Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

3 minutes ago, Predragdjape said:

Da li ce to Radonjicu neko da zameri? Naravno da nece. Igra na kreditu slave.

 

Evo ja mu zameram prvi. Katastrofalno vođenje utakmice do sada. Pretpostavljam da niko ne zna zašto pored ovako bednih Koloma, Davidovca i Kuridže NI JEDAN JEDINI JEBENI SEKUND ni su dobili Hol, Rit i Radanov.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Predragdjape said:

Cim ih je prihvatio, kao da ih je birao. Mogao je da sugerise igracima da brane trojku  da ne udvajaju nepoteebno ulaz i ostavljaju igrace same na 3. Nema opravdanja. Ima Halla na klupi ali ga iz svog razloga kulira. Drazi mu je Kolom.

To i rekoh, najviše mi je nejasno i najviše mi smeta što Hola malo ima, malo nema a Volden skoro celo poluvreme igra.

Ništa mi nije jasno za Hola, a takođe ni za Radanova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Evo ja mu zameram prvi. Katastrofalno vođenje utakmice do sada. Pretpostavljam da niko ne zna zašto pored ovako bednih Koloma, Davidovca i Kuridže NI JEDAN JEDINI JEBENI SEKUND ni su dobili Hol, Rit i Radanov.

To je cinjenica. Radonjic podseca na Zidana nakon sto se vratio u Real. Izmeje nejasne, To kasni. Glumi autoritet a trpi jos gore igrace.

Link to comment
Share on other sites

Ja Kuridzu vise ne mogu da gledam, njegova ogranicenost na obe strane para mozak. Davidovac ne zaostaje. Njegova odbrana je na nivou rekreativca ispred zgrade.Pored njih dvojice nikakvih, Reath ladi jaja na klupi. Neshvatljivo

Hall mora da igra ispred Coloma, njegova igra cini da nas napad izgleda kao usporeni snimak, a u odbrani bi dzak krompira odradio bolji posao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo mi liči na utakmicu sa Efesom u Pioniru, kad su nas nakantali sa 7 igrača i ubacivali šifonjere. Sve se nadaš da će da ih stane, kao sad Asvel na kraju 2/4, a oni u drugom nastave da ubacuju šifonjere preko DeDa, Koloma i Dobrića... sve mi liči da će biti tako i večeras... nema leba sa ovakvom igrom...

Edited by Issey
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...