Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

4 minutes ago, Liska Manjina said:

 

 

Solidan igrac za rotaciju, nista vise.

 

Све, али нам ротације не фали.

Срнидоновић је изгледа нечија пиксла јер је безвезе доведен. Чујем и да је Коларов (његова аквизиција) попиздио јер Гаврић ријеђе игра тј. треба доћи на ред.

Link to comment
Share on other sites

Da pozelimo Boaciju sve najbolje... Kao veteran deluje...
Mislim da mu treba vremena i utakmica da udje u kakvu takvu formu. I ovakav kakav je,za Tomanea je igrac. Nikada on nece biti igrac iz prvog mandata, ali moze da ee dovede na pristojan nivo, upravo igrac njegovih karaktetistika nam treba.

Ne bih ja dovodio nikoga, forsirao bih njega i Bena na toj poziciji, ovaj Makeda je malo bolja verzija Tomanea i apsolitno nam ne treba takav tip spica. Pojacanje treba da traze na bekovskim pozicijama i da se dovede stoper ako Degenek ide. U napadu i vezi smo pretrpani i nepotrebno je opet gomilati igrace ako se vec oslobodis viska.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Danas se posebno videlo koliki bi zločin bio da prodaju Gavrića.

Dečko je bolji od Spiridonovića i ima još mnogo prostora za napredak. Sanogo i Nikolić, uz par grešaka, danas odlični. Katai - magiko. Mogao je 5 komada danas da da. Odbrana solidna, mada par puta je bilo panike. Ivamić i Boaći korektni. Mada mislim da Boaćiju fale utakmice. Ja sam geć pisao ranije da njemu treba prostora u igri i to se videlo u drugom. Tri igrača je nosio na leđima i uspeo da otvori kontru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sudija je mogao da pokaze crveni karton Boakye - u.

 

Ne kazem da je morao, ali je mogao. Nista vidjeno u ligi i sve to deluje kao visi nivo u odnosu na ostale, ali ako opet dodju do skora od 10/10 i ne pobede Partizan, pocecu da navijam da izgube bodove u svakom mecu u ligi. Sto je dosta, dosta je.

 

Naravno, mnogo je bitnije kako cemo proci u Evropi i tu je ostao jos jedan krug pakla. Nisam bas siguran da li ovi igraci imaju snage da ga prodju kao pobednici. Ovakvi mecevi bas i ne doprinose uigravanju ekipe za presudne meceve. Mnogo bi bilo bolje kada bi jace ekipe glumile teze rivale koje umeju da napadnu, a slabije Tiranu koju smo jedva prosli.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Don Juan said:

Danas se posebno videlo koliki bi zločin bio da prodaju Gavrića.

Dečko je bolji od Spiridonovića i ima još mnogo prostora za napredak. Sanogo i Nikolić, uz par grešaka, danas odlični. Katai - magiko. Mogao je 5 komada danas da da. Odbrana solidna, mada par puta je bilo panike. Ivamić i Boaći korektni. Mada mislim da Boaćiju fale utakmice. Ja sam geć pisao ranije da njemu treba prostora u igri i to se videlo u drugom. Tri igrača je nosio na leđima i uspeo da otvori kontru.

Ма нема ту "данас се видело". Поред млађаног Гаврића који се нуди и који може да пробије 1 на 1 (а то је основа за свако крило) доводиш Спиридоновића од 27 година  који  не може тако као овај што је  7 година млађи. Одмах се видјело да или је пиксла и/или су дунстери који су га довели, нема треће.

Link to comment
Share on other sites

@goldberg Skoro nikad se za ovakvu situaciju nije davao crveni karton. Ovde nema ni malo namere. Peter Ceh je slomio lobanju prilikom jednog kontakta sa protivnickim igracem, taj nije dobio ni zuti. Izvoli uveriti se. 

 

Mogao je i zuti da ne pokaze, ali posto je golman onako reagovao, nesumnjivo usled znacajnog bola, sudija se malo uplasio i dao zuti. To je kontakt sport, strasne povrede se desavaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vukanović je za Spiridona izmislio fudbal, a kamo li Gavrić. Onu fintu koju je Gavrić danas prodao mučeni Spidi je gledao samo na TV-u, ja ne verujem koliko je spor. Ostao sam fasciniran jednom situacijom u kontri gde guraju loptu njemu na krilo u for, bio je bliži lopti par metara, ali opet je do iste pre stigao štoper TSC-a. I kao da ima ogromno dupe i par kilograma viška, što je za njegovu visinu kobno. U drugoj situaciji dobija loptu u sredinu na oko 20 metara od gola i metiljavo u stilu Ivanića dodaje loptu golmanu, dok  saigrač stoji sam na drugoj strani i urliče - Sidi, Spidi.

 

Ako nakon ove predstave Stanković i dalje nastavi sa forsiranjem Gobeljarda i Spiridonovića onda zaista ne znam šta bih rekao. Večeras smo plesali upravo zahvaljujući toj širini koju su doneli Gavrić i Gajić, jebi ga njih ne možeš ostaviti same kao Gobeljarda, a uz sve to brzi su i konstantno napadaju prostor, nema tu alibi fudbala gde Gobeljić vraća loptu u sredinu i tako sa jedne strane na drugu. Ako Rodić nije fizički spreman onda Gobeljića gurnuti na levog beka da zakrpi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Liska Manjina said:

Vukanović je za Spiridona izmislio fudbal, a kamo li Gavrić. Onu fintu koju je Gavrić danas prodao mučeni Spidi je gledao samo na TV-u, ja ne verujem koliko je spor. Ostao sam fasciniran jednom situacijom u kontri gde guraju loptu njemu na krilo u for, bio je bliži lopti par metara, ali opet je do iste pre stigao štoper TSC-a. I kao da ima ogromno dupe i par kilograma viška, što je za njegovu visinu kobno. U drugoj situaciji dobija loptu u sredinu na oko 20 metara od gola i metiljavo u stilu Ivanića dodaje loptu golmanu, dok  saigrač stoji sam na drugoj strani i urliče - Sidi, Spidi.

 

Ako nakon ove predstave Stanković i dalje nastavi sa forsiranjem Gobeljarda i Spiridonovića onda zaista ne znam šta bih rekao. Večeras smo plesali upravo zahvaljujući toj širini koju su doneli Gavrić i Gajić, jebi ga njih ne možeš ostaviti same kao Gobeljarda, a uz sve to brzi su i konstantno napadaju prostor, nema tu alibi fudbala gde Gobeljić vraća loptu u sredinu i tako sa jedne strane na drugu. Ako Rodić nije fizički spreman onda Gobeljića gurnuti na levog beka da zakrpi.

 

Bolji je Spiridonovic od Vukanovica ili da kazem korisniji. Ima mnogo bolju kretnju sto je za limitiranog igraca najkrucijalna stvar, pogotovo krilnog. Ok je skroz, ali za klupu, moze da koristi i u Evropi kao i Srnic uostalom, koji je taj level igraca, bukvalno su preslikani. 

 

Gajic i Gavric moraju u prvih 11. Moze sa Benom skroz ok da bude ovo u spicu, pre sam za to nego za dovodjenje nekog neproverenog, a Mita samo zna takve da dovede. Nikolic bi mi isto igrao pre Ivanica, tako da nam je stoper neophodnost bas. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...