Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Koja je tacno logika da otpise Vanju? Nije neki golman, ali ima 27 godina, moze tipa sledecu sezonu da pokida u Seriji A i sta, nece ga zvati jer je tako odlucio jedno jutro? Ostali su iskusniji svakako, pa je i manja sansa da nesto eksplodiraju, ali i ovaj Kostic ima 32 godine, a spreman je kroz citavu karijeru bio kao komandos? Mladenovic isto jedini levi bek maltene kog je ovaj gledao ozbiljno...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da će pre svega trebati da se vidi u kom sistemu ćemo dalje igrati. Pošto smo desetku (Tadić) izgubili, kapiram da neće forsirati više 3-4-1-2 kao protiv Engleza već preći na čistiji 3-5-2, sa tri komboa šestice i osmice naguranih u sredini. U napadu, kao i do sada verovatno Mitrović i Vlahović. Možda izgleda nešto ovako, sa akcentom na centaršuteve sa krila s tim da nemam predstavu ko će biti RWB i LWB:

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Мџе said:

Mislim da će pre svega trebati da se vidi u kom sistemu ćemo dalje igrati. Pošto smo desetku (Tadić) izgubili, kapiram da neće forsirati više 3-4-1-2 kao protiv Engleza već preći na čistiji 3-5-2, sa tri komboa šestice i osmice naguranih u sredini. U napadu, kao i do sada verovatno Mitrović i Vlahović. Možda izgleda nešto ovako, sa akcentom na centaršuteve sa krila s tim da nemam predstavu ko će biti RWB i LWB:

 

spacer.png

 

Vlahovic i Mitar zajedno u napadu u fudbalu 2024. godine je meni potpuno neshvatljivo. Moze proci protiv bezveznjaka tipa Estonije i slicnih ali svaka ozbiljna reprezentacija ce tu nepokretljivost iskoristiti. Takodjer Samardzic bi mi bio neupitan u prvih 11. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Мџе said:

Mislim da će pre svega trebati da se vidi u kom sistemu ćemo dalje igrati. Pošto smo desetku (Tadić) izgubili, kapiram da neće forsirati više 3-4-1-2 kao protiv Engleza već preći na čistiji 3-5-2, sa tri komboa šestice i osmice naguranih u sredini. U napadu, kao i do sada verovatno Mitrović i Vlahović. Možda izgleda nešto ovako, sa akcentom na centaršuteve sa krila s tim da nemam predstavu ko će biti RWB i LWB:

 

spacer.png

 

  Super ima se provedemo u Ligi nacija, posebno ako znamo def karakteristike veznog reda a posebno lwb/rwb.

O paru u spicu Vahovic/Mitar mislim da smo sve videli na EP, suvišno je bilo sta pisati.

Link to comment
Share on other sites

Piksi kao da je na eci peci pec birao koga ce da odstrani.

Jebeni SMS je sinonim kilavosti nase reprezentacije. Celog veka se taj lelemud nesto čeka, celog veka se kao otimaju svi najveci klubovi... A nikada od njega nista.

Gde zajedno Mitar i Vlahovic mogu zajedno. Da onaj lelemud broj 2 sto se odaziva  na ime Luka Jovic pocne da daje golove, ovaj bi poceo sa svom trojicom.

Da se ne naljuti neko od njih, pa ajd svi skupa na teren...

Link to comment
Share on other sites

Rajkovic- Nedeljkovic, Erakovic, Pavlovic, Terzic- Ilic, Lukic, Samardzic- Birmancevic, Radonjic, Vlahovic.

 

Ovo je i najbolje i najmladje i najsvezije sto mozemo da izvedemo. Steta stvarno sto je Piksi ostao selektor. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Rajkovic- Nedeljkovic, Erakovic, Pavlovic, Terzic- Ilic, Lukic, Samardzic- Birmancevic, Radonjic, Vlahovic.

 

Ovo je i najbolje i najmladje i najsvezije sto mozemo da izvedemo. Steta stvarno sto je Piksi ostao selektor. 

uh ovo je uz dužno poštovanje baš navijački sastav

Eraković i Radonjić pre Milenkovića i Živkovića ne ide baš nikako

 

Link to comment
Share on other sites

Piksi je teška prevara, covek je uspeo da ogadi fudbal u Srbiji.

On je uspeo da se dogovori sa Mitrovicem i SMS , sa ljudima koji su bili remetilacki faktor na EP. Zbog Mitrovica je trpela cela taktika, pa smo igrali sa dva napadača da se dotični ne bi ljutio. Svima je jasno da je Vlahovic prvi napadač, ali jok, ajde ti Vlahovicu na klupu da igraju "saudijci "..

 Otkud Stefan Mitrovic??? Znaci ponovo se menadzerise preko reprezentacije? Kojim igrama je dotični zasluzio poziv?

Ilić golman iz Zvezde? 

Andrija Živković bez njega se izgleda ne može, kao da je suvlasnik reprezentacije....nesto poput rodica u zvezdi.

 

Pozitivno iz svega je poziv Belicu, Nedeljkovicu....takodje I odstranjivanje nazadnjaka gudelja...

 

Ali sve pada u vodu kada je na klupi ovaj prevarant koji je ubedljivo najgori selektor  bio na EP. Godinama će se prepricavati njegove taktike,  formacije, izmene sa EP. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem zašto bi Vlahović imao prednopst na d Mitrovićem ?

Za Stefana Mitrovića se slažem, mada odavno ne pratim njegove igre, kao i za Kristijana Belića....

Luka Jović...on samo trči kao Lipicaner, ne znam ni za Aleksu Terzića?

Kosta je OK.....

Ne znam odakle  toliko nipodaštavanje "saudijaca"....sticajem okolnosti, pratim njihov treći rang.....na nivou je naše SL, a rek Superliga SA je decenijama ispred nas.

Piksi....na razočaranje mnogih, spada u prvu trećinu naših uspešnih selektora.

Ono što trtenutno vredi od trenera, uglavnom odbija selektorsku fotelju. Jedino da promao sa Lalatom, a ?  On sigorno oće. Ostalo mu je još da bude Selektor i trener Partizana....ne znam za OFK Mozzart...

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

Jasno je da će ovo da se reže još, ali Marko Ilić??? Pa on neće ni u Zvezdi braniti, ovi ostali su ok. Odbrana je ok. 

Sredina, ok, ali Grujić i Mitrović su po meni iznenađenje.

Igrače iz domaće lige ne bih komentarisao.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Juan said:

Jasno je da će ovo da se reže još, ali Marko Ilić??? Pa on neće ni u Zvezdi braniti, ovi ostali su ok. Odbrana je ok. 

Sredina, ok, ali Grujić i Mitrović su po meni iznenađenje.

Igrače iz domaće lige ne bih komentarisao.

Ko umesto njega? Kovacevic ne moze iz administrativnih razloga, Vanja zbog desavanja van terena, Svilar sigurno nece vise braniti dok je Piksi selektor. A bez njih nas izbor golmana je poprilicno tanak. Marko Ilic je cesto bio u reprezentaciji dok je bio u Kortrajku i ima vrhunsku igru nogom i tako ima druge karakteristike od Rajkovica i Petrovica koji su staromodni golmani. Sve u svemu ima logike da bude na spisku i cak bih njega ostavio i izbacio Jovanovica na konacnom spisku. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Constantin said:

Ne razumem zašto bi Vlahović imao prednopst na d Mitrovićem ?

Za Stefana Mitrovića se slažem, mada odavno ne pratim njegove igre, kao i za Kristijana Belića....

Luka Jović...on samo trči kao Lipicaner, ne znam ni za Aleksu Terzića?

Kosta je OK.....

Ne znam odakle  toliko nipodaštavanje "saudijaca"....sticajem okolnosti, pratim njihov treći rang.....na nivou je naše SL, a rek Superliga SA je decenijama ispred nas.

Piksi....na razočaranje mnogih, spada u prvu trećinu naših uspešnih selektora.

Ono što trtenutno vredi od trenera, uglavnom odbija selektorsku fotelju. Jedino da promao sa Lalatom, a ?  On sigorno oće. Ostalo mu je još da bude Selektor i trener Partizana....ne znam za OFK Mozzart...

Kako možeš da staviš u isti koš Vlahovica I Mitrovica? Pa Mitrovic je sam sebe poništio odlaskom u SA, , trčeći za parama, umesto da je ostao u Evropi i igrao ozbiljan nivo.

 

Vlahovic igra u Juventus,  covek je standardan igrač u gigantu Italijanskog fudbala, u ozbiljnoj ligi. Momka je na prvenstvu poništio Piksi svojom taktikom i niko više. 

Dakle ova dva igraca u OVOM trenutku ne mogu u isti koš.

 

To sa lalatovicem si rekao ti, i niko više. Samo si ga ti pomenuo.

 

Zar ne vidiš šta piksi radi....Ilić iz Zvezde? Mitrovic stefan, gde i koliko je igrao, I zasluzio poziv ? Ponovo se menadzerise preko reprezentacije,  kao što se ranije radilo, pa smo u nekom periodu mogli da gledamo 'Ignjovskog, Stevanovica, Radovanovica, I druge, za koje niko nije znao da postoje, ali je reprezentacija dobar izlog......Pogledaj koliko igraca doslovno neće da igra jer je on selektor...nama ne treba Kostić? Kakav je takav je pa i Mladenović je oterao a realno nemamo na toj strani igrače.

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Constantin said:

Baš tako....

Nego...nema ga @Perkos2 da se javi...ima još Nišlija na spisku, novih-starih. :s_d:

Nadam se da će da nastavi to pozivanje niških igrača, znaš kako kažu "ako ne možeš da ga pobediš,pridruži mu se"

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, No name said:

Zar ne vidiš šta piksi radi....Ilić iz Zvezde? Mitrovic stefan, gde i koliko je igrao, I zasluzio poziv ? Ponovo se menadzerise preko reprezentacije,  kao što se ranije radilo, pa smo u nekom periodu mogli da gledamo 'Ignjovskog, Stevanovica, Radovanovica, I druge, za koje niko nije znao da postoje, ali je reprezentacija dobar izlog......Pogledaj koliko igraca doslovno neće da igra jer je on selektor...nama ne treba Kostić? Kakav je takav je pa i Mladenović je oterao a realno nemamo na toj strani igrače.

 

 

Potpuno se slažem......

 

Kažem vam, Superliga SA nije onakva kakvom je predstavljate. Naravno, nije kao Talijanska, ali nije tolika razlika kao što mislite.

Aleksandar Mitrović je po Engleskim ligama postigao stotinak golova i jedina greška Piksija što ih obojicu gura u prvih 11.....

8 minutes ago, Perkos2 said:

Nadam se da će da nastavi to pozivanje niških igrača, znaš kako kažu "ako ne možeš da ga pobediš,pridruži mu se"

 

:classic_biggrin: nije fazon, samo ja i ti znamo :s_d:

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Milko Miller said:

Ko umesto njega? Kovacevic ne moze iz administrativnih razloga, Vanja zbog desavanja van terena, Svilar sigurno nece vise braniti dok je Piksi selektor. A bez njih nas izbor golmana je poprilicno tanak. Marko Ilic je cesto bio u reprezentaciji dok je bio u Kortrajku i ima vrhunsku igru nogom i tako ima druge karakteristike od Rajkovica i Petrovica koji su staromodni golmani. Sve u svemu ima logike da bude na spisku i cak bih njega ostavio i izbacio Jovanovica na konacnom spisku. 

To što tebi Jovanović nije simatičan zbog kluba za koji brani, ne znači da trenutno nije bolji golman od Ilića, i rekao bih prilično bolji. Ako nam je Ilić treća opcija, onda da zatvaramo radnju. Samo se plašim da sutra i ne shvatiš zašto.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Milko Miller said:

Ko umesto njega? Kovacevic ne moze iz administrativnih razloga, Vanja zbog desavanja van terena, Svilar sigurno nece vise braniti dok je Piksi selektor. A bez njih nas izbor golmana je poprilicno tanak. Marko Ilic je cesto bio u reprezentaciji dok je bio u Kortrajku i ima vrhunsku igru nogom i tako ima druge karakteristike od Rajkovica i Petrovica koji su staromodni golmani. Sve u svemu ima logike da bude na spisku i cak bih njega ostavio i izbacio Jovanovica na konacnom spisku. 

Staromodni ali su golmani a ne nabeđeni maneken koji ima dobru nogu, mogai je da proba na levom beku kad već može sa loptom. Golman ipak pre svega treba da zna da brani svoj gol.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...