Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Nema nista od saveza sto je i ocekivano. Prevelika para se vrti u fudbalu da bi se to prepustilo nekom nezavisnom sistemu od svega i svacega koji ce samo imati za cilj napredak fudbala. Ako je vec tako, onda se bar nadati nekoj prihvatljivoj i dobroj (makar u teoriji) opciji za tenera.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo oko Kolarova je bas interesantna drama. Da sacekamo sta kaze Acika, ali ako je ovo istina ozbiljna sramota, starletan otisao da pojebe nesto i fasuje koronu  u Bg nije smeo ni penal da uzme posto je dao ruku Konteu da nece da igra.
Kapitenski duh. Jos mu Tadic poslao poruku da je izdao 
10/10 drama za neku seriju, Euro, bog te video

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Uzasno mi je ovo kada svoje drzavne neuspehe kriju iza Djokovica pa time pokusavaju da ubacivanjem njega u njihovu pricu njihovi izgovori deluju bombasticnije i uverljivije 🤢 

 

Djokovica neko zna da iskritikuje ponekad, ali nko na ovom svetu ne moze da mu ospori da je on u svom poslu istorijska klasa. Kada je rec o tenisu ima krajnje postovanje svih ljudi na svetu i nema sile da neko moze drugacije da pomisli. Kada se prica o nekim uspesima i neuspesima u svom poslu niko sa ovih prostora jednostavno ne moze u istu recenicu sa njim. To da li se nekom svidja njegovo ponasanje ili ne, da li neko voli njegov stil tenisa ili ne je individualno, ali niko ne moze da mu ospori klasu u svom poslu i to da je SAM  sve postigao na jedan NAJLEGALNIJI moguci nacin pogotovo za ljude sa ovih prostora.

 

I onda pogledas u Fudbalski Savez Srbije i sta vidis? Ko normalan moze ubaciti Djokovica u istu recenicu sa njima? Sa ljudima koji blage veze nemaju o svom poslu niti imaju obraza da kazu bar izvinite nismo mi za ovo, neka nastavi neko drugi. Najgora vrsta ljudi konstantno vodi nas fudbal. Em bezveznjakovici koji samo znaju da iskoriste fudbal za svoje interese jer im to DOZVOLI drzava, em ljudi bez obraza koji ne znaju kad je dosta, dok im ta ista drzava ne kaze kraj.  

Link to comment
Share on other sites

Свуда је наравно значајно да је менаџмент класа ако се хоће резултат, без обзира на извршиоце. Тако је и у спорту, здраво окружење у клубу сигурно помаже тренеру и играчима.

Тако је и у репрезентацији али је савез ипак мање битан од управе фудбалског тима за успјех. Тј. селектору је много лакше уколико горе брљају него да је тренер у ФК у коме брља управа. Разлог је врло прост, селекција у репрезентацији је од најбољих играча у нацији (или се ка томе тежи) тако да углавном нема посла са тоталним фудбалским дунстерима и много више зависи игра од његових стручних способности.

Не морам посебно да истичем шта мислим о Кокези и кокезоликим око њега, али у репрезентацији је највећи проблем струка. Озбиљан тренер би свакако без проблема играо ЕП и пружао више са овом генерацијом (каква год да је), упркоз свим Кокезама и кокезоликим из савеза. Бивши идиот од селектора који тренутно пече ракију или садашњи олош који се вади на играче једноставно нису (били) у стању и ту се сва прича завршава.

Link to comment
Share on other sites

Niste valjda očekivali da će neko od srpskih fudbalskih radnika izaći u javnost i prizanti da nije dobor radio?

To je posebna sorta ljudi koja će uvek pronaći da je neko drugi kriv i naći opravdanje za svoj neuspeh.

Naravno uz njih ide i brdo onih sujetnih, potplaćenih i prolupalih koji jedva dočekaju priliku da nekog opljunu! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Niste valjda očekivali da će neko od srpskih fudbalskih radnika izaći u javnost i prizanti da nije dobor radio?

Nisi fer, nisu fudbalski radnici takvi zato što su fudbalski radnici, nego zato što su ogledalo srpskog društva i države. Da li se sećaš da je neko i kada izašao i rekao - pogrešio sam, kriv sam, neka proba neko drugi? Ne samo u fudbalu. Zašto bi se oni drugalije ponašali? Uvek je kriv neko drugi. Uvek se traži krivac na drugoj strani.

Link to comment
Share on other sites

Lazović i SMS pozitivni na koronavirus i ne igraju večeras.

 

Tadić već otišao, Kolarov prvo povređen pa ispade pozitivan i on. Da li je stvarno u pitanju korona ili je samo pokriće za staru dobru kurcobolju?

 

Doduše, verovatno se dosta i splavarilo poslednjih dana, nekad se tako dobijao triper a danas ove moderne bolesti 😷

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dakle bez sledećih igrača - Milivojević, Lazović, Sergej - korona. Kolarov, Katai - povreda. Tadič, Kostić - vratili se nazad. Lukić - parni kartoni.

 

Dakle moja prognoza za večeras:

 

Rajković - Milenković, Mitrović, Spajić(Pavlović) - Mladenović, Radonjič - Gudelj, Maksimović, Grujič - Jović, Mitrović (Vlahović).

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Dakle bez sledećih igrača - Milivojević, Lazović, Sergej - korona. Kolarov, Katai - povreda. Tadič, Kostić - vratili se nazad. Lukić - parni kartoni.

 

Dakle moja prognoza za večeras:

 

Rajković - Milenković, Mitrović, Spajić(Pavlović) - Mladenović, Radonjič - Gudelj, Maksimović, Grujič - Jović, Mitrović (Vlahović).

 

Tumba je biće navike i šablona. Mislim da neće krenuti sa 2 klasična špica a Gaćinović verovatno počinje na poziciji desnog wingback-a. Nepoznanica je ko će na poziciju sa koje su već otpali Tadić, SMS, Katai, Lukić i ranije Đuričić.

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, drgnk said:

 

Tumba je biće navike i šablona. Mislim da neće krenuti sa 2 klasična špica a Gaćinović verovatno počinje na poziciji desnog wingback-a. Nepoznanica je ko će na poziciju sa koje su već otpali Tadić, SMS, Katai, Lukić i ranije Đuričić.

Da Gaćinovića sam zaboravio, on će desno, i onda Radonjić umesto Jovića.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...