Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Koji debil je ovaj Gajic...

 

Ako vec pravis prekrsaj u 16ercu kad protivnik ima gol sansu, pravis je nogama na loptu, tada moze da bude penal i zuti karton (jer je postojala namera da se dodje do lopte, i po pravilima ne ide dupla kazna - penal i crveni, vec penal i zuti; kad je ovako bez pokusaja da se dodje do lopte onda ide crveni). 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako je dao crveni neznalici...

 

Ja ne znam koji je Piksiju djavo da ovim zadnjim veznima. Dugo je insistirao na tome da ima barem jednog kreativnog, poslednjih god dana iskljucivo ove brzvezne forsira.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stiletto said:

 

Mea culpa, Zdjelar na halfa a Erak na beka.

 

Ma lako ćemo za ovu utakmicu, mi smo majstori improvizacije i štimunga, nego ja to za Kipar, kapiram da je Gaja popio supenziju za sledeću zbog direktnog crvenog.

Edited by Ledd
Link to comment
Share on other sites

Žao mi jedino Petrovića. Taman je dobio šansu, a naši mu skoro pa sami daju golove 

1 minute ago, Ledd said:

 

Ma lako ćemo za ovu utakmicu, mi smo majstori improvizacije i štimunga, nego ja to za Kipar, kapiram da je Gaja popio supenziju za sledeću zbog direktnog crvenog.

Nema toga, ova utakmica je polu legalna, tako da UEFA gleda na drugu stranu, mada kod prijateljskih toga nema.

Link to comment
Share on other sites

Steta za Kostu, to nam je bila sansa. Pitanje da li ima vremena da se on uvede u tim. Mada imamo 2 prijateljske u junu. Nemamo bas neki izbor. Cak je i Micko bolji bek od ovog truta. 

 

Cini mi se da je Gajic jedini igrac koji je bio starter na Piksijevom debiju protiv Irske, koji nakon tog poluvremena vise nije video reprezentacije. Kud ga je i vracao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...