Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

26 minutes ago, Igor028 said:

Ne branim Krstovica, i ne podnosim istog. Ali sa usana se citalo "Ajdee bree" ili nesto slicno, mislim da ga nije psovao, ali isto tako niko ne komentarise konstantno pricanje Stojkovica dok sam donese loptu na belu tacku da mi izvedemo.. i neka ga je isprovocirao Krstovic, dok sa druge strane ovo vatanje za polne organe i to apsolutno nije trebalo da se desi. 

I da kazem samo, kakva su govna ovi sa arene, pa kazi da Stojkovic nije bio na liniji kod penala, a ne uzmes i vratis samo Borjana... 

 

Apsolutno, dobacivao je Stojkovic i Pankovu, imali su i njih dvojica momente. Da ne idemo u njegove izjave, od pasosa pa do onog juce.  Kako god, Stojkovic je odavno covek koga ne mozemo da smatramo da je uracunljiv. Sto se tice Gobeljica i njegovog postupka, nadam se da mu je ovo bila poslednja utakmica u Zvezdi. Sramota. 

Edited by Dl91
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Knipex said:

Komentator sa Zvezda TV je dobio otkaz kada je u prenosu utakmice derbija mlađih kategorija uvredio Partizan. Meni je to bilo prestrogo, verovatno bi neka suspenzija ili neki drugi vid kazne bio primereniji pošto mu je bio prvi put da je to javno uradio. Da su dosledni kaznili bi i Gobeljića i Kangu jer to nimalo ne priliči klubu i svemu ono što predstavlja Crvena Zvezda. Drago mi je što je Stanković to shvatio i što je reagovao na ovakav način. To se od njega i očekuje.

 

Nisam znao za to da je dobio otkaz, a moram reči da apsolutno podržavam taj potez, jer je ono bilo ispod svakog nivoa profesionalizma. Izjave tipa "Partizanovi igrači biju za sve pare. Nadam se da če naši uzvratiti barem istom merom" zaista nisu primerene za prenos kadetske utakmice na klupskoj televiziji. Kapiram da je to klupska televizija i da nemora biti 100% objektivno, ali neki nivo mora da se ispoštuje.

 

Da, jeste dobro da je Stanković odma dao izjavu ovakvog tipa. Mada dio odgovornosti je i njegov. Da se u ovom timu zna šta je red i disciplina, nikome na kraj pameti nebi palo da izvodi ovako nešto. Ali ajde, možda ga ovo otrezni i natera da malo pritegne stvari unutar tima. Ako se ponovi, krivica če biti isključivo njegova.

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo je to sto se Deki izvinio, ali ako ostane na tome bice kao da je i on sam skinutih gaca trcao po terenu. Dakle, onog majmuna u paketu odrati od kazne i proterati iz Zvezde. Ne nekim nemustim saopstenjem, a taman posla nekim zahvaljivanjem na tome sto je ucinio za Zvezdu, vec direktno reci da takvima nije mesto u Zvezdi.

Usao nam je dziberizam u klub, ulica u najgorem smislu reci. Nekada su recimo Binic i Driza bili kao sinonim za dzibere, ali ovo danas je uzas. Mozgovi koji setaju silikonske dronfulje...

Razumem da nema testa neke kulture pri dolasku u klub, ali barem psihijatrijski pregled mora da budr obavezan.

Pamti Marakana vece pobede, uzasno bolne poraze. Ali dziberizam do skoro nije bilo nesto sto smo vidjali. Takva imena, takvi klubovi... Sta smo sve ovde vidjali, na istom mestu na kome retardi skidaju gace, pokazuju polne organe... Lebdi taj duh zaista, zato smo i tu gde jesmo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

U ovoj ludnici oko penala zaboravih da pomenem kretenski start Gobeljića na nekom od igrača Partizana za koji je dobio žuti u produžetku. Takav start u Evropi je direktni crveni, jedino je dobro što prve utakmice neeće igrati zbog crvenog iz Milana

Link to comment
Share on other sites

Vidim u više postova je napisano da je Gobeljić pokazao polni organ. On na utakmicama nosi gaće sa likom betmena, tamne, pa je na ovom lošem snimku izgledalo drugačije. Bilo o tim gaćama vesti, žali Bože izgubljenog vremena. Naravno, ovo ga ne abolira od gluposti koju je napravio. Napisao sam već šta mislim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Vidim u više postova je napisano da je Gobeljić pokazao polni organ. On na utakmicama nosi gaće sa likom betmena, tamne, pa je na ovom lošem snimku izgledalo drugačije. Bilo o tim gaćama vesti, žali Bože izgubljenog vremena. Naravno, ovo ga ne abolira od gluposti koju je napravio. Napisao sam već šta mislim.

Jeste bio u gaćama, ako je to bitno 🤣.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Knipex said:

Vidim u više postova je napisano da je Gobeljić pokazao polni organ. On na utakmicama nosi gaće sa likom betmena, tamne, pa je na ovom lošem snimku izgledalo drugačije. Bilo o tim gaćama vesti, žali Bože izgubljenog vremena. Naravno, ovo ga ne abolira od gluposti koju je napravio. Napisao sam već šta mislim.

 

Iju, kako ti to znas 😄

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

On 5/21/2021 at 1:44 PM, Crni Bombarder said:

Da udarim kontru Knipexu i prvi pozelim dobrodoslicu Dragovicu!

:classic_sleep:

Mislim da smo dobili pojacanje u punom smislu reci. Hvala njegovoj decackoj ljubavi prema Zvezdi sto je odabrao nas klub za nastavak karijere.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Knipex said:

 

SGDiYqC.jpg

 

Da nebude kako su na tapetu samo domači, a stranci ništa, i ovoga po istom postupku kao Krstovića i Gobelju. Trebalo je več za ono ponašanje na aerodromu da se ga strpa u zatvor na 48 sati da se malo oladi. Pa novčana kazna da se usere. Pa novčana od kluba za narušavanje ugleda. Pa uslovna i od države i od kluba na 6 meseci inače zatvor/deportacija/raskid ugovora. Dosta je bilo više

 

47 minutes ago, Azazelkg said:

Srećan nam Dragović! Dobro došao... 

 

Dragoviću svaka čast. Stvarno su retki ovakvi potezi gde neko dolazi u najboljim godinama i odriče se boljeg ugovora kojeg bi mogao dobiti negde u Rusiji/Turskoj. Žao mi je samo što mislim da on nema uopšte ideju u kakvo blato dolazi i da če mu se imidž o Crvenoj zvezdi kojeg ima u glavi, srušiti kao kula iz karata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Decembarski said:

Dragovic✍️

Ajmo sledeci,imamo viska para u budzetu,gde su i sta rade Aleksandar Prijovic i dostojne zamene Diego Costa i Danilel Sturidge ?

Samo da izbegnemo minu Kolarova a vratimo Ristica i Toza moze da se slika .

Baš Ristić trči da se vrati, naravno Kolarov nam ne treba nikako.

Za jedno šest meseci očekujem komentare kako je neko " nase dete" bolje od Dragovića kojeg smo skupo platili. Naravno pre toga kasnice mu koja plata...

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Iju, kako ti to znas 😄

https://www.srbijadanas.com/sport/fudbal/hitcina-gobeljic-otkrio-sve-o-betmenu-na-gacama-zasto-mu-je-milijas-dao-2000-dinara-i-sta-je-radio-u-2017-11-13?amp

 

Bilo na svim portalima

 

 

@L' Imperatore Ja napisah da treba kazniti Kangu i Gobeljića. Krstović ništa posebno nije uradio da bi bio kažnjen. Sa njim treba jedan roditeljski razgovor da se obavi jer će sledeći put zbog ne korišćenja mozga napraviti neki eksces koji će da nas košta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nasli moralni™ da kenjaju o moralu™ koji je bio upucen najmoralnijima™.

 

gobelja nije zasluzio da leti zbog skidanja gaca, posto za drugo i nije, a ti kojima je to bilo upuceno su zasluzili i vise od toga, al je zasluzio da leti zbog svoje fudbalske nesposobnosti i to jos odavno.

lm, sad ce pacov stanojevic da drzi slovo o moralu, isti onaj pacov koji je pevao kurva umire..

a tek mustija da ne komentarisem, dovoljno je pogledati samo njegovu poslednju izjavu pred derbi, gde nicim izazvano spominje neko silovanje, i videti o kakvoj dijaboli se radi..

 

i nek se stankela izvinio, pa makar to bilo i satro, posto sa njihove strane nikad nije bilo ni tog satro izvinjenja..

i ruku na srce, nisu bili zasluzili skidanje gaca, vec su zasluzili da im se popisa po faci.

toliko o moralu.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Perkos2 said:

Baš Ristić trči da se vrati, naravno Kolarov nam ne treba nikako.

Za jedno šest meseci očekujem komentare kako je neko " nase dete" bolje od Dragovića kojeg smo skupo platili. Naravno pre toga kasnice mu koja plata...

A sto mislis da se ne bi vratio?

Pa i za njega i za Grujica,Radonjica (pozajmice) bi bila najbolja opcija da pokidaju sezonu u Zvezdi pa se vrate nazad u inostranstvo.

Samo bi dobili na ceni.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Decembarski said:

A sto mislis da se ne bi vratio?

Pa i za njega i za Grujica,Radonjica (pozajmice) bi bila najbolja opcija da pokidaju sezonu u Zvezdi pa se vrate nazad u inostranstvo.

Samo bi dobili na ceni.

Da li stvarno verujes da igrači koji igraju u dobrim ekipama lige petice za dobre pare hoce da se vrate u klub u kojem kasne plate? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Perkos2 said:

Da li stvarno verujes da igrači koji igraju u dobrim ekipama lige petice za dobre pare hoce da se vrate u klub u kojem kasne plate? 

Mislis igraju redovno ili su vise na klupi?Ili na tribinama.

Sto se onda uopste vracao Radonjic iz Rome?

Dragovic iz Bundeslige?

Jojic isto,Markovic?

Gajic,Rodic,Smiljanic...

Jel ti verujes da su se oni stvarno vratili ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...