Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

 

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Čim imamo igru po bokovima sve je mnogo bolje. Prosdisasmo s Radonjićem.

 

Htedoh i ja ovo da kazem. Nikakav potencijal za "probojnu moc" u igracima koji su poceli mec.

 

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Šteta za ovih par santimetara.

 

Jbg, i meni citavog zivota fali par santimetara 😞 

Edited by RatzenStadt
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Dolce gusto said:

Mnogo pljujete Jovica, pored ovakve igre veznog reda niko ne bi pipnuo loptu

 

Decko nema sprint za utakmicu. Sa tim Scepovic stavom ce brze da se vrati u Zvezdu, nego da sipa u Realu.

 

Vlahovic za 5 minuta uradio vise nego on za 80.

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

Čim imamo igru po bokovima sve je mnogo bolje. Prosdisasmo s Radonjićem.

 

Šteta za ovih par santimetara.

 

Prodisasmo u teoriji, jer je brz pa to zalici na nesto. U praksi je usrao onu sjajnu akciju kada je umesto da ili vuce i zavrsi ili da istrci jos malo pa zavrne, odmah dodao nesto ala CR. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo vec na nasem nivou, bez volje, bez igre, bez znanja, bez trenera. Drago mi je da smo se brzo vratili u prepoznatljivu formu.😆

 

Sto rece Issey, sad da iskusno da izgubimo i od Turaka da zavaravamo Skote, a onda da se nadamo da nam temperatura, teren, protivnik nece pokvariti plasman na EP. 😂

Edited by lajavi krelac
Link to comment
Share on other sites

Ko i posle ove utakmice ne vidi koliko je Mitar korisniji za ekipu od Jovića ne bi trebalo ni da gleda fudbal. Jovič nije neznalica ali ga fudbal trenutno ne zanima, da imamo trenera barem trojici igrača od veceras reprezentacija bi bila nedostupna ali ništa se kod nas promeniti neće. Zato i ne treba da idemo na EP, tamo nije nesto šetačima i rijaliti zvezdama

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I Djuricic i Ljajic isto nebo i zemlja. Milivojevic isto, Mladenovic jadan se trudi al bas ne zna.

 

Treba im se posle ovoga odrzati jedan sastanak i lepo reci zuti karton svima, sledeci koji ponovi ovakvu tekmu sa ovakvim zalaganjem leti iz tima. 

 

Gacinovic ovu poziciju koju je igrao sada slao igra u klubu, al sve jedno slab je on igrac, a tek sto nije konstantan.

Edited by lajavi krelac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mladenivić se jadnik deset puta okliznuo, Gaćinović neka kaze da ne moze da igra na bočnoj poziciji pa ako ima mesta u sredini OK ili neka sedi kući. Ovo večeras bi i neki drugoligaški igrač bolje odradio. Ljajic odavno ne zaslužuje mesto u timu, Jović prednjači u nezalaganju verovatno mu je ispod časti da igra ovo takmičenje. Tu bi trebala metla da radi odmah da me zarazi sve ostale

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljajic ce odigrati dobro 1 od 10 utakmica. Ne treba ga vise ni zvati u reprezentaciju. Katai, SMS, Radonjic... bilo ko da je igrao bilo bi bolje. Tadic je stvarno mogao da odmori jer ovo sto je igrao danas i u Norveskoj je baš loše.

 

Mijat nas zakopao na obe strane terena. Kad se pogleda statistika reklo bi se da smo ih razbili. Nisu imali ni korner. 

 

Vlahovic uvek pre Jovica. 

 

Definitivno za ovu formaciju krila moraju da budu aždaje. Zbog toga za vreme Muslina nismo uspevali da igramo ozbiljan fudbal. Lazovic je kao stvoren za tu poziciju, mislio sam da je Mijat dobra alternativa, ali za sad nije opravdao očekivanja. Kostić i Ristić su skroz korektni. Naziru se konture tima, ali ima još mnogo posla za stručni štab.

Edited by Selektor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Jović prednjači u nezalaganju verovatno mu je ispod časti da igra ovo takmičenje.

Ma ne verujem da je to u pitanju, molio je Zidana da ga pusti na ono prvo okupljanje. Jednostavno igrački je pao i to nije više isti igrač, nažalost mislim da su tu mnogo doprinele stvari van terena, plus mala minutaža u Realu.

Link to comment
Share on other sites

Jovic nije superstar i ne može da igra u Realu. Još uvek je jako mlad i može da napravi dobru karijeru u ligama petice, ali ne u ovakvim klubovima. Nadam se da ce skoro da promeni sredinu. 

 

Kada Lazović ne može, ideja da ga menja Radonjić mi se skroz svidja. Bio bi konstantna opasnost, a obzirom da je igrao kod Milojevića(iako ne na toj poziciji), defanzivne obaveze su mu jako poznate. Nadam se da će Tumba ostati dosledan ideji da na bokovima ima primarno ofanzivne i brze igrače. Nema fudbala sa bekovima/krilima koji ne znaju ništa sa loptom.

 

Primetno je i da ćemo sa ovon formacijom imati problema kada budemo morali da jurimo rezultat.

Edited by Selektor
Link to comment
Share on other sites

Кажу на б92 "друго лице орлова"!? Ово је право лице оно прошли пут је било друго лице. Само инспирацијом појединаца биће некад озбиљан резултат, са овом преваром на клупи и идиотом у савезу нема се чему другоме надати.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tumbaka nikad nisam nešto posebno cenio ni kao trenera još manje kao čoveka ali za ono izdanje sinoć veća je krivica na igračima, promenio je neke igrače i dao šansu igračima sa klupe a oni  totalno nezainteresovani za igru. na poluvremenu je izvršio dve izmene što odavno nisam video kod naših trenera i pokrenuo ekipu na neki način. ubacio kasnije i drugo špica doduše ne menjajući formaciju ali ovog puta prodali su ga igrači. 

naravno da on neće smoći hrabrosti da preseče sa pojedinim "zvezdicama" i izbriše ih sa spiska, nastaviće kao da smo super odigrali.  

Definitivno moramo da nađemo ko može da odigra po desnom boku kao zamena  Lazoviću, ja i dalje verujem u Gajića da ima kvalitet za tu poziciju. 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Dobro, u drugom poluvremenu je bilo pristojnih elemenata. Dobra reakcija Tumbe, ali i igrači su se malo trgnuli.

 

Ako uključim optimizam na max, ovo može da bude dobra utakmica. Očekivano je bilo da će se izmeniti značajan deo tima u odnosu na Oslo, da će drugi igrači dobiti šansu, kao i to da energija neće biti na istom nivou. Naravno, to ne opravdava spavanje tokom prvog pol. kao i očajan pristup rezervista.

 

Videćemo da li se ja samo tešim ili će se poruke iz ove utakmice (koja, ruku na srce i nije nešto naročito rezultatski značajna, mada bi nam dobro došla pobeda) preslikati u budućnost. Neke stvari su jasno pokazane i samim igračima i celoj javnosti i za veći deo tima sad stvarno nema laži, nema prevare. Vidi se ko nema mesta u 11 ili 16 (sa izmenama) kao i to da možemo da budemo pristojan tim samo ako grizemo u svakoj utakmici, bez izuzetka.

 

Deluje da se Tumba odlučio za Rajkovića, s tim da je dobro što imamo i drugog pristojnog golmana na klupi, zlu ne trebalo. Na ovim manje važnim mečevima ćemo očigledno uigravati mlađu odbranu sa ciljem da igra zajedno barem narednih nekoliko godina. Vidi se da bez igre po bokovima nemamo šta da tražimo (topla voda), kao i to koji bi igrači trebalo da su prvi izbor na tim pozicijama. Očigledno je da pokušava da vrati Tadića kroz minute i poverenje. On nam je strašno bitan i ništa nam ne znači da ga držimo na klupi jer je ispao iz forme.

 

Dalje, ne znam kome sada nije jasno da je Mitar zacementiran kao prvi napadač. Dok se Jović ne sastavi sa životom prva izmena/pomoć je Vlahović. Opet, dobro je što je pustio Jovića da igra ceo meč, mlad je i trebalo bi mu dati podršku, ne bi me iznenadilo ni da počne i u Turskoj. Na dugi rok se može isplatiti s tim da je ipak sve do njega. Žao mi je što je Prijović odustao od ozbiljnog fudbala, nisu loše izgledali on i Mitar povremeno. SMS će sigurno dobiti veliku ulogu u timu, a i Đuričić se nametnuo kao važan šraf.

 

Ostatak tima, tj. sredina sredine je i dalje upitan, svi su tu nekako u fazonu ''nit smrdi nit miriše'' i ne znam kako ćemo sklopiti pravu kombinaciju. 

 

Ako sklonim pomenuti optimizam, realnost je da će i dalje biti pritisaka i guranja pojedinih igrača, a 90% je sigurno i šetanje na pojedinim utakmicama. Dok to ne budemo rešili nema ozbiljnog fudbala u Srbalja, ali to nam je odavno jasno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...