Jump to content

The Rings of Power


SteveFrancis#3

Recommended Posts

Nemoguće je objasniti Toma ljudima koji nisu čitali Tolkina, teško je i onima koji jesu. Nije džaba toliko studija napisano o njegovoj ulozi i značenju. Apsolutno ga nema smisla ekranizovati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

elrond-battle-header.png?ar=16:9&fit=cro

 

Izgleda da ce opsada Eregiona zaista biti opsada, a ne samo singl bitka i cao djaci. Bar prema Empire-ovom clanku. Videcemo kakav pacing ce biti. 8 epizoda je jako malo za uvod, razradu i zakljucak cele Annatar storije, tako da ce ovo biti strasno tezak zadatak. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 5/15/2024 at 12:47 AM, Besni lala said:

Mnogo si bre brz :classic_biggrin:@Drug Crni

 

Taman sam došao to da postavim.

 

I praštajte meni slabom ali opet nekakvu svrhu gledanja vidim...

 

Strepnja je velika ali nada postoji. :lala2:

 

... joj i qq

A sad ću morati i da gledam pošto sam,jelte,mazohista...

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nemam bog zna šta da kažem, nisam gledala prvu sezonu pa osim Saurona i Galadrijele ne znam ko je tu ko, ali prilično je jasno da je tema rat sa Sauronom. Ne znam jesu li poremetili dosad šta u hronologiji. U trejleru tekst vrvi od opštih mesta, jedino da se nadamo da je ostatak konkretniji. Ali poslednja scena je baš onako bljak, apsolutno ne mogu zamisliti Galadrijelu da se dovede u takvu situaciju, ne smem ni da mislim kako su stigli do toga.

Iz ovog trejlera izgleda kao da u seriji Sauron ima vlast i nad nosiocima Tri Prstena, nadam se da sam samo pogrešno protumačila i da nije baš toliko otišlo uđavola.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, alcesta said:

Nemam bog zna šta da kažem, nisam gledala prvu sezonu pa osim Saurona i Galadrijele ne znam ko je tu ko, ali prilično je jasno da je tema rat sa Sauronom. Ne znam jesu li poremetili dosad šta u hronologiji. U trejleru tekst vrvi od opštih mesta, jedino da se nadamo da je ostatak konkretniji. Ali poslednja scena je baš onako bljak, apsolutno ne mogu zamisliti Galadrijelu da se dovede u takvu situaciju, ne smem ni da mislim kako su stigli do toga.

Iz ovog trejlera izgleda kao da u seriji Sauron ima vlast i nad nosiocima Tri Prstena, nadam se da sam samo pogrešno protumačila i da nije baš toliko otišlo uđavola.

 

To se zove Shipping,draga moja. :classic_love:

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Sector said:

Nećete da priznate da imate leptiriće u stomaku.

 

Svi mi koji smo pojeli kofu govana zvanu prva sezona ne muče leptirići, već znamo šta nas čeka.

 

Još jedna kofa govana, pozlaćena i fenomenalnog izgleda, ali istog sadržaja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posto su ukapirali da su u pisanju busan kurton, stavili su da bude sto vise makljaze i to je to, makar da privuku casual ljude da odgledaju celu sezonu. 

 

Ubacili su sve moguce sto su imali, Bombadila, Ente, trolove, undeadove, fejd vilenjak koji ce da skace kao Legolas, Dunjice - to sam ja - Neda momenat, orlove, paukove, sve sto bi moglo ikako da podseti na LotR. 

Fale samo jos Milos Biković i Baća da kradu konje Vilenjacima da Žikina Šarenica bude kompletna. 

 

A sada nastupa OKUD Grishnaković sa igrama iz Gornjeg Angmara. 

 

 

*OKUD - orkovsko kulturno umetnicno drustvo

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...