Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

3 minutes ago, berti said:

Polako, uvek mogu Piksija da najure, pa da Lalat, Kosan ili Tumba zajašu...

Kakav god rezultat bio na SP, Piksi mi je siguran na klupi narednih godina. Bas neki teski sukob sa igracima bi morao da se desei da ne iznese ove kvalifikacije za EP. 

 

Imamo izboreno SP, imamo odlican nastup u Ligi nacija zbog kojeg smo upravo bili u solidnoj poziciji da dobijemo laksi grupu u kvalifikacijama za EP. 

 

O kvalitetu fudbala da ne govorim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Ja mislio da samo prvaci idu direktno na Euro plus nekoliko najboljih drugoplasiranih. Kad ono medjutim. Konacno Euro. Konacno!

 

Ovo je vec treci put da ucestvuje 24 tima. I 2016. i 2020. je bilo ovako, Skotska zreb i dron su nas sprecili.

 

Inace hteli su da prosire na 32, ali ipak nece jos.

 

Sprdnja je da se kvalifikujes za ovo. Cak i ako se desi da ne udjemo, kroz Ligu Nacija imamo baraz vec sad zagarantovan.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Kakav god rezultat bio na SP, Piksi mi je siguran na klupi narednih godina. Bas neki teski sukob sa igracima bi morao da se desei da ne iznese ove kvalifikacije za EP. 

 

Imamo izboreno SP, imamo odlican nastup u Ligi nacija zbog kojeg smo upravo bili u solidnoj poziciji da dobijemo laksi grupu u kvalifikacijama za EP. 

 

O kvalitetu fudbala da ne govorim.

Uvek moze na celo saveza da dodje neka protuva kao šo je Terzic, pa onda sve sto si naveo pada u vodu. U tom slucaju Piksi ce sam da ode.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, suptil said:

Ja mislio da samo prvaci idu direktno na Euro plus nekoliko najboljih drugoplasiranih. Kad ono medjutim. Konacno Euro. Konacno!

Prvo skoči pa onda reci hop. Ovo me malo podseća na nepoštovanje protivnika pred Srbija - Italija utakmicu na Evrobasketu.

 

Mada bi i mene iznenadilo da se ne kvalifikujemo za Euros, čak i posle smelih prognoza @McLeod-a i @Dracarys-a.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darko said:

Prvo skoči pa onda reci hop. Ovo me malo podseća na nepoštovanje protivnika pred Srbija - Italija utakmicu na Evrobasketu.

 

Mada bi i mene iznenadilo da se ne kvalifikujemo za Euros, čak i posle smelih prognoza @McLeod-a i @Dracarys-a.

Nema to nikakve veze, tamo je bila 1 utakmica. Ovdje je ipak u pitanju 8 utakmica pracena velikom zeljom da se konacno plasiramo na EP. 

Imamo prepoznatljiv stil i ono najbitnije, okosnica tima ce biti tu. 

 

Dalje idu 2 ekipe a mi imamo baraz obezbijedjen za svaki slucaj. Svi preduslovi su tu za konacan plasman na EP. 

 

Sto kaze Piksi:

"Kakav baraž? Ne razmišljam o baražu, naš cilj je da idemo u Nemačku i bićemo fokusirani na to. O trećem mestu ne razmišljamo i učinićemo sve da Srbija posle 24 godine bude na EP. Poštujemo sve, ali najviše nas. Biće to dobro na kraju", istakao je Stojković. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...