Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Nije prihvatljivo i nisam ni rekao da jeste.

Ali,odakle onda prica o "sukobu" sa Stankovicem? Ako je krsenje klupske discipline,onda se tako i napise.
I da li je samo ovaj snimak razlog ili ima nesto vise?

Takodje,ocekujem drakonske kazne za Spiridona i Velju. Krsenje epidemioloskih mera u vreme pandemije po meni ima vecu tezinu od ovoga.

  • Like 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

Nije prihvatljivo i nisam ni rekao da jeste.

Ali,odakle onda prica o "sukobu" sa Stankovicem? Ako je krsenje klupske discipline,onda se tako i napise.
I da li je samo ovaj snimak razlog ili ima nesto vise?

Takodje,ocekujem drakonske kazne za Spiridona i Velju. Krsenje epidemioloskih mera u vreme pandemije po meni ima vecu tezinu od ovoga.

Za Spiridona :https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/sluti-na-spidijev-kraj-u-zvezdi/373687 
Samo o Nikolicu nisu nista javno izbacili.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@LayupFromTheMidget U pravu je @Crni Bombarder sa tehničke strane, pošto već godinama stoji Pravilo linkovanja na vesti. To je upravo zato da ne bi dolazilo do rekla-kazala ili nekih "zabuna", da se tako izrazim. Lakše je i zbog ostalih forumaša ostaviti link (ako ima), da ne bi tražili sami i dodatno se smarali. Bilo je čak i sporadičnih zloupotreba za sve ove godine, te je moderacija donela odluku/pravilo da se kače linkovi kad se prenose vesti osim ako nije u pitanju nešto nezvanično. To već spada pod insajderske rabote, koje imaju poseban tretman za razliku od tabloidizacija, kojima nije mesto na forumu.

 

Dobro ste vi ovo rešili i to je najvažnije.

 

Iskoristiću priliku da najavim dopune koje će se naći na PDF Fudbal pod "Važno", oko Nove Godine. 

 

Izvinjvam se za off.

 

 

Edited by Neme
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Evo nam ga novi povratnik, ovog puta dobri, stari Srna..

To je ta klasa naseg sp direktora Mite Tute Mrkele, tacno zna sta je ekipi potrebno pa vraca staru kajlu, radilicu koji obavlja sve zadatke struke po svojoj strani terena.

Ako je i od ovih smradova iz fotelja, mnogo je vala!

Koja uloga Srnica u ovom sistemu treba da koristi, koja je to pozitivna strana koju treba videti...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mile1 said:

zaista bespotrebno pojacanje.Da se razumemo srna nije los igrac ali u ovom sistemu potpuno bespotreban

Ne znam samo gde će ga. Ako je to zamena za Spiridonovića, onda i nije neki upgrade.

 

Trebaju nam veznjaci, bekovi i stabilan CB, ostalo je glupiranje,

Link to comment
Share on other sites

On 11/28/2020 at 12:05 PM, Železničko gnomče said:

Opet se pominje Krsticic.

 

Covek koji je nagradjen novim trogodisnjim ugovorom za uspehe kao sto su Van La Para, Kanjas i Tomane, popularni Mita Tantuz, i dalje drzi otvoren tab sa vikipedije na kojoj je sastav Zvezde 2017/18, i ide redom. 

 

Idemo, Srniiiiic. Sledeci je Vujadin Savic, i brat mu gardista.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, VoodooDerina said:

Znao sam da će biti ovakve reakcije na povratak jednog od najbitnijih igrača za povratak Zvezde na fudbalsku mapu Evrope. Klasično razumevanje fudbala forumskih stručnjaka :lol_2:

 

Analogija dizanju u nebesa Obradovića na početku sezone na košarkaškoj temi.

Nek je nazdravlje, samo kad si ti strucno procenio.

A pljuvanje Srnica bar sa moje strane nema, ovde je jasno sta i kako se radi po ovom pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Шта се чудите, отишао истетовирани Срнић враћа се обични Срнић. Увијек се мора имати неки Срнић. Слично је и са Вукановићима иили Гобељићима, кад оду једног дана ове тетовиране верзије доћи ће достојне замјене.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...