Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

2 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Koji su kvaliteti Luke Jovića zbog kojih ga je kupio Real Madrid, zbog čega je dobio šansu pre Dušana Vlahovića danas i kako je on dao sve one golove za Ajntraht?

Zamolio bih za obrazloženje pametnijih i stručnijih od mene.

Hvala.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Haller i Rebić su odigrali odlične sezone i to je pomoglo Joviću da zabije hrpu golova. Uz to, trener mu je bio Kovač koji je poznat kao teški tiranin. Kupio ga je Real, dečko se malo opustio, a konkurencija mu više nije sredina bundesligaške tablice nego Benzema. Jbg, problem u glavi kolko se meni čini.

Link to comment
Share on other sites

Mrtvo puvalo od Gojka, kao da je cepio tablu Xanaxa. Da hoće neko da ga lupi otvorenim dlanom izmeđ kose & okovratnika, pošto niko slepcu da zavali otkaz za ko zna koji metilj od prenosa. Tbh, uklopiotm se u kenjveš igru, Gaće dobilo braon karton.

 

9 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Zamolio bih za obrazloženje pametnijih i stručnijih od mene.

 

Ima i drugo poluvreme. Nije valjda lud da ga stavi u startere pa kenjveš? 

 

Gotivan mi je Gaće anyway, desilo se jbg, ali kako jeftine i glupe golove primamo je žešći gnar. Traumatično.

Edited by Neme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Koji su kvaliteti Luke Jovića zbog kojih ga je kupio Real Madrid, zbog čega je dobio šansu pre Dušana Vlahovića danas i kako je on dao sve one golove za Ajntraht?

Zamolio bih za obrazloženje pametnijih i stručnijih od mene.

Hvala.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Nije to više isti igrač ni na terenu, ni u glavi. Jednostavno je od kada je prešao u Real nešto je kvrcnulo u njegovoj glavi, pa više igra van terena, nego na terenu. Šteta, ali ima još vremena da se izvuče.

Mada ovaj meč nije neko merilo, svi su negde na tom nivou.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da sretnem nekad nekog naseg trenera i da ga pitam dobro bre sta ti znaci u fudbalu kad vratis loptu golmanu 50x u poluvremenu? Dal je realno da to ni kod Estonije ne vidjam a kamoli kod boljih reprezentacija? Pa nije cudo da pravis toliko gresaka kad iz sredine vratis 50x loptu nazad do golmana ili negde do stopera. 

Zasto je Mladenovic u reprezentaciji i Ljajic isto? Mislim da trebamo tih mlakih da se resimo sto pre.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...