Jump to content

UEFA Champions League 2020/21


goldberg

Recommended Posts

Nije ovo baš nikakvo iznenađenje. Kraj Barse se desio nakon ispadanja od Liverpula, ekipa koja dvije godine zaredom prokocka 3 gola prednosti iz prvog meča, jednostavno mora da izvrši neke ozbiljne reforme. Oni su nastavili da gaze istim putem i ovo je samo logičan slijed događaja. Kuman je bio samo kozmetička promjena, potrebne su promjene iz korijena.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da se podsetimo sta je Jorge Jesus rekao o ovom timu Barselone u oktobru

 

Quote

Jorge Jesus: This current Barcelona have nothing

 "I wouldn't say that we look like Barcelona," Jorge Jesus said. "The one from a few years ago maybe, but the team they have now have nothing. "I don't want to look like their current team, but I wouldn't mind resembling their past sides."

Quote

Objasnio covek sve.

Barca posle Mesija spada na Liga Evrope tim.

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Sraman crveni karton, steta za Atalantu, ali ovaj Real ne moze nista ove sezone (pa i kad im se vrate svi igraci), dzabe ga guraju.

 

Mada daleko je ovo od gotovog, Atalanta moze svakome spakovati tri komada za poluvreme, ne iskljucujem neki Ajax scenario od pre 3 sezone.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

"Pobednik" je ipak Cholo Simeone..batica odigrao 6-3-1 formaciju protiv Celzija. :frusty:
Jednog fenomenalnog Ljorentea (koji je u principu ofanzivni veznjak,cak i polu-spic) spicio na desnog beka i to sa vise defanzivnih zadataka nego slobode prema napred. Cak i Suarez je morao da "rudari" u odbrani..o tome kako maltretira Felixa vec duze vreme da ne pricam..:ajme:

O ovome sam pisao jos na leto,nakon finalnog turnira LS u Lisabonu. 
On je nekada morao da igra taj "fudbal u rikverc" jer nije imao dovoljno talenta u ekipi da igra drugacije. Sad je situacija bitno drugacija. Sa Suarezom,Felixom,Ljorenteom, Karaskom, Lemarom,Saulom..itekako ima i talenta i materijala da igra drugacije..ali dzaba kad iz svojih cokula ne izlazi. 

Mozda ce ugrabiti titulu u Spaniji u konkuenciji Reala i Barselone koji se raspadaju,ali steta za ovu generaciju Atelitka koja bi mogla i vise. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da je Lempard ostao kao trener mozda bi Atletiko i imao neke sanse, ovako dobro su jos  prosli. Jbt. od rezervnih igraca Celsija mozes da napravis prvi tim i da se ne zapitas ko nedostaje. Real, bleda slika onog od pre dve godine, bez obzira na sve povrede. 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ovo po Celsi ne valja, jer da je bilo 0-0 Atletiko bi i tamo igrao cekalicu, pa bi tu jedan gol odlucivao.

 

Ovako moraju da napadaju, a kao sto rekose gore, ovaj tim ima brutalan potencijal za to.

 

Iskreno cu se iznenaditi ako Celsi ovde prodje, a sa druge strane neko tesko gazenje tipa 1-4 me ne bi preterano iznenadilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U krizi su u toliko sto nisu glavni favoriti  za mesto sampiona Evrope, ali i dalje spadaju u 10 najboljih klubova u Evropi , da ne kazem i u svetu. Barcelona ima mnogo ozbiljniji problem od Reala, jer se pored smene generacija suocava  i sa brdom dugova

Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2021 at 11:08 AM, Del Piero said:

Sraman crveni karton, steta za Atalantu, ali ovaj Real ne moze nista ove sezone (pa i kad im se vrate svi igraci), dzabe ga guraju.

 

Mada daleko je ovo od gotovog, Atalanta moze svakome spakovati tri komada za poluvreme, ne iskljucujem neki Ajax scenario od pre 3 sezone.

 

Ovo sam hteo, a nisam prokomentarisao ( jbg ,arbait 😄 ) ... 

 

U prvi max, uzivo, i  ja sam bio ubedjen da je prestrogo dosudjen crveni... ali kad' sam vise puta vracao snimak, i sada jos par puta, sve vise sam ubedjen da je sudija trebao da dodeli crveni. Igraca Atalante startuje sa ledja, na ivici 16, nije ni gledao loptu...

 

Jeste da igrac Reala nije najblizi golamnu, ali izlazi sam ispred golmana, igraca Atalante je bas dosta udaljen od njega i nema sanse da bi stigao da intervenise i/ili (pokusa da ) spreci udarac.

 

Mozda gresim, ali ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne s#ri... sta koji qr#c sutira loptu posle sudijskog zvizduka... mada je ovaj Juventus ogavna ekipa, samo prigovaraju sudiji, neprestane gestikulacije i prenemaganja kod svakog starta. 

 

I Porto uzasno postavljen kad se brani, 6 igraca u poslednjoj  liniji, 3 ispred njih. Koliko hoces prostora za organizaciju igre i centar suteve.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...