Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

3 minutes ago, Sector said:

Clyburn tragicar steta. Mozda je trebao ipak da ide na prodor. 

Ma kakav tragicar, covek ih je maltene solo vratio u zivot, 9/9 za dva. Sigurno on nije na svoju ruku uzeo ovu trojku, a doduse izgradio je i dobro poziciju jer mu se Singleton dosta povukao.

 

Tragicar moze biti Hilliard sa onim moronskim sutem na 15 sekundi do kraja. Da Lundberg nije dobio petu licnu, mislim da bi CSKA i doso do preokreta, jer bi taman zamenio indisponiranog Darruna, a i bio je veoma vruc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Au, Punter da je ubacio ono kraj, neverovatna sreca za Barsu.

Vrlo tesko da ce Calathes igrati finale.

Sto se tice prve utakmice, godinama sam navijao za Tea i CSKA na F4 i gledao kako gube velike prednosti i na kraju meceve koje u potpunosti kontrolisu, a sada se isto desilo sa Efesom. Nije mi dobro bilo, bas bih se skenjao da su izgubili. Clyburn je na kraju promasio dve trojke za vodjstvo, a Hilliarda isamarati za onaj sut. Morace Larkin da se sabere malo za finale, neophodan je da malo skine teret sa Vase, iako ovaj igra fenomenalno.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, zorex said:

Odlično Ataman gleda kako mu se tim raspada već 10 minuta. I sad jedino Rodi Buaboa može da kupi koš. 

 

Vasa će morati da plaća piće ako sačuvaju ovo, i da onda pokida finale.

Ataman nije bas normalan. Vasa je danas igrao 36 od 37 minuta, a da nije ispao zbog penala igrao bi 39 minuta. To je nenormalno i previse, pa makar bio i F4. Prevodi loptu, kreira, prodori, najbolji defanzivci na njemu, a sa druge strane rilja i odbranu, cuvao je vrhunski Hacketta u prvom poluvremenu.

Vasa je na 5 min do kraja meca imao 1 faul. Onda je za 2 minuta napravio 4 faula, od toga dva u napadu. I sam je rekao posle meca da je bio umoran i da je to uzrok tih faulova.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bas epski raspad Efesa, ali je i razumljivo, trener ubacuje igrace koji su mu i doneli prednost. Partizanu su u EL 4 igraca igrala po 40 i vise minuta jer se tada igrao produzetak.

 

Sa druge strane, neozbiljnost Hilliarda, nijedan trener ne zeli da gleda takve odluke u kljucnim trenucima. Podsetilo me na ZOCa i njegove muke sa Williamsom, covek se nakon te sezone povukao iz kosarke da se oporavi od sokova koje je dozivljavao.

 

Mislim da ce u buducnosti u EL najbolje prolaziti klubovi ciji sastav cine mahom evropski igraci i igraci iz USA koji su dugo u Evropi, problem je sto je sve manje novih vrhunskih evropskih igraca. Nikakvo zatvaranje lige nece resiti nista.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...