Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Не бих да кењам, али мислим да ни Лукић ни Грујић немају главу пре свега за офанзивнијег и креативнијег везисту иако је Грујић имао неке карактеристике таквог. 

 

Нпр. Павловић, штопер, има двоструко више тог нечег офанзивног па чак и креативног од њих двојице.

Edited by dzoneee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Спорији смо јер немамо игру везног реда. Ајде да видимо како ће то изгледатикад уђу Милинквић-Савић и Самарџић можда. Груја би био добар као задњи везни можда, али мора да има креативнијег поред себе, а у формацији са 3 у вези и двојицу креативнијих, е онда би то можда деловало добро са њим. Лукић баш танко. И Живковић исто танко што и није изненађење , поготово за Мека :lol_2: 

 

Фале нам играчи једноставно да будемо озбиљнија репрезентација и то је то. 

 

Волео бих да Милинковић-Савић замени Лукића и одигра у пару са Грујићем да видимо како би то изгледало. Чини ми се да би лопта могла ићи брже него када су ту Лукић и Грујић. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je generalno bas dosta lose, nema neke preterane zelje da se napadne i napravi statement win, ovo je bas bila vrhunska prilika za to.

 

Pristup nije na nivou kakav je bio u proslim kvalifikacijama, cini se da je Piksi definitivno izgubio onaj mojo.

 

Nadam se da se tempira i namerno igra pod rucnom jer nam je gostovanje Crnoj Gori ozbiljnije od ove utakmice gde je unapred bila upisana pobeda.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milko Miller said:

ovo je sastav za 7-2 rezultat. 

Јел си сигуран? Ни 3+ не дође :lol_2:

 

Реално Вања баш добар и прилично сигурно делује а видео сам гомилу пута како 3 пута бољи голмани од њега знају да буду деконцентрисани када су ове утакмице где је унапред уписана победа у питању.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...