Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 minute ago, bosMan_jr said:

Pa da hoce da nameste, ne bi valjda gubili 15 ili 20 pa dobijali nego igrali egal, pa ko treba samo pojaca u finisu. 
 

Ili mislite da su mozda igrali live kvotu 10 u Kini

Pa brate vi koji zivite u svetu od cokolade i marmelade vama i ne vredi objasnjavati.Vi koji verujetre da je pored tolike love sport cist.Ekipa napravi 31-8 o onda krenu da gaze 3x aut linije da gadjaju nereoznske suteve itd isto kao prosli put od 17-0 na 8-31pa onda ovo uostalom nema sta da se prica ovo je bizarno da bizarnije ne moze biti.Oscilacije na nivou Srpske 3.lige a energija kao u domu penzionera.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vautren23 said:

Pa brate vi koji zivite u svetu od cokolade i marmelade vama i ne vredi objasnjavati.Vi koji verujetre da je pored tolike love sport cist.Ekipa napravi 31-8 o onda krenu da gaze 3x aut linije da gadjaju nereoznske suteve itd isto kao prosli put od 17-0 na 8-31pa onda ovo uostalom nema sta da se prica ovo je bizarno da bizarnije ne moze biti.Oscilacije na nivou Srpske 3.lige a energija kao u domu penzionera.

piši češće

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vautren23 said:

Pa brate vi koji zivite u svetu od cokolade i marmelade vama i ne vredi objasnjavati.Vi koji verujetre da je pored tolike love sport cist.Ekipa napravi 31-8 o onda krenu da gaze 3x aut linije da gadjaju nereoznske suteve itd isto kao prosli put od 17-0 na 8-31pa onda ovo uostalom nema sta da se prica ovo je bizarno da bizarnije ne moze biti.Oscilacije na nivou Srpske 3.lige a energija kao u domu penzionera.

200.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vautren23 said:

Pa brate vi koji zivite u svetu od cokolade i marmelade vama i ne vredi objasnjavati.Vi koji verujetre da je pored tolike love sport cist.Ekipa napravi 31-8 o onda krenu da gaze 3x aut linije da gadjaju nereoznske suteve itd isto kao prosli put od 17-0 na 8-31pa onda ovo uostalom nema sta da se prica ovo je bizarno da bizarnije ne moze biti.Oscilacije na nivou Srpske 3.lige a energija kao u domu penzionera.

Kao u Kls onomad Novi Pazar i Dunav kad natrtise moj Napredak da ispadne iz lige... :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Ma ovo je neki padobranac, ne treba ga konstatovati. 
 

nije tako lako namestiti utakmicu kao sto se cini, ni na mnogo nizem nivou od EL. Imao sam prilike da budem ucesnik utakmice poslednjeg kola KLS pre vise godina, gde su se pre tekme stariji igraci pokusali ‘prijateljski’ dogovoriti o ishodu i nije uspelo. Inace, prica je pomalo i smesna, ukljucuje jednog poznatog bivseg igraca Crvene Zvezde i jednog bivseg mladog reprezentativca, a kamen spoticanja je bio ko ce koga pustiti naravno

 

i samo da se nadovezem na post iznad, da, toga ima, da se pustaju odredjene utakmice da bi neko opstao, ali retko kad su tu ukljucene kladionice i veliki dobici

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Ma ovo je neki padobranac, ne treba ga konstatovati. 
 

nije tako lako namestiti utakmicu kao sto se cini, ni na mnogo nizem nivou od EL. Imao sam prilike da budem ucesnik utakmice poslednjeg kola KLS pre vise godina, gde su se pre tekme stariji igraci pokusali ‘prijateljski’ dogovoriti o ishodu i nije uspelo. Inace, prica je pomalo i smesna, ukljucuje jednog poznatog bivseg igraca Crvene Zvezde i jednog bivseg mladog reprezentativca, a kamen spoticanja je bio ko ce koga pustiti naravno 😂

Taj padobranac je igrao kosarku 8godina(vec sam i rekao)necu reci gde sve,nije bitno,utakmica se moze namestiti kako zelis,cesto upravo ovako da ima sto vise serija da ispadne "luda"utakmica a ne namestena.Od npr 32 kola u nekoj ligi svaka ekipa jednu da namesti(a radi se to)to je vec ogroman broj.Ne znaju uvek svi igraci za to cesto i samo odabran broj ljudi npr ako imas sudiju i trenera 90% ti uradjeno.Najjace je kad se namesta da bude nereseno i veruj mi samo izgleda da je tesko namestiti ali necu vise da pisem verujte u sta hocete.Nisu to uvek namestaljke sad da se vi lozite ovde uplacuju se milioni itd ne zavisi,nekada se daju bodovi nekada trener duguje treneru nesto ili predsednik kluba itd itd...uglavnom recimo tek 5-10% je namestenih ili sumnjivih meceva zavisi od lige itd to je mali procenat ali ih ima,a ovo po celokupnom toku serije,ponasanju igraca,nacinu na koji prave greske je izuzetno sumnjiva serija i cak se vidi da nisu vesti u tome(ja sam 90% ubedjen da ovo nisu ok serije bile u Madridu)takodje tolike oscilacije i identicne greske u dve uzastopne utakmice na ovom nivou,izvini ali ne verujem!

 

A niti sam teoreticar zavere niti neki debil ali nisam bas ni veverica.Verujete da je sve cisto ceo svet se kune u nesto lozite se kao pravi navijaci ili ljubitelji sporta a posle ispadne jedna Sarapova,jedan Platini,jedan Armstrong itd itd da ne pricam o broju suspendovanih tenisera ili atleticara ili o Juventusu tj Calciopoliju.Mislite da toga nema u Evroligi koja donosi znatno manje prihode,jos u ova Covidvremena,od pomenutih?Naravno da ima.

 

Toliko od mene i posto mi ovaj forum nista ne znaci jer sam napisao tek par postova,a vidim da su clanovi takvi kakvi su necu vise pisati na forumu,a ionako mi manjka vremena da bilo gde piskaram.Uzivajte u kosarci,pozdrav svima!

 

P.S nazlost u nasim nizim ligama KLS i nize se od takvih meceva isplacuju i obecane premije,zarade,narocito strancima raspitajte se malo dok domaci igraci cesto i izvise ili im se "plati"drugacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...