Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Kalaba mora još mnogo da radi na pozicioniranju i raznim taktičkim finesama, to mu je rak rana. Lacio ga je baš skoro užasno bušio loptama iza leđa, copy-paste sa Kostićem u repstaciji. Vredan je i nema ego što je najvažnije. Slažem se da ne treba da mrda iz Milana sve i da opet padnu ispod top 4. Ne treba da juri Vidića i ako mu je idol i vodilja, jedan put i karijera npr. Nemanje Matića bi bila više nego sjajna. 

Link to comment
Share on other sites

Da li ima sanse da ponovo pojurimo Bajcetica ?

U LFC ove sezone ne racunaju na njega, pa je otisao u Salzburg. Verujem zbog te "povucene rucne" u njegovoj karijeri, je usporilo njegovo promovisanje u Spanskoj reprezentaciji, pa bi mi mozda mogli da iskoristimo prazan hod

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, merosina said:

Da li ima sanse da ponovo pojurimo Bajcetica ?

U LFC ove sezone ne racunaju na njega, pa je otisao u Salzburg. Verujem zbog te "povucene rucne" u njegovoj karijeri, je usporilo njegovo promovisanje u Spanskoj reprezentaciji, pa bi mi mozda mogli da iskoristimo prazan hod

 

Teško da će Bajčetić u dogledno vreme naći mesto u onakvom veznom redu Španije. Ne znam da li ima još neke šanse oko Pavlovića, odigrao je samo jednu prijateljsku u dresu Nemačke. Evropsko prvenstvo je propustio zbog upale krajnika. On bi nam još bolje legao od Bajčetića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drgnk said:

 

Teško da će Bajčetić u dogledno vreme naći mesto u onakvom veznom redu Španije. Ne znam da li ima još neke šanse oko Pavlovića, odigrao je samo jednu prijateljsku u dresu Nemačke. Evropsko prvenstvo je propustio zbog upale krajnika. On bi nam još bolje legao od Bajčetića.

 

Pavlović sinoć igrao za Nemačku i dao gol. Piši kući propalo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim, da i sa sve ovim uvređenim zvezdama i zvezdicama, Srbija nema neki ekstra kvalitet u napadu, mada sam siguran, da oni sami veruju, da su nešto najbolje što postoji. Posledično verujem, da smo prosto osuđeni na više defanzivniji stil igre, pošto smo tu u odnosu na napad kudikamo kompaktniiji i kvalitetniji. Piksi je to izgleda shvatio posle Katara, pa smo tako primili puno manje golova na europskom, a bogami nismo ih se ni nadavali. Ova nerešena sa aktuelnim prvakom Europe daje nam eto neku nadu, da možemo da skupljamo bodove i sa top reprezentacijama. Da li možemo da s ovakvim timom da pobeđujemo one manje kvalitetne na papiru od nas, ostaje da se vidi.

I samo da kažem, ne slažem sa sa puno toga kako i šta radi Piksi ali kad čitam neke komentare kako je on niko i ništa pa ne znam šta.. da se i ti nabeđeni majstori priupitaju kako to, da je taj i takav Piksi (još uvek) na ti sa vodećim ljudima iz nekih najvećih firmi na svetu, i kako to on ima svoju ulicu tamo negde na drugom kraju sveta i na kraju krajeva i kakvu je igračku karieru imao i napravio. Ne abolira ga to od njegovih greški, čisto da se razumemo, al ne treba da se ide u krajnosti. Jako kratku pamet ljudi imaju, samo što još više nemaju strpljenja i objektivnosti i samokritike.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, ras kass said:

A dal se Bajcetic uopste izjasnjavao oko reprezentacije?!

Ne znam kako se ne izvrsi pritisak na njegovog oca, bivseg fudbalera.

 

Ne trebamo da lako odustajemo od igraca iz dijaspore. 

 

Nije sad da mi imamo veliku bazu mladih igraca na tom nivou, da imamo luksuz da nas bas briga.

 

Ozbiljnost FSS se videlo onomad sa Marusicem, koji je bio u "nasem dvoristu" (odrastao u Srbiji) , pa smo propustili da zaigra za nas.

Link to comment
Share on other sites

Nas predugo ubija taj drugi ešalon ekipa poput Danske, Švajcarske, Austrije i sl, te pobede su nam baš statement ako želimo napredak i igrački i psihološki. Oni su nivo kojem treba da težimo. Živo interesuje kako će momci odgovoriti i koliko je gasa i koncentracije ostalo.

 

Bod gore kao mala pobeda bez patetike. Naša prednost je i to što teško će detaljnije skautirati ovu resetovanu ekipu, a biće tu još rotacija. Oni nas svojom trkom i tučom ne smeju iznenaditi, sve viđeno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne sviđa mi se ovo što apsolutno ne pravimo nikakav pritisak na njihovu zadnju liniju i početak samog napada,nego nesmetano dolaze do naših 40 metara od našeg gola.

To nema pansezda se izdrži 90 min 

Moramo biti hrabriji i izaći napred,biti odlučniji i probati zadržati posed.Ovako...mrka kapa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...