Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

Vec neke brojke idu u Bajdenu u korist, ajd ko da nismo znali  al ajd. Procentualno manje belaca je glasalo u odnosu na prosle izbore . Valjda za 5 posto vise fakultetski obrazovanih je glasalo u odnosu na prosle izbore i mali rast najstarijih glasaca koji su po anketama naklonjeni vise Bajdenu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Vec neke brojke idu u Bajdenu u korist, ajd ko da nismo znali  al ajd. Procentualno manje belaca je glasalo u odnosu na prosle izbore . Valjda za 5 posto vise fakultetski obrazovanih je glasalo u odnosu na prosle izbore i mali rast najstarijih glasaca koji su po anketama naklonjeni vise Bajdenu.

Pogledaj brojke ponovo, kazu da je u mail-in glasanju rekordan broj. Neki su cak dali izjaviti da je taj broj veci nego odziv proslog puta. 🙂

Nemam pojma, ali mene glava ne boli. 🙂 Tequila je resenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se sto ulecem u diskusiju onako "sa strane" - no zivim u USA. Najiskrenije, manje me brine ko ce pobediti nego sa koliko %.

Bilo ko da pobedi sa 60 ili vise %, moj zivot se nece bitno promeniti.

Malo verovatno.

Ako bude 49/51, plasim se optuzbi za prevaru i nereda na ulicama. Ako bila koja strana pocne da divlja i razbija, e, to bi vec i na mene licno uticalo.

 

Iselio sam iz SFRJ, Tito se jos nije propisno ni ohladio, ali se ovako neprijatno nisam osecao tokom izbora nikada ranije.

 

Edited by zoran59
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nadajmo se da jednog od kandidata neće izdati srce od uzbuđenja dok čeka rezultate.
 
Ima li neka kvota da naredni predsednik neće dočekati kraj mandata?
Napravi pool. [emoji14]

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Slabiji rezultati Trampa u republikanskim okruzima na Floridi i ako ce u tim okruzima da pobedi , za nekoliko posto u odnosu na prosle izbore. Navodno Trampov izborni stab ocekuje bolje rezultate u demokratski orjentisanom Majami okrugu u odnosu na prosle izbore.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...