Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Nadam se da necemo krenuti sa 2 spica, izgubicemo sredinu terena, Portugalci ce to surovo kazniti. To sa 2 spica moze da se ostavi i za drugo poluvreme. Mozda je ovo prilika za Zivkovica. Velika steta sto ne igra Lazovic, nece Radonjic izdrzati celu utakmicu.

 

Ne ocekujem prolaz, tu sansu smo prokockali protiv Irske u Dablinu. Od ponedeljka da se fokusiramo na baraz.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja samo želim da odigramo utakmicu na kojoj nece neki naš igrač napraviti klasičnu srpsku glupost kad je u pitanju fudbal. Dakle crveni ala Gobelja ili  neki debeli kiks u odbrani pravljenjem penala. Portugal je favorit ali videlo se ovih dana da i favorit moze da kiksne pa ako budemo pametni i hrabri mozda se ukaze sansa koju treba ugrabiti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Djani :lol_2:

Jebes mi sve,taj da je u FSS zaveo bi red. Mislim,bio bi to neki njegov red,ali bi to bar bilo posteno. Posten je,iskren,a ja takve ljude cenim. Sto bi rekao Joker u The Dark Knight: "The thing about chaos is...it's fair" :classic_biggrin:

 

Ima vec spreman i inauguracioni govor:

 

 

🙂

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Djani :lol_2:

Jebes mi sve,taj da je u FSS zaveo bi red. Mislim,bio bi to neki njegov red,ali bi to bar bilo posteno. Posten je,iskren,a ja takve ljude cenim. Sto bi rekao Joker u The Dark Knight: "The thing about chaos is...it's fair" :classic_biggrin:

 

 

Nije da se ne namece.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nema sile da cemo igrati bunkercinu klasicnu kod Piksija kakve smo znali igrati pre kod nekih drugih selektora ikada. Ok, ako te protivnik mnogo pritisne, ako ne mozes da dodjes do lopte od protivnikovog kvaliteta, na neke stvari nekada jednostavno ne mozes da utices. Ali da ce mindset igraca biti takav da udju u utakmicu da ne izlaze iz svog sensaesterca i nista ne pokusaju cak i kad im se pruzi kakva takva prilika to nema sile da cemo videti kod Piksija. Cak iako bude slucajno poluvreme neko takvo smuseno, reakcija na poluvremenu ce 100% uslediti. Uopste nema veze to da li nam je trebao jedan bod ili nam trebaju sva tri kako cemo odigrati protiv Portugala. Nemam dilemu uopste da je Piksi plan za ovu utakmicu isplanirao jos od kad smo zavrsili mec u Beogradu sa Portugalom. Jednostavno takvog je mentaliteta covek, voli u fudbalu da se nadigrava, tako sprema i ekipu. E sad potrebno ce biti sigurno jos vremena da se ovim igracima a i buducim nekim koji budu dolazili izbaci iz glave neki destruktivni sablon i usadi samopouzdanje da mogu da izadju i da se nadigravaju sa protivnikom. Nije to bas tako lako, a tek nije lako sa Portugalom ali moze da bude to neki pocetak te promene u mentalitetu igraca veceras ako bas ne uspemo i da dobijemo Portugal. Da izadju na teren hrabro bez obzira na protivnika. Jer ovo i jeste najvaznija utakmica reprezentacije od kada je Piksi selektor i kao takva naravno da nosi odredjeni pritisak. 

 

Uopste se ne plasim baraza. Imam neku nezivesnost pred ovaj mec, ali sam odavno spreman da mozemo na SP kroz baraz. 

Link to comment
Share on other sites

Zna li neko šta se dešava sa Gaćinovićem. Svojevremeno je igrao na više pozicija, a znao da je pokrije i tu desnu stranu koja nam je deficitarna. Istina je da nikad nije bio neka klasa od igrača, ali nije valjda toliko propao da ga više niko ne pominje. 🙄

Link to comment
Share on other sites

Zna li neko šta se dešava sa Gaćinovićem. Svojevremeno je igrao na više pozicija, a znao da je pokrije i tu desnu stranu koja nam je deficitarna. Istina je da nikad nije bio neka klasa od igrača, ali nije valjda toliko propao da ga više niko ne pominje. [emoji849]
Mislim da je povredjen..
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Profesor said:

Dobro sam osetio Zivkovica, samo ne znam na kojoj poziciji ce igrati. Lazovic se povredio u najgorem mogucem trenutku, fali ce mnogo. 

 

Svidja mi se i to sto je Mitra ostavio za drugo poluvreme. Imamo 2 odlicna napadaca i treba ih pametno koristiti. 

Ovo je manje više to što imamo. Rizik je zadnja linija i Živković, ali dobro....Idemo na pobedu.

Link to comment
Share on other sites

Opasna postavka, ne moze bolje od ovoga. Sta god da bude.

 

Ovo je bukvalno prvi put u 21. veku da, ali zaista bukvalno, nema nikakvih promasaja sa postavkama igre, taktikom, cak i kada se nesto testira to ima smisla.

 

To ni za Antica nije moglo da se kaze.

 

Aj pa da bude sta bude.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...