Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

1 minute ago, pantelia said:

Sanogo

Kanga

Ben 

Spic

Falko

eventualno Mohika

 

Puno stranaca

 

Kad ovako pogledas i nije ali svi oni imaju kvalitet za startnih 11 pa se pravi guzva. Plus imas Bakajoka koji se izgleda razmatra kao ozbiljna alternativa Gajicu.

Link to comment
Share on other sites

 

Ovo su najgori, ali ubedljivo najgori hajlajtsi koji sam gledao u zivotu. Jednom iznudio faul na pola terena, jednom centrirao u peti red tribina i dva puta izvuko golaut. Jbt bog, dobro mi jos i prolazimo kakvi idioti rade u klubu. 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nate said:

 

Ovo su najgori, ali ubedljivo najgori hajlajtsi koji sam gledao u zivotu. Jednom iznudio faul na pola terena, jednom centrirao u peti red tribina i dva puta izvuko golaut. Jbt bog, dobro mi jos i prolazimo kakvi idioti rade u klubu. 

 

I još nosi pogrešnu boju dresa 🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nate said:

 

Ovo su najgori, ali ubedljivo najgori hajlajtsi koji sam gledao u zivotu. Jednom iznudio faul na pola terena, jednom centrirao u peti red tribina i dva puta izvuko golaut. Jbt bog, dobro mi jos i prolazimo kakvi idioti rade u klubu. 

 

 

Mozda je to dobar znak, seti se kakve smo hajlajce gledali sa nekadasnjim vedetama, ni Avendzersi im nisu bili ravni.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, tsva said:

Vidim doveli smo bonusa iz Panceva i jos plaitli i procente.

 

Sto pre ukinuti omladinsku skolu i sve zaposlene skartirati. Cisto bacanje para.

 

Није ваљда да се чудиш? било би изненађење да није дошло неко домаће грло идеално за комбинацију. Баш као што би било изненађење да продају прошлогодишње бонусе или да оде било ђе месар што повремено контаминира капитенску траку. Најлакше и најслађе паре су им кад се растаљују са нереалним уговорима са домаћом ергелом.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, tsva said:

Vidim doveli smo bonusa iz Panceva i jos plaitli i procente.

 

Sto pre ukinuti omladinsku skolu i sve zaposlene skartirati. Cisto bacanje para.

 

I poklonili im Marka Konatara (koji igra na najdeficitarnijoj poziciji - levi bek) al imamo pravo preče kupovine 😆.

 

Bar da smo se menjali glavu za glavu.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, berti said:

Gde ih samo nalaze  pa na eci peci pec bi izabrali bolje.

Je li ovaj čupavi sklon povredama ili ce tek da bude. Nece da veže dve utakmice.

Ne znam, za ovog momka sam čuo dosta dobrih stvari, ali stvarno mislim da smo ga mogli dobiti za manje od 100k + %.

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno ne znam sta da mislim u vezi ovog sa spicevima. Potpisali smo ovog u januaru. Sad za kvalifikacije doveli drugog na pozajmicu sa pravom otkupa ( neko kaze obaveznog otkuba sto je meni wtf). 
 

Gomilamo opet strance. Nikog ne prodajemo tj ne mozemo da prodamo ni od mladjih ni od starijih.

Aj sto ne mozemo da prodamo i crno i belo ali sto ne mozemo ni za dzabe da damo. 
Muka mi je i da pomislim da brojim igrace pod ugovorom.

Jedina sreca u nesreci sto nam treba samo jedno kolo u evropi da prodjemo da bi usli u neko evro takmicenje.

Inace kad bi tu ispusili vratili bi se u doba Lukica za 15 dana.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Manoly said:

Ne vidoh zvanicnu potvrdu za ovog Francuza, jel potpisao i kad se prikljucuje timu? Ako neko moze da kaze nesto vise o igracu, nisam pratio francusku ligu uopste.

Zar se on već nije silkao, ili je to foto montaža 🤨

Link to comment
Share on other sites

Golmani:
Milan Borjan , Milos Gordic , Zoran Popovic , Marko Copic , Aleksandar Stankovic , Nikola Vasiljevic , Milos Cupic , Andrija Katic

 

Odbrana: 

Milos Degenek , Srdjan Babic , Aleksandar Dragovic , Radovan Pankov , Strahinja Erakovic , Milan Rodic , Milan Gajic , Marko Gobeljic , Marko KonatarNemanja Stojic , Nemanja Milunovic , Milan Ilic

 

Vezni Red: 

Sekou Sanogo , Njegos Petrovic , Nenad Krsticic , Mirko Ivanic , Aleksandar Katai , Guelor Kanga , Nikola Stankovic , Slavoljub Srnic , Veljko Nikolic , Ousman Marong , Richard Odada , Zeljko Gavric , Aleksa Vukanovic , Erik Jirka , Andrija Radulovic , Axel Bakayoko , Srdjan Spiridonovic , Petar Stanic

 

Napad: 

El Fardou Ben , Milan Pavkov , Filippo Falco , Nikola Krstovic , Luka Markovic , Diego Felcinelli , Borisav BurmazLoïs Diony , 

 

Otisli: Aleksandar Stankovic (Skf Sered, Pozajmica) , Nikola Vasiljevic (FK Napredak, Pozajmica), Milos Cupic (Fk Indjija, Istekao ugovor) , Marko Konatar (Zeleznicar Pancevo, Free) , Nemanja Stojic (Metalac, Free) , Nemanja Milunovic (Alanyaspor, Free) , Richard Odada (Metalac, Pozajmica) , Diego Felcinelli (Kraj Pozajmice) , Borisav Burmaz (Radnicki 1923, Free) , 

 

Dosli: Aleksandar Dragovic (Leverkusen, Free) , Nenad Krsticic (Aek,Free) , Ohi Omoijuanfo (Molde,Free 01.01.2022) , Loïs Diony (Angers, Pozajmica) , Petar Stanic (Zeleznicar Pancevo, 100.000€) , Milan Ilic ( Loznica, ???)

 

 

@Markoss ili neko ko prati nek doda ko jos fali od igraca. 

Edited by Igor028
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dragan Mićić said:

Bukvalno ne znam sta da mislim u vezi ovog sa spicevima. Potpisali smo ovog u januaru. Sad za kvalifikacije doveli drugog na pozajmicu sa pravom otkupa ( neko kaze obaveznog otkuba sto je meni wtf)
 

 

 

Ima to i na FM-u. Ja hocu da pozajmim Grujica u CZ kad oni ( Liverpul) obavezni otkup 20 i nesto miliona, ja pregovaram da promene u optional i da smanje cenu:classic_tongue: 

 

Ne znam sta da mislim o tom spicu koji je dao tako malo golova. Ohi je dobar al dolazi sledece godine.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...