Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Ma jasno je to, ali sam si rekao - ne živiš ovde. Značajan broj ljudi ovde je razvio podaničko-ulizički mentalitet, pa sputavaju i one koji se bore za njih, čak i za obične stvari (voda, vazduh). Uz potpunu kontrolu medija dobiješ dvesta raznih Kokeza. Pritom, otvorene su granice za većinu onih koji ne žele to da trpe, vlast ima podršku spolja, pa sve to smanjuje smislenost borbe. Ali to je priča za drugu temu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I sta kazu buregđzije Makismovic i kod Muslina dva puta divljao po kafanama ali zaboravljaju da je kod Muslina igrao i to standardno dobro.Činjenice su čudo😆  O pričama ljudi koji su oko reprezentacije prenecu vam jedno moje iskustvo. lik iz medicinskog tima pred SP u Nemačkoj iskuka od Vidica i Stankovica po 5000 evra pozajmice za renoviranje kuce. Nakon godinu dana Vidic ga pita kad ce da vrati a Deki mu velikodšno oprosti dug. Od tad on priča svima kako je Vidic smrad i tezak za saradnju a Deki je car.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Barkley#34 said:

Prema traču za koji ja znam, možda ga je neko na forumu pričao, ne sećam se, Kokeza je došao na trening u ful opremi, natripovan da će trenirati sa ekipom. Neko vreme su se dobacivali, ovo, ono, pa je Bane rekao "Ok, hoćemo li sad ozbiljno da treniramo, samo igrači" a ovaj to nije mogao da svari. Ostalo je istorija.

 

Ovo je true story. Meni dvojica igraca ispricase. 

Link to comment
Share on other sites

A Kolarov brze bolje prihvatio traku umesto da ih otera u tri picke materine i pokupi se zajedno sa Banetom. Ne samo on, nego mnogi, bar ovi sto ne zavise od menadzerskih kombinacija. Ali dobro, od Kolarova ne treba ocekivati mnogo.

 

Reprezentaciji do daljnjeg sve najgore.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

A Kolarov brze bolje prihvatio traku umesto da ih otera u tri picke materine i pokupi se zajedno sa Banetom. Ne samo on, nego mnogi, bar ovi sto ne zavise od menadzerskih kombinacija. Ali dobro, od Kolarova ne treba ocekivati mnogo.

 

Reprezentaciji do daljnjeg sve najgore.

 

Kada povucemo par dobrih poteza, to nam se vrati plasmanom na prvenstvo i to nam je plafon zato sto u medjuvremenu povucemo neke lose poteze.

 

Kada udjemo u negativan niz, to nam se vrati losim rezultatima. Tako da smo imali laznu utehu da smo ispali od Svajcaraca u 90om, pa smo doziveli godinu dana kasnije debakl od osrednjih Ukrajinaca. Pre ili kasnije sve to dolazi na naplatu.

 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, prolup said:

 

 

Sto volim ove sto su ranije podzavali SNS, a kad nisu namireni krenu da pljuju po svemu sto su do tada podrzavali ili precutkivali.

 

Inace da pohvalim Tumu za pozivanje Danijela Aleksica.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Perkos2 said:

I sta kazu buregđzije Makismovic i kod Muslina dva puta divljao po kafanama ali zaboravljaju da je kod Muslina igrao i to standardno dobro.Činjenice su čudo😆  O pričama ljudi koji su oko reprezentacije prenecu vam jedno moje iskustvo. lik iz medicinskog tima pred SP u Nemačkoj iskuka od Vidica i Stankovica po 5000 evra pozajmice za renoviranje kuce. Nakon godinu dana Vidic ga pita kad ce da vrati a Deki mu velikodšno oprosti dug. Od tad on priča svima kako je Vidic smrad i tezak za saradnju a Deki je car.

Činjenice su čudo. Maksimović je kod Muslina odigrao 5/10 utakmica u kvalifikacijama. Nazad u laboratoriju, kojote!

Link to comment
Share on other sites

Kada uvedes malo reda i radis po svojoj volji i zamisli, dodjes do osnovnog cilja, a to je plasman na ep ili sp. Petkovica su izbusili pre puta na sp. Anticu su se umesali i zamerali sto mu igra Obradovic pre Kolarova, ko da je Radomir blesav, pa nije znao da ovaj ne jebe da se vraca pozadi. Muslin je fenomen i platio je cenu time sto nije dozvolio da mu drugi dovode igrace. Sva ova tri selektora su imali svoje princcipe i morali su da odustanu od istih ili budu sklonjeni. A nisu oni bezgresni, daleko od toga, ali brate nisu ni Krstajici i Curcici... SNS reprezentacija, SNS fudbalski savez, na celima Radnickog, Zvezde, Partizana...samo SNS kadar i ja treba da se lozim i navijam za reprezentaciju...how yes no!? Da se sve vrti oko novca i da niko nije gadljiv na pare govori cinjenica da igraci cute, da pristaju na sve to, da novinari cute, da je sve lepo uvijeno i zapakovano kao da se nista ne desava neobicno. Kad su delije i grobari kupljeni i ne smeju da zucnu, onda sta da pricamo, ljudi primaju lovu za posao kojim se  bave, niko danas nije lud da urla u prazno. A cini se nekad nije lako bilo nahraniti sve, pa si mogao i cuti nesto od novinara ili "novinara" kako god, sada mozemo videti kako fk novinar vodi rat protiv kk novanara istog tima, pa kako ovaj fk sada ulazi u novi rat i sa fk, a do juce jedan drugom drzase ledja, al kad šuška zašuška, onda ni brat nece postedwti brata, vazda bilo. 

Link to comment
Share on other sites

On 8/22/2020 at 2:27 PM, HAMMER said:

meni je cudno da bane nije izaso pred novinare i rekao "ovaj smrad mi ne da da igram za reprezentaciju". ladno je mogao da pomeri neke stvari sa mrtve tacke ali se odlucio da cuti.

Za koga da se bori? Vidiš da se Splavarov odmah prihvatio trake i da je počeo da mrsomudi sa tim istim Kokezom. Govnezu neće smeniti, samo će se zameriti budalama a to mu baš ne treba pred kraj. Očigledno je to obavljeno na relaciji Splavarov-Nosonja-Govneza i da su ostali ćutke prihvatili osim Miljivojevića. Reprezentacija nam ionako služi da se zavlajaju raznorazni poluproizvodi. Ne treba njemu to pod "stare dane", da bi se nešto promenilo mora se promeniti svest svih ljudi u i oko reprezentacije, ne može tu pojedinac ništa pa makar bio i Bane Ivanović. Tuga!

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, HAMMER said:

preveliko fudbalsko ime je ivanovic da bi se jedan jebeni kokeza igrao sa njime. ogroman trag je ostavio da bi jednostavno bio obrisan kokezinom gumicom. kapiten jebote, ne moze.

Ma, daj, šta ti je. Kad bi krenula horda žderača bureka da ga optužuje da mu je važnija traka od nacionalnog tima, pa onda i selektori ispred zadruge u stilu uvek se posvađate pred prvenstvo, mora da je zbog novca, pojeli bi Mesija, Ronalda i ceo tim Bajerna, a ne Baneta. Da su barem igrači bili složni i odjebali promenu trake, pa da se nečemu i nadamo. Međutim, kao što smo videli, nije bilo ništa od toga, što govori kakve su to glave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mozda to jeste put manjeg otpora ali ja licno ocekujem da ivanovic kaze nesto na tu temu. kao fudbalska gromada i kapiten reprezentacije mora progovori na tu temu. stavi se u njegove kopacke. reprezentativac i legenda, 100 i kusur utakmica i dodje jebeni kokeza i kaze ne moze. pa gde ti je bre ego jebote???

Link to comment
Share on other sites

Reći će za koju godinu, verovatno.

 

Ne znam šta je vodilo Baneta da otćuti, ali je time stavio reprezentaciju iznad sebe, nije dolivao ulje na vatru pred SP. Nažalost, ni to nije pomoglo zato što nismo bili dostojni prolaza grupe.

 

Kažem ti, da je bilo šta drugo uradio, optužili bi ga da je glavni uzrok neuspeha, osim u slučaju da ga je ceo tim podržao. Ništa ne bi postigao. 

 

Džaba mu što je svetsko ime i dugogodišnji reprezentativac. Ovde bi Marijan Rističević mogao da napuši nekog nobelovca i da ga medijska mašina podrži u tome. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...