Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

30 minutes ago, Barkley#34 said:

Kako se piše po portalima, Piksi potpisuje do 2028. a Fifa je otkačila Svilarovu želju da brani za Begiju.

da je imao želju on ne bi ni prelazio u srpsku reprezentaciju, momak ne vidi sebe kao gomana broj 4. Za srpske medije svi su "krivi" za nesupeh sem FSS i ljudi koji tamo "rade"   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Javio se i nezvanični predsednik saveza,onaj kralj nižih liga sa izjavom kako je Džajićev posao da pregovara sa Piksijem.

U prevodu mi se dogovorili,samo da nadju Džaju da potpiše.

 

 

Neverovali ili da, oglasio se i Džajka:

 

https://sportklub.n1info.rs/posts/dzajic-piksi-ostaje-selektor-do-2026-godine

 

To u naslovu, ali u tekstu piše da Džaja očekuje da Piksi potpiše novi ugovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Једино Бајчетића нисмо још увек "изгубили" :classic_laugh:

 

Дечко се толико повредио да не може ни годину дана након повреде да се врати фудбалу. Ко зна у каквом ће стању бити када се врати на терен. Свакако да му је позив за Шпанце сада критичан, поготово што и код њих креће нова гарнитура перспективних играча на тој позицији. Конкуренција ће бити паклена када се врати, а он мора брзо повратити форму када се поново врати на терен. 

 

Коментар за Павловића у Блицу ми се допао. "Опасан скаутинг ФСС-а, приметиш играча када заигра за први тим Бајерн Минхена" :classic_laugh: И треба да игра за Немачку. Нек покидао и не постане топ класа, то му желим.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/13/2024 at 3:33 PM, Igor_ said:

@Markoss kako ocenjujes spisak mladih? Jel ima nekih iznenadjenja po tvom misljenju? 

 

Ma tu se selektori odavno nista ne pitaju. Kopi-pejst spisak je kod svakog, ne vredi to ni pratiti. 

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je sto posle duze vremena imamo ozbiljniji kontinuitet i selektora koji ima ime i samostalnost, ali se bojim njegove uobraženosti. Bojim se da nije svestan da mora mnogo bolje da vodi reprezentaciju.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Unknown said:

Drago mi je sto posle duze vremena imamo ozbiljniji kontinuitet i selektora koji ima ime i samostalnost, ali se bojim njegove uobraženosti. Bojim se da nije svestan da mora mnogo bolje da vodi reprezentaciju.

Koja samostalnost? Zar neko veruje da je Piksi pozvao Mićka i Baždara u reprezentaciju

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/14/2024 at 11:16 AM, Polivalentni Stevica said:

Dovoljno reći u kakvom stanju je naš fudbal kad je počelo smeće od Informera da dobija ekskluzivu.

Svejedno ko će biti selektor pored ovakvog saveza.

 

Они добијају екслузиве и из полиције и државне безбедности и Вучићеве собе.. одакле год им треба, фудбал је п дим :classic_laugh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je prejako da je Lazetic na spisku u21 reprezentacije. Mislim da od kadeta Zvezde nije odigrao dobru utakmicu, a da je zadnji put dao gol otprilike u Graficaru. 

 

Evo sad su ga i iz Fortune oterali zbog ponasanja. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

Meni je prejako da je Lazetic na spisku u21 reprezentacije. Mislim da od kadeta Zvezde nije odigrao dobru utakmicu, a da je zadnji put dao gol otprilike u Graficaru. 

 

Evo sad su ga i iz Fortune oterali zbog ponasanja. 

Striko se pita

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Drug Crni said:

Fortuna iz Holandije? Pojma nemam ni gde je..potpuno nestao sa radara

 

Na splavu je svako vece, nije ga tesko locirati. 😄

13 hours ago, Perkos2 said:

Striko se pita

 

Cenim da ce drugi striko da ga uhlebi u TSC sad na leto.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/16/2024 at 1:36 PM, Perkos2 said:

Koja samostalnost? Zar neko veruje da je Piksi pozvao Mićka i Baždara u reprezentaciju

 

Piksi sam sastavlja tim, a ko se u nekom trenutku nadje na spisku nije bitno. Inace Piksi neretko ima cudne izbore igrača tako da me nista ne bi mnogo zacudilo. Ali kad dodje mec sa Engleskom u Gelzerkirhenu, svi znamo da je on taj koji ce odabrati 11 imena.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Unknown said:

 

Piksi sam sastavlja tim, a ko se u nekom trenutku nadje na spisku nije bitno. Inace Piksi neretko ima cudne izbore igrača tako da me nista ne bi mnogo zacudilo. Ali kad dodje mec sa Engleskom u Gelzerkirhenu, svi znamo da je on taj koji ce odabrati 11 imena.

"Ne goji se prase uoči božića" i reprezentacija se ne stvara na dan utakmicr na EP

Link to comment
Share on other sites

On 3/16/2024 at 1:36 PM, Perkos2 said:

Koja samostalnost? Zar neko veruje da je Piksi pozvao Mićka i Baždara u reprezentaciju

 

Rekoh ti ja da me nista ne bi iznenadilo. On je to izgleda sam smislio 😁

 

 

"Kad neko kaže iznenađenje Mijailović kako može da bude iznenađenje Mijailović, TO može da bude neko koga ne poznajete, a Mijailović je neko ko pokriva nekoliko pozicija. Odigra maksimalno profesionalno, na njega uvek može da računa. On je polivalentan igrač, devojka za sve. Makar tri pozicije pokriva. Igra Ligu šampiona, kada igraš na tom nivou Evropu po meni je odigrao dosta dobro. Neko ko se ne štedi, daje maksimum, ličnost mu je za svaku pohvalu. Nije on nikakvo iznenađenje, zaslužio je da bude tu. Do juna pratićemo, videćemo, gledaćemo. Svako ko je tu zaslužio je, niko nije tu preko neke veze", istakao je. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Unknown said:

 

Rekoh ti ja da me nista ne bi iznenadilo. On je to izgleda sam smislio 😁

 

 

"Kad neko kaže iznenađenje Mijailović kako može da bude iznenađenje Mijailović, TO može da bude neko koga ne poznajete, a Mijailović je neko ko pokriva nekoliko pozicija. Odigra maksimalno profesionalno, na njega uvek može da računa. On je polivalentan igrač, devojka za sve. Makar tri pozicije pokriva. Igra Ligu šampiona, kada igraš na tom nivou Evropu po meni je odigrao dosta dobro. Neko ko se ne štedi, daje maksimum, ličnost mu je za svaku pohvalu. Nije on nikakvo iznenađenje, zaslužio je da bude tu. Do juna pratićemo, videćemo, gledaćemo. Svako ko je tu zaslužio je, niko nije tu preko neke veze", istakao je. 

što ga ne pozva ranije😕 Piksi nastavio sa bahaćenjem i glupiranjem sa izjavama 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...