Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Just now, realno *w said:

 

A neveštački samo oni koji su nastali 40ih? 😄

 

Da skratim pricu = da. 

 

Duza prica = ekipa koja je nastala tako sto kompanija preuzima drugoligaski propali klub... dugo su bili ekipa koja nije imala neku znacajniju posetu. Da, sada se to izmenilo, pa su sa ovim uspesima povecali posetu znacajno, ali mi i dalje nekako to nije to. OK, to je moje subjektivno misljenje, nije bas da moze da se meri, postujem da se neko ne slaze. Sigurno ima i gorih tvorevina. Pogotovo iz Turske, npr. Darusafaka. Stari tim koji je par sezona toliko napumpan i onda posle nista. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, jedibojan said:

Ma nista, samo sam imao flashback na tu njegovu izjavu kad je delovalo da je Vasa totalni bust. Covek zna znanje

 

Pa mora da hvali svog klijenta, nije izmislio toplu vodu.

 

Svi smo znali da Jovic i Micic nasledjuju Tea. Sad kako ce da ga naslede to zavisi samo od njih. 

 

1 minute ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Grcki Kino Kolom se bas smorio.

 

Kalates? 🙂

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mmajstor said:

 

Pa mora da hvali svog klijenta, nije izmislio toplu vodu.

 

Svi smo znali da Jovic i Micic nasledjuju Tea. Sad kako ce da ga naslede to zavisi samo od njih. 

 

🙂

Izjava je bila u fazonu, znam da ce vam zvucati neozbiljno, ali...

Covek ladno ima mvp NBA i EL 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma koga briga za Miska. Mnogo je bitnije da Srbija ima mvp evrolige, mvp evrokupa i najverovatnije mvp nba lige. 

 

2 minutes ago, Wingwalker said:

Glumac ''Helsinki'' iz Netflix serijala Casa de Papel...veliki ljubitelj košarke...živi u Barseloni.

 

Daaa Helsinki. 😅

 

 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...