Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

7 hours ago, DameTime said:

 

Svakako su ružni, samo analiziram elemente na dresu koji mi vuku na taj istorijski period. 

Čekaj, nisi čitala zvanično saopštenje iz Pume? Ono je poezija. 

4 hours ago, Stiletto said:

Tzv. "open Balkan" dres. 

 

Crna Gora, Makedonija, Albanija, Srbija. Četiri u jedan. 

Reprezentujemo region, široko srce imamo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Neka nose i ponco kao Klint Istvud, samo neka se dobro pokazu i ne obrukaju 🙂

Ovo je baš onako naivan stav da ne budem grub u oceni. Odnos prema dresu i grbu pokazuje mnogo toga i zato je ovo neprijatan udarac za sve navijače reprezentacije Srbije. Znam da su nam u fudbalu odavno ološ i banditi ali barem najosnovnije stvari da odrade kao sav normalan svet a ne da uvek prave cirkus. Da ideš na SP u cirkuskoj opremi je bruka i tu ne može biti nikakvog opravdanja.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Ovo je baš onako naivan stav da ne budem grub u oceni. Odnos prema dresu i grbu pokazuje mnogo toga i zato je ovo neprijatan udarac za sve navijače reprezentacije Srbije. Znam da su nam u fudbalu odavno ološ i banditi ali barem najosnovnije stvari da odrade kao sav normalan svet a ne da uvek prave cirkus. Da ideš na SP u cirkuskoj opremi je bruka i tu ne može biti nikakvog opravdanja.

Ko ikoga pravda, samo sam se nasalio. Razumem da to ljude tangira, ali mene licno ne toliko.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ko ikoga pravda, samo sam se nasalio. Razumem da to ljude tangira, ali mene licno ne toliko.

Tvoje pravo ali onda bi sve reprezentacije na ovom svetu igrale sa dresovima kupljenim na buvljaku. Da li sme neko da se igra sa dresom reprezentacije Engleske, Francuske, Italije, Brazila, Argentine ?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

Tvoje pravo ali onda bi sve reprezentacije na ovom svetu igrale sa dresovima kupljenim na buvljaku. Da li sme neko da se igra sa dresom reprezentacije Engleske, Francuske, Italije, Brazila, Argentine ?

Baci pogled na dres Italije i Švajcarske za SP, kad smo već kod igranja... 

Link to comment
Share on other sites

Ja uživam u Instagram komentarima 😂

 

Quote

Ja nisam naleteo na jedan pozitivan komentar, a vi?

 

Quote

Patrolne šape

 

Quote

Najvise cemo se radovati kad daju gol pa skinu dres

 

Quote

Најљепши дресови икад! 🙂 Шалим се, видјели смо, не избацујте више кумим вас Богом 😂

 

Quote

Дајте трећи дрес да нас докусурите😂

 

Quote

Valjda će da se sažale Brazilci

 

Quote

Aleksandar Mitrowachewzcy, Duschane Tadeusz i Nicola Milenckiewicz

 

Quote

Кад видим овај гостујући дрес, домаћи дрес је још и добар

 

Quote

Kad vide kako izgledamo mozda se i sazale 😂

 

Quote

Душане, трепни 2 пута ако си отет.

 

Quote

Tužiće nas braća crnogorci zbog ovih dresova 😂

 

Quote

ne brinite se ljudi doci ce Andrejka konjem na stadion i daće nam prave dresove kao u Montevideu😂

 

Quote

грб је као прегажени голуб…

 

  • Love 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

A dobro sad da Švajcarska nije ozbiljna hmm diskutabilno. Ajde možda nisu kad se pogleda neka tradicija, ali je njihov savez sigurno organizovaniji i bolje rade sa fudbalom u zemlji nego kod nas. Tako da me ne bi čudilo da ni ovom segmentu oko dizajna dresova pristupe ozbiljno. 

 

Inače ako je to ovaj dres Švajcaraca koji sam video na netu, onda je opet bolji od našeg 😁

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, dzoneee said:

A dobro sad da Švajcarska nije ozbiljna hmm diskutabilno. Ajde možda nisu kad se pogleda neka tradicija, ali je njihov savez sigurno organizovaniji i bolje rade sa fudbalom u zemlji nego kod nas. Tako da me ne bi čudilo da ni ovom segmentu oko dizajna dresova pristupe ozbiljno. 

 

Inače ako je to ovaj dres Švajcaraca koji sam video na netu, onda je opet bolji od našeg 😁

Svajcarska ne ide na nacionalnu kartu kad sastavlja reprezentaciju zato sam ih neozbiljnim. Mi se kao busamo da smo patriote a pradajemo se za šaku dolara od puminog menadzera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vlaDixXx said:

Moram da pitam, posto je, tako mislilo 90 posto ljudi u Srbiji? 

 

Da li je jos uvek muslin u pravu za Sergeja, i strucnjaci da li je Sergej i dalje najveca prevara? 

Koji vezni igrac ima ovakav pregled igre(plus 190cm+) i ovakve asistencije? 

 

To nikad nije mislilo 90 posto Srbije. Muslin je maltene smenjen jer je javnost u Srbiji mislila da je Sergej odlican igrac, a Muslin izlapeo. Na kraju su i oni koji su doveli Muslina zauzeli taj stav i smenili ga. 

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno nikada ni 50% ljudi nije mislilo da je Sergej prevara a kamoli 90%. To što neko napiše negde da je loš u tom trenutku, da nije za tu i tu poziciju ili ne može da igra odbranu ili spor je itd. ne mora da znači da se misli da je prevara. Njegove karakteristike, vrline i mane se dobro znaju jer se već dosta puta ponavljao tokom sezona na isti način, kod njega nema laži nema prevare tako da je jasno da ne može biti prevara.

 

Njegov najveći problem što nije došlo do nekog većeg transfera je što je specifičan igrač, bar je to moje mišljenje. Kada ga se uklopi u tim onda može biti vrhunski i direktno utiče na rezultat svog tima, ali pretpostavljam da su se neki veći klubovi koji su hteli da ga angažuju plašili kako bi se ukopio u tim i da li bi, a pritom masna lova bi se izdvojila za njega. A sa druge strane njemu se i ne ide iz Lacija toliko, zadovoljan je i to se vidi po njegovoj igri tamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...