ne verujem da sada ima ikakve sanse.ย 

Link to comment
Share on other sites

Da bi bilo gde mogli da kazu da je gotovo gradovi moraju da budu debelo za jednog. Ovo sto se pokazuje nista ne znaci dok ne stigne fly-over Joe the plumber's vote. ๐Ÿ™‚ย 

Da li ce da cure cevke ne zna se dok ne stignu glasovi JTP-eva. ๐Ÿ˜›

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angelia said:

Imas okruge koje drze reps koji su rekli da ce tek sutra da krenu da broje, ne secam se koliko njih. PA ima 3 dana da broji glasove, svasta moze da se desi.

To je ono sto izgleda drustvo ne kapira. Ovo ce da traje, posto je ili u korist DT, ili JB. Ako bude tesno, bice frke s'obe strane.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mrd said:

To je ono sto izgleda drustvo ne kapira. Ovo ce da traje, posto je ili u korist DT, ili JB. Ako bude tesno, bice frke s'obe strane.

Naravno, a PA je tu u bitnoj poziciji, veoma moguce da ce sutra da izazovu mail-in glasove, ko bi ga znao.

Ovo sto sad broje u PA ce u vecini biti Dems glasovi. Kod nas se ovo bukvalno pretvorilo u referendum.

ย 

Plasim se da ce da bude interesatno

ย 

Edit: samo da dodam, posto sam upravo dosla iz Filija - policije ima u stavu "spremni" - nacionalnu gardu nisam videla jer su oni rasporedjeni u delovima gde nisam bila. Centar je relativno pust....mnogo manje ljudi nego uobicajeno. Sto je bilo zgodno za mirnu veceru u restoranu, samo je neprirodno tiho

Edited by Angelia
Link to comment
Share on other sites

Just now, Angelia said:

Naravno, a PA je tu u bitnoj poziciji, veoma moguce da ce sutra da izazovu mail-in glasove, ko bi ga znao.

Ovo sto sad broje u PA ce u vecini biti Dems glasovi. Kod nas se ovo bukvalno pretvorilo u referendum.

ย 

Plasim se da ce da bude interesatno

U Walnut Creeku su jutros u centru postavili barikade. Kazu da ko god pobedi ima da bude nemira. Cak je Cali ovaj put 50-50. Nisam na ovo navikao. ๐Ÿ™‚ย 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, AgroLaki said:

ย 

1.Pa bas danas mi se radilo azuriranje kanala na TVu, ne znam sta se izmuljalo.ย ย 

2.Gledam da je protiv Hilari bilo samo 44k glasova razlike, tako da ne verujem da sada ima ikakve sanse.ย 

1. Znam nego si bas naveo kombinaciju "Zona sumraka"ย :classic_biggrin:

2. Hmmm ne uzimas u obzir da su ovo potpuno drugaciji izbori, masovno glasanje. Ne bi ja nista predvidjala za PA jos uvek.

2 minutes ago, mrd said:

U Walnut Creeku su jutros u centru postavili barikade. Kazu da ko god pobedi ima da bude nemira. Cak je Cali ovaj put 50-50. Nisam na ovo navikao. ๐Ÿ™‚ย 

Ja sam pitala ljude u Cali da li postoji mogucnost da Tramp uradi flip, i svi su bili - ne zna se.

Ja ne pamtim da je na B. Hillsu bila republikanska rally kao sto se desilo ovaj put....

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Angelia said:

1. Znam nego si bas naveo kombinaciju "Zona sumraka"ย :classic_biggrin:

2. Hmmm ne uzimas u obzir da su ovo potpuno drugaciji izbori, masovno glasanje. Ne bi ja nista predvidjala za PA jos uvek.

Ja sam pitala ljude u Cali da li postoji mogucnost da Tramp uradi flip, i svi su bili - ne zna se.

Ja ne pamtim da je na B. Hillsu bila republikanska rally kao sto se desilo ovaj put....

To je ono sto mene nervira. Dems su toliko izgubili sa poslednjim dogadjajima. Trump nas je ukopao sa tax CAP na $10k za deduction svi su svake godine bar $15k na gubitku, ali on i dalje dobija, posto dems gube zbog svoje gluposti. Pazi kad ljdi $ stavljaju posle dems. ๐Ÿ™‚

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mrd said:

To je ono sto mene nervira. Dems su toliko izgubili sa poslednjim dogadjajima. Trump nas je ukopao sa tax CAP na $10k za deduction svi su svake godine bar $15k na gubitku, ali on i dalje dobija, posto dems gube zbog svoje gluposti. Pazi kad ljdi $ stavljaju posle dems. ๐Ÿ™‚

Ah omasio si, nije Tramp uveo taj cap, to su Dems zahtevali da novi tax prodjeย :classic_biggrin: To nije bilo u njegovom predlogu.

NC deluje kao moguce popriste bitke - suvise su blizu na ovoliko glasova.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...