Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

11 minutes ago, Bugl Khan said:

Nije neka klasa, ali branio je u onom  Monacu koji je maznuo City. Ali ono  što je puno bitnije za cijelu 2018. priču je to da je Subašić po statistikama bio Top 3 golman za branjenje penala. Iz igre na cijelom SP ja pamtim možda 2-3 njegove obrane, ali zato...

Ako ekipa igra dobru odbranu i prosečan golman moze da bude odličan. Samo da ne pravi kikseve tj. da odbrani ono što je mogućće braniti. Naravno preduslov je dobra uigranost sa odbranom i zato mi se baš i ne dopada što Piksi rotira golmane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Ako ekipa igra dobru odbranu i prosečan golman moze da bude odličan. Samo da ne pravi kikseve tj. da odbrani ono što je mogućće braniti. Naravno preduslov je dobra uigranost sa odbranom i zato mi se baš i ne dopada što Piksi rotira golmane.

Sa ovim se slažem. Mora se znati prvi golman. Začudo, i mi imamo isti problem. Prvo je Livaković bio sigurna jedinica, pa Grbić, pa se činilo da je Ivušić ipak taj. Sad opet ne znamo ništa.

Link to comment
Share on other sites

Portugalci kazu,

da je nas Vladan Kovacevic zavrsen za Benfiku,

ima ponudu i od Rangersa od 6 miliona

Bolja opcija je Rangers,mada ako ode prvi golman Benfike

bice to sjajna stvar za nasu reprezentaciju

standardni ucesnik LS ili finalisa Lige Evrope(sjajne opcije)

(i dobro poznati igrac Horta iz Brage stize)

Link to comment
Share on other sites

On 7/30/2022 at 1:43 PM, vlaDixXx said:

To svi rade,pogotovu najbolje selecije

 

hrvatima jedini igrac iz inostranstva koji ne igra za njih je Pulisic

 

Rakitic,Kovacic,Pasalic,Vidovic,Pongracic,Caleta Car,Stanisic,Sucic,Lovren,Colak itd itd

 

A MI ?

Gavranović, Drmić, Viduka, Skoko... ovako iz glave 

Btw, ako je Kovačić iz inozemstva, onda je i Žuti. Plus Hrvati iz BiH koji su dovoljno dobri za Hr reprezentaciju bi trebali igrati za koga? 

EDIT: I Pulišić je, ja mislim, treća generacija i nije odgajan kao ostali igrači iz vana. Ta šansa nije ni postojala, niti je njega Hr interesirala.

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, vlaDixXx said:

Portugalci kazu,

da je nas Vladan Kovacevic zavrsen za Benfiku,

ima ponudu i od Rangersa od 6 miliona

Bolja opcija je Rangers,mada ako ode prvi golman Benfike

bice to sjajna stvar za nasu reprezentaciju

standardni ucesnik LS ili finalisa Lige Evrope(sjajne opcije)

(i dobro poznati igrac Horta iz Brage stize)

Javi nam obavezno kad potpiše da častimo forumsku raju

Link to comment
Share on other sites

Vladixxx poslednje upozorenje. Više nema prebacivanja postova na temu koja je otvorena za ovo što si opet postavio ovde. Svaki dalji post ovakve ili slične sadržine koji budeš ostavio u budućnosti smatraće se za trol. Tema je Reprezentacija Srbije.

Link to comment
Share on other sites

Baš jutros sam jurio matorog petla koji je gazio ovogodišnje kokice ...  slučajno bele .... 'oće da ih polomi ....

Mogu samo da kažem da posle borbe sa matorim napadačem neobično podsećaju na ovaj grb sa dresa,doduše nemaju baš dve glave,ali ostalo je manje više slično ...

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/16/2022 at 12:09 PM, McLeod said:

Ovaj dres ce uci u istoriju kao jedan od najgorih na WC ikada. Ne nasih, nego uopste.

Ne bi išao tako daleko, ali kakve veze zlatna ima s vašim dresom? Razumio bi na gostujućoj varijanti, ili trećem dresu. Ali na prvom, da toliko zlatne stave... horor jbt

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...