Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

27 minutes ago, Majak said:

Svečano se zaklinjem - ako ne dobijemo ove raspale Francuze sad, ne gledam nijednu našu EL utakmicu do kraja sezone.

To je to. Na kraju dobro, jer ovo gledati više nema smisla.

 

Završnica ista kao kod Obradovića. Ona 4 centralna pika za redom bez TO niti ičega - velika sramota za Radonjića.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nemamo mi čime da branimo pik kad se Kol ovako zapali jeboga konj. Mogli su još deset u nizu da nam prodaju. Barabar uz Larkina ima najbrži prvi korak u EL. Porodismo svaki poen do pola treće...opasno smo se istrošili. Woldenu svaka čast. Da smo nekog Kobsa gadjali na početku sezone sad bi Wolden imao statse da ga ispratimo uz obeštećenje na kraju sezone. Mnogo nam nedostaju ove Dedine fore i jeftini poeni ali i dalje skuplja po automatizmu...rezona bez. Baš nas mnogo košta u odbrani sa ovom minutažom. Od Lojda je prerano očekivati da klačuje...i on je svestan toga pa se nije ispucavao. Dobrić iako vruć, sigurno se ne bi oslobodio za bazer-biter. Čestitke Laziću. Valja nam uložiti minutažu u Rita.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je kranje vreme da se svati da drustveni klubovi mogu da se zatvore. Bitna je privatizacija. Jedan Asvel bolji od CZV. Citam vest da ce i u fudbalu biti super liga bogatih klubova. Krajnje je vreme da se konacno odradi privatizacija. Bar u Kosarci dok jos ima vremena da se ugrabi neka licenca, ali mislim da je i to daleko.  JBG svi buduci projekti za EL ostvaruju pobede, samo mi gubimo.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Wingwalker said:

Namiren si od Sector-a...

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

Baš čudi mala njegova minutaža, može on sigurno mnogo više da pruži. Kada bi uspeo da smrša još kilo-dva bio bi naš najbolji plej trenutno. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...