Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

On 9/13/2024 at 2:05 AM, Darko said:

Kako lik razmišlja, svaka mu čast! Jedan od najboljih intervjua koji sam pročitao već poduže, po razmišljanju me nekako podseti na pokojnog Djindjića. I za takvog lika nema mesta u rukovodstvu FSS-a, kao što ni za Zorana nije bilo mesta u vlasti.

 

Takođe kakav pandan košarci. Jeste da je KSS sve i svašta ali u odnosu na FSS su svemirski brod. Ipak su omogućili mudrim znalcima kao Kari da rade svoj posao.

Svi oni lepo razmišljaju kada su u opoziciji,tada imaju xy  kvalitetnih ideja,kada se docepaju fotelje nula,ne urade ništa svi ih tada sabotiraju ,pa Toplica Spasojević kada se kandidovao za predsednika zvezde imao ideje da od nje napravi real,a na kraju zamalo da je napravi na zvezdu iz malog mokrog luga

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, nik_nurse said:

Svi oni lepo razmišljaju kada su u opoziciji,tada imaju xy  kvalitetnih ideja,kada se docepaju fotelje nula,ne urade ništa svi ih tada sabotiraju ,pa Toplica Spasojević kada se kandidovao za predsednika zvezde imao ideje da od nje napravi real,a na kraju zamalo da je napravi na zvezdu iz malog mokrog luga

Mislim da ima neke razlike između Vidića i Toplice Spasojevića. Kao prvo, Vidiću fotelja ne treba - zaradio je za praunuke. Drugo, pričao je o individualnoj odgovornosti, nije obećavao kule i gradove, avione i kamione. Treće, koliko se sećam tog Toplicinog perioda trajao je samo godinu dana, nedovoljno da se ništa konkretno uradi. Sigurno da su ga takođe sabotirali razni muljatori tada. 

 

Inače slažem se za sabotiranje, fudbal nam je pun mafijoza i muljatora, zato nam je u kurcu da izvineš. Ne može Vidić sam da promeni ništa, zato je i otišao. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2024 at 8:10 AM, Barkley#34 said:

Jeste, Realu je baš lako uvaliti menadžerske kombinacije. Jović je imao odličnu sezonu u Nemačkoj a to što je posle prestao da se cima je potpuno druga stvar u odnosu na to da je samo proizvod guranja i kombinacija.

Ako gledamo tip napadača, ne kvalitetu, meni Jović djeluje kao Šuker, Inzaghi, Haaland, Romario, van Nistelrooy, Klose, Suarez, Batistuta, Raul, Romario, pa i Mitrović, tip napadača. Treba mu pripremiti šansu, tipa povratnu loptu, loptu u for, centaršut itd. jer je igrač koji treba druge da mu stvore gol šansu. Po onome što sam vidio dok je igrao kvalitetno (Eintracht)

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Bugl Khan said:

Ako gledamo tip napadača, ne kvalitetu, meni Jović djeluje kao Šuker, Inzaghi, Haaland, Romario, van Nistelrooy, Klose, Suarez, Batistuta, Raul, Romario, pa i Mitrović, tip napadača. Treba mu pripremiti šansu, tipa povratnu loptu, loptu u for, centaršut itd. jer je igrač koji treba druge da mu stvore gol šansu. Po onome što sam vidio dok je igrao kvalitetno (Eintracht)

 

Ako gledamo Jovićev najbolji period (Frankfurt pred transfer u Real), Raul i van Nistelrooy su prikladni profili, mada je na vrhuncu samopouzdanja umeo da radi svašta nešto.

 

Te sezone u Frankfurtu je bilo baš lepo gledati ga, delovao je i stameno, odličan balans, nisu mogli loptu da mu otmu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Charles De Ketelaere said:

 

Ako gledamo Jovićev najbolji period (Frankfurt pred transfer u Real), Raul i van Nistelrooy su prikladni profili, mada je na vrhuncu samopouzdanja umeo da radi svašta nešto.

 

Te sezone u Frankfurtu je bilo baš lepo gledati ga, delovao je i stameno, odličan balans, nisu mogli loptu da mu otmu.

Taj Kovačev Frankfurt je bio lepotica od ekipe. Otpisani, potcenjeni talenti, skupljeni sa svih strana uz par veterana. Preozbiljan fudbal su pičili. Ono rutiniranje na Meaci i Lukino sprdanje sa De Frajom i Škrinijarom je bila cherry on top. I na kraju se svi rasuše po Evropi bez traga i glasa, jbg. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Molina23 said:

Taj Kovačev Frankfurt je bio lepotica od ekipe. Otpisani, potcenjeni talenti, skupljeni sa svih strana uz par veterana. Preozbiljan fudbal su pičili. Ono rutiniranje na Meaci i Lukino sprdanje sa De Frajom i Škrinijarom je bila cherry on top. I na kraju se svi rasuše po Evropi bez traga i glasa, jbg. 

 

 

Kad mu pogledaš golove iz Eintrachta, drito kako sam rekao, Netko mu mora dat loptu, ide 1, maksimalno 2 dodira i udarac. Jedino ne znam zašto sam ga usporedio sa Šukerom. Šuker je sam kreirao hrpu svoih golova. Jović je klasični poacher. Kostić, Haller, Rebić rade, Jović završava.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...