Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

On 12/13/2020 at 4:48 PM, realno *w said:

Jedine dve pozitivne stvari juče:

 

1. Nije CMM uzeo šut za pobedu iz izolacije

2. Nije neko drugi uzeo isti takav šut, nego smo odigrali baš smislenu, postavljenu akciju. Bravo za Sašu i Tomasa.

 

Dobro, da budemo precizni, taj poslednji napad je tekao ovako: CMM tapka loptu i kreće na ulaz, put mu zatvara Tomasov čuvar jer Tomas stoji na trojci, CMM daje loptu Tomasu, koji sa linije za tri kreće u pun reket i promašuje ceo obruč. Srećom, lopta ostaje u našem posedu, inbound akcija/pas su stvarno bili dobri. Ali to je samo zato što nije bilo vremena za izolaciju :classic_biggrin:

 

On 12/13/2020 at 8:18 PM, Kooineeperk said:

 

@Arsenije Pesic sve si ok rekao, ne znam samo koliko ti je vremenski tih prethodnih par godina, jer cini mi se da je poslednja pobeda Mege bila pre nekih 13 duela i to u KLS-u 2017. godine, totalno nebitna utakmica u grupi ako se ne varam. Poslednji ozbiljni porazi od Mege su bili 2015. godine oba puta u ABA ligi. Ne merim patku, samo iznosim podatke. A realno ne secam se kad je FMP poslednji put pobedio Zvezdu. 

 

OK, izneo si podatke.

 

 

Što se tiče večerašnje utakmice, pitanje je samo kojim ćemo putem do neizvesne završnice: gubimo 20 pa vodimo 10 pa egal, ili obrnuto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

Da li je ikada postavljena neka makar imalo smislena teorija šta je bio motiv za ubistvo Harisa Brkića. Nikada nisam naišao ni na kakvo objašnjenje. Neverovanto mi je da i nakon 20 godina ne postoji baš nikakva ideja?

 

Nikad nije rasvetljeno ali verzija koja se najčešće spominje kaže da je pozajmio ozbiljan novac nekim likovima koji isti nisu mogli da vrate, pa su odlučili da ga ubiju.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, pendulum said:

 

Nikad nije rasvetljeno ali verzija koja se najčešće spominje kaže da je pozajmio ozbiljan novac nekim likovima koji isti nisu mogli da vrate, pa su odlučili da ga ubiju.

 

mislim, serem ali to mi je malo labavo. da je neko toliko zajeban krimos da bi zametnuo ubistvo poznate ličnosti a pri tome mu trebaju pare koje ne može da vrati .. ne znam, jednostavno mi ne zvuči logično na više nivoa.

Link to comment
Share on other sites

Ja se secam price u kojoj je on "jedva izvukao zivu glavu iz Podgorice" i da se zato vratio u KKP, za koji je pri odlasku rekao da "se vise nikada nece vratiti". Volim Harisa ali nije nemoguce da je upao u mutne poslove dole, sa (verovatno) opasnim njuskama.

 

Sto ide u prilog cinjenici da nije rasvetljeno. Kad se hoce/sme, tako nesto se brzo rasvetli.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

I ja sam davno iz nekih CG izvora čuo da je reč o kamatarenju. 

 

Btw, možda su ti mogli da mu vrate ali nisu hteli. Mnogo javnih ličnosti je ubijeno devedesetih pa ubistva nisu rasvetljena. Uopšte mi ne zvuči nerealno da su dotični zlikovci otkupili svoju tajnovitost i slobodu davanjem donacije tamo gde treba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Barkley#34 said:

Mnogo javnih ličnosti je ubijeno devedesetih pa ubistva nisu rasvetljena. 

 

ovo je 2001 ali nije luda razlika. šta znam, ubijani su neki sumnjivi likovi i krimići, nije tek tako ubijan omiljeni sportista. 

 

kao da je važno, tragedija kako god okreneš, samo sam prokomentarisao da mi je labava ona teza iznad jer za ubistvo tako poznate osobe moraš da imaš i infrastrukturu i lovu pa ne verujem da je problem bio vraćanje love

 

meni je haris verovatno najomiljeniji ili jedini omiljeni igrač partizana iz kasnih 90ih

baš ste bili antipatičnija ekipa nego obično 🙃 ali brkić je bio idealna spojka partizanštine i skilla koji retko imate od danilovića i đorđevića naovamo 

 

dobro, idem sam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Barkley#34 said:

I ja sam davno iz nekih CG izvora čuo da je reč o kamatarenju. 

 

Btw, možda su ti mogli da mu vrate ali nisu hteli. Mnogo javnih ličnosti je ubijeno devedesetih pa ubistva nisu rasvetljena. Uopšte mi ne zvuči nerealno da su dotični zlikovci otkupili svoju tajnovitost i slobodu davanjem donacije tamo gde treba.

 

Upravo to. Ali je onda cudno kako je bio toliko naivan da se upeca na tu udicu. Nije to bas tako jednostavno, i ti momci imaju para, nece tek tako da traze pozajmicu. Secam se kad su javili da je upucan, da sam mislio ok, prezivece, jak momak. Tri dana kasnije sam bas plakao. Pre toga sam plakao kad je poginuo Ayrton Senna... Bas je nefer, Haris je bio veoma dopadljiv momak sa onim svojim karakteristicnim dvokorakom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jbg, uini, ovde su još uvek divljali klanovi, Legije i slični a dole je don Milo bio u punom zamahu.  Negde u to vreme je ubijen i onsj policajac Buha, pa onaj iz Debea, pa još neki bitni lilovi i nije se otkrilo ko i zašto.

 

Ako, lupam, duguješ 200k, pa to naraste na 250-300, platiš ubistvo i "takse" 150 i opet si dobar ihahaj. Neki krimosi su upravo zarađivali lovu na tome što nisu vraćali dugove/plaćali robu, pa im ti naplati ako možeš, a ne možeš.

 

Kao što si rekao, nije ni bitno, tuga je što je stradao dečko u punoj snazi i mladosti. 😞

 

Drago mi je da ti nismo prijali. 😄

Edited by Barkley#34
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...