Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Sanogo i Krstičić su dobar i kompatibilan tandem na sredini.  Ko će biti treći u vezi? Ivanić najvjerovatnije. Znači li to onda manje prostora za Kangu? 

 

Lijevo je Katai nedodirljiv. Na desnu stranu ima da se kolju Ben i Falko. Ja očekujem dosta od Falka. 

 

Fali još špic. Ne smijemo da se igramo, treba što brže dovoditi igrača. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje da ce se Krsticic rotirati sa Kangom. U evropi sumnjam da Krsticic moze da pruzi vise od 60+ minuta na  nekom visokom nivou. 
 

Ono sto mi bode oci to je status Gavrica. Krenuo je odlicno i pokazivao mnogo vise od npr Njegosa i Nikolica. Zatim je pap u drugi plan pa onda i povreda. Sad je opet njegova pozicija u timu prepuna i svi (uglavnom zasluzeno) imaju prednost u odnosu na njega. Bojim se ako ga sad ne prodamo da cemo na zimu ili za godinu dana jos teze jer nece imati neke minute i to verovatno samo u domacici.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Sanogo i Krstičić su dobar i kompatibilan tandem na sredini.  Ko će biti treći u vezi? Ivanić najvjerovatnije. Znači li to onda manje prostora za Kangu? 

 

Lijevo je Katai nedodirljiv. Na desnu stranu ima da se kolju Ben i Falko. Ja očekujem dosta od Falka. 

 

Fali još špic. Ne smijemo da se igramo, treba što brže dovoditi igrača. 

 

Da se još na par pozicija napravi konkurencija kao ova iz posta i na konju smo. 

Link to comment
Share on other sites

Sanogo i Krstičić su dobar i kompatibilan tandem na sredini.  Ko će biti treći u vezi? Ivanić najvjerovatnije. Znači li to onda manje prostora za Kangu? 
 
Lijevo je Katai nedodirljiv. Na desnu stranu ima da se kolju Ben i Falko. Ja očekujem dosta od Falka. 
 
Fali još špic. Ne smijemo da se igramo, treba što brže dovoditi igrača. 
Sta mislis o tome da Ben igra u spicu a Falko na krilu, sve sam uvereniji da spica necemo dovesti na vreme, mislim da ni Ben mogao ovo da igra obzirom da ima ko da mu da loptu. Za sada prelazni rok iz snova, Dragovic i Krsticic je tacno ono sto nam treba, jedva cekam da vidim Krleta sa igracem koji moze da mu cuva ledja i koji zna da odigra pas unapred.
Samo da se dovede bek, to je trenutno goruca pozicija, naravno valjda ce ovi nasi tutumraci uspeti nekome da zavaljaju Njegosa i Nikolica, njihovo raspadanje po JSL-u ne bih opet da gledam.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Helmet said:

Sta mislis o tome da Ben igra u spicu a Falko na krilu, sve sam uvereniji da spica necemo dovesti na vreme, mislim da ni Ben mogao ovo da igra obzirom da ima ko da mu da loptu. Za sada prelazni rok iz snova, Dragovic i Krsticic je tacno ono sto nam treba, jedva cekam da vidim Krleta sa igracem koji moze da mu cuva ledja i koji zna da odigra pas unapred.
Samo da se dovede bek, to je trenutno goruca pozicija, naravno valjda ce ovi nasi tutumraci uspeti nekome da zavaljaju Njegosa i Nikolica, njihovo raspadanje po JSL-u ne bih opet da gledam.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Ben je igrao povremeno špica, ali onda mora da se igra isključivo po zemlji i da se napada prazan prostor. Moramo u svakom slučaju dovesti špica. Nama je i Falćineli radio dobar posao u LE. 

 

Fale nam još samo lijevi bek i špic da zaokružimo tim. Gajić je prihvatljiva opcija na desnoj strani.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Што каже Лудован, умало ме инфаркт није ударио кад сам видео да је Гобељардо васкрсао на позицији капитена. И након свих глупости, Гардиста се изгледа није могуће сасвим ратосиљати.

Link to comment
Share on other sites

Gledam i ja i Bakajoko je vrlo pismen igrac, mozda bude vazan na desnom beku ove god.

Erakovic bas nesiguran.

Ne treba mnogo komentarisati pripremne utakmice.

Levi bek i spic hitno, dpa da se komoletni uigramo za ono sto sledi.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Papadac said:

banjez u Graficaru... Krajem avgusta izlazi Mita i kaze da nema dostupnih levih bekova, prebacujemo Ibanjeza u prvi tim 

 

Taman malo da stekne iskustvo,ne možemo ga  odmah u vatru,nek se kali u Grafičaru pa ako se pokaže da je spreman za seniorski fudbal od sledeće sezone u CZV .. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Zajebali smo Molde za sve pare izgleda. Tražili su 50% od narednog transfera, nismo pristali,nonda su rekli nećemo da pregovaramo pre 01.avgusta, a onda smo ki iskoristili činjenicu fa Ohiju ističe ugovor za šest meseci i potpisali ga za džabe.

Loša vest je da neće moći da dođe u klub pre januara 2022.

Dakle i dalje nemamo centarfora za napad na LŠ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...