Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Gudelj za razgradnju igre, Maksimović radilica (box to box). Za kreaciju su zaduženi SMS i Tadić s tim što će ovaj drugi, verovatno igrati nešto bliže Mitroviću kao nekakav polušpic. Nije loše iako mi veza deluje pomalo sporo. Možda je bilo mesta za Gaćinovića koji je fizički prilično spreman igrač i ima solidnu brzinu.

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Selektor said:

Bilo ko mesto Gudelja je bolje rešenje. Ne moze igra da se organizuje na 30 metara od gola protivnika gde ce SMS i Tadic najvise boraviti. I Mijat i Grujic su bolja opcija pored Nemanje.

Pređi na drugi sport, bajo, gubiš vreme. 

Link to comment
Share on other sites

Dresovi su odlični ali boje grba su valjda vizuelni identitet. To je kao da menjamo orla na zastavi i stavimo jednom belog jednom plavog.

Isto.

Odlično izgleda dres, ali fluoroscentna boja na grbu mi baš bode oči. Ok je ono na ramenima, al od grba ću da oslepim :p
Link to comment
Share on other sites

Pavlović zelen, ali opet bolje rešenje od Kolarova. Milenković konačno na poziciji na kojoj izgleda kao da zna šta da radi. Sergej igrač manje na terenu, nije ni čudo što kod Muslina nije imao mesto u timu. 

 

Rezultatski ovo nije loše s obzirom na to da opet igramo u formaciji koju nismo praktikovali godinu dana. Ja sam više nego zadovoljan sa ovih 45 minuta. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, drgnk said:

Kakvo je govno onaj Žirkov, video je da mu naši signaliziraju da prekine igru zbog povrede Maksimovića, i on nastavlja dalje, posle čega su Rusi stvorili onu stopostotnu šansu. 🙄

Takmičarska utakmica, ima pravo da nastavi igru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...