Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ovo kao kad moji poznanici što nameštaju po opštinskoj fudbalskoj ligi pričaju kako nameštaju i u polufinalu Lige šampiona ili Premijer ligi.

 

Sve je to isto bajo moj, znam ja kako se to radi.

Jel Juventus opstinska liga? Jel ovi pomenuti opstinska?Idi pij pivo ispred zadruge a sto se kosarke tice mogu da ti predajem istu. 

 

Dali postoji neki mod.koji moze da mi ugasi profil ako moze neko u PM da mi odg.ozbiljno pitam.Ne bih samo da se izlogujem.

Edited by Vautren23
Link to comment
Share on other sites

Agresivan neki momak. Namestao po drugoj muskoj ligi Srbije region istok, pa sad misli da Larkin i Micic isto tako prodaju.

 

Uplatis fino dvojku na +17 za Real i keca na +16 za Efes i sedis i cekas da ti legnu pare, umesto sto useravas topik ovde.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Vautren23 said:

Jel Juventus opstinska liga? Jel ovi pomenuti opstinska?Idi pij pivo ispred zadruge a sto se kosarke tice mogu da ti predajem istu. 

 

 

Ako su Juve i Mali Mokri Lug nameštali, znači svi to rade. Samo Srbin sve to provalio, ne možeš ga prejebati.

 

Eno namestila naša reprezentacija još '86. godine u polufinalu protiv SSSR-a, još gore nego Efes poslednjih par dana.

 

Zadrži svoje predavanje košarke ispred seoskog doma kulture, Miletu bravaru, Đoki poštaru i Lazi berberinu, biće im dobar laksativ.

 

 

Edited by Dropkick Murphys
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Zzzzzzz said:

Jel Juventus opstinska liga? Jel ovi pomenuti opstinska?Idi pij pivo ispred zadruge a sto se kosarke tice mogu da ti predajem istu. 

 

Dali postoji neki mod.koji moze da mi ugasi profil ako moze neko u PM da mi odg.ozbiljno pitam.Ne bih samo da se izlogujem.

Ne moze brisanje profila, i ja sam pitao.

Mozes naprimer da nekog uvredis, napises o holokaustu i tako to, i bit ces banovan. :)

 

Inace ja verujem da je namestena serija u Madridu.

Real jedan od najvecih klubova u Evropi, i sad da glat ispadne +60 od Efesa proizvodjaca piva. cccc

 

 

edit: a taman sam hteo da pomognem tipu. kad on vec banovan. Izvinjavam se ne pratim .

Edited by Tomiprunet
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bice zanimljivo veceras u Minhenu. Bajern je uspeo da nadje petorku da neutrališe Milanovu visoku postavu sa Sildsom na 2 tako sto su spustili Lučića na 2.

Dosta problema im je pravila ta visoka postava Milana kada bi Sili ili Sisko ostajali na Sildsu ili Datomeu.

JJJ ,Gist i Radošević su odigrali odlicnu odbranu pod kosem i skroz zaustavili Hinesa i Lideja koji su u prve dve tekme imali 20 ppg i 7rpg ,a u G3 4ppg i 4rpg.

 

 

Baldwin(Sisko),Lucic,Cipser,JJJ i Gist(Radošević) je petorka koja moze da donese pobedu Bajernu i G5. Rejnoldsa nesto ne vidim u ovoj seriji da moze da bude neki faktor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/29/2021 at 8:35 AM, realno *w said:

Ljudi igraju bez dva igrača iz postave protiv jedne od najkompletnijih ekipa koju smo ikada gledali u EL. Jedan meč su dobili, jedan izgubili na mišiće, juče se opet koliko toliko držali do kraja. Apsolutno iznad svih očekivanja.

 

Plus konstantna, blaga, ali ipak pristuna pomoć sudija Barsi.

 

Pengos igra 35 minuta po meču, cela odbrana Barse je skoncentrisana na njega, a batine koje je dobio o Kalatesa u drugom meču je nešto što se retko viđa u evropskoj košarci. Već tada se videlo koliko je iscrpljen, ali je izvukao dobar meč.

Tako da ne znam po kojoj logici se očekivalo da sad odigraju tako dobro, ja sam i tokom prošlog meča komentarisao da je jedini način da Zenit dobije, da pobedi i tu tekmu, jer će ih ovako Barsa slomiti. Čak i sa 2-0, verujem da bi šanse bile max 50-50.

 

Sve u svemu, ako se uzme u obzir da je u pitanju duel 1. i 8. ekipe, ovo je jedna od boljih serija. Na pamet mi pada još CSKA Himki pre 4 godine.

 

 

Mozda zato sto igraju na domacem terenu?

 

Ili po tebi uopste nema nikakve veze da li se igra pred njihovim navijacima, na terenu koji poznaju ili u Barceloni? Tvoja teza bi mogla da bude objasnjenje za drugi mec koji je i Pangos lose odigrao i Zenit je rezultatski bio u podredjenijem polozaju. Sad je proslo nedelju dana, Zenit ima prednost domaceg terena i Barcelona ih skoro pa rutinski dobije?

 

Jednostavno, Zenit nije ozbiljan tim (ili klub) - da igraju stari PAO/Oly sa jedne strane i Real/Barca sa druge strane to bi se znalo - 2:0 u Spaniji za spanske ekipe i 2:0 u Grckoj za grcke ekipe. Ovako je samo nastavljen neozbiljan niz - kad je Zenit totalni autsajder igraju mnogo bolje, kad se ocekuje da dobiju na domacem terenu (ili imaju priliku da igraju dva egal meca kao sad) oni se raspadnu i daju samo 62 poena za 39 minuta.

 

Inace, sto se tice pomoci sudija - opet, sudjenje je bilo daleko gore u prva dva meca. Odnos slobodnih bacanja: 18-10, 44-19, 20-19 za Barcelonu.

Edited by goldberg
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, NMX said:

Nisam gledao prošlu tekmu..može neko objašnjenje zašto ima ovoliko publike jbt? :lol_2:

na unixu, vise publike nego pre plandemije..

lm, nikako da se odlucim, protiv koga da navijam.. u principu bi to bila barsa, al bas mi se nesto ogadio zenit, tako da cu protivu njih.. :coffee:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...