Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Ispadali smo iz podjednako smesnih i to dva puta. Neka slave, plasman je bitan. Italijani su osvajali prvenstva posle degenericnih plasmana na ista, koga briga kako smo prosli, prosli smo. Sta Hrvati da kazu, prosli jer Vels nije dobio mrtvu Jermeniju, grupa smesnija od ove lagano.

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam hteo da napišem i pre meča, ali nisam hteo da baksuziram, suluda je odluka da se odlučujući meč igra u Leskovcu, em je manji teren, em nikada naša reprezentacija nije igrala na ovom terenu. Bitnija je međutim politička promocija i slikanje.

 

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Ja sam hteo da napišem i pre meča, ali nisam hteo da baksuziram, suluda je odluka da se odlučujući meč igra u Leskovcu, em je manji teren, em nikada naša reprezentacija nije igrala na ovom terenu. Bitnija je međutim politička promocija i slikanje.

 


Ako je nesto pozitivno posle ove jadne predstave nase reprezentacije je to da veliki vodja ne moze da se kurci. Samim time, hvala ti Leskovce.

Link to comment
Share on other sites

Пласману се у зубе не гледа. У сваком случају Костић и Живковић су могли да нас много коштају због својих грешака из чиста мира код голова Бугарске. Оваквом поставком игре нећемо се фудбала наиграти. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Ja sam hteo da napišem i pre meča, ali nisam hteo da baksuziram, suluda je odluka da se odlučujući meč igra u Leskovcu, em je manji teren, em nikada naša reprezentacija nije igrala na ovom terenu. Bitnija je međutim politička promocija i slikanje.

 

Sve jasno cim je nas Vucko bio tu. Zamalo da bude baksuz i ovde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, СтелаРоса said:

A konkurencija su mu Krstajic, Tumbakovic i Curcic. To su 3/4 prethodnika, cetvrti je Muslin koji je nas je odveo na SP sa prvog mesta u grupi sa Austrijom, Velsom i Irskom, pa dobio otkaz jer nije hteo da lize dupe Vucicu i menadzerima kao sto to radi Piksi.

Nisu se ni Klemente ni Advokat dogegali do evropskog. I ne samo to, vec igramo napadacki u odnosu na sve prethodnike, pa cak i na Jugoslaviju. Jbg, imamo decije bolesti ali bar nismo defanzivna ekipa koja ceka korner. A sto se Muslina tice, to je najveca tragedija srpskog fudbala zato sto se ne daje otkaz treneru koji te odvede na veliko takmicenje. I bio sam bas zbog toga ravnodusan prema reprezentaciji nekoliko godina, dok nije dosao Piksi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne shvatam ovoliko kritika, posle 24 leta nasi Orlovi su na Ep, eno raduje se nacija na stadionu Dubocice, tamo je predsednik nase zemlje u drustvu predsednika Uefa koji je uvelicao danasnju festu...

Treba verovati u ovaj sastav, veliku borbu su pruzili u ovoj nimalo lakoj grupi iako su svi mislili da ce biti lagano... jedna dobra ekipa Cg ostala je kratkih rukava, kod njih tek sledi golema analiza rezultata.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

Norveska, Poljska, Svedska, Grcka, Irska, Izrael, Bugarska... su medju reprezentacijama koje se nisu plasirale na Euro.

 

Dokazano je da su velika prvenstva kao SP ili EP zasebna takmicenja i nemaju nikakve veze sa kvalifikacijama, em vremenska distanca, em specifican format, em uticaj povreda i forme.

 

Cilj kvalifikacija je plasirati se, cilj je ispunjen.

 

Jeste nam pomogao sastav grupe, ali znamo da kukamo i kad smo bili manje srece.

Zbog toga se poklonu u zube ne gleda.

 

Sledeceg leta neka nam je Bog u pomoci, ni bolji selektori i igraci nam nisu bili garancija.

 

I za kraj, ziveo sistem od 24 ekipe!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jebote kakva sramota. 30 minuta solidnog fudbala ukupno, das Bugarima u drugom poluvremenu veci posed kao da su ne znam kakav tim. 
 

VMS je obicna rupa, drugi gol je komedija. Gde si krenuo uopste kad vidis da protivnika stizu dva tvoja i bezi od gola, a onda ti jos lopta prodje kroz ruke. 
 

Zivkovic ni u jednom ozbiljnom sistemu ne bi igrao ovu poziciju, milion puta dokazano.

 

Nasa najveca snaga je prekid. U Madjarskoj smo sve dobro napravili iz prekida, evo i danas dva gola nakon kornera. Navodno igramo neki napadacki fudbal, ali smo u zavrsnici nikakvi, uvek potez vise i cesto se dobre akcije zavrse izblokiranim udarcem.

 

Ovo je mozda i najbolji scenario, plasman na EP uz ovakav sramotan nastup jer ce mozda neko nesto i da promeni posle ovoga, mada gledajuci Piksijevo zadovoljstvo cisto sumnjam. Jedino bolje bi bilo da smo izgubili a CG odigrala recimo 2:2 pa da su se svi zajedno tresli od nervoze i muke do poslednjeg minuta. 

Link to comment
Share on other sites

Inace, verovatno smo u cetvrtom sesiru na EP.

 

Srbija 14

Italija (Ukrajina) 13

Slovenija 13

Hrvatska 13

Slovačka 13

Češka 13

 

Ako nas prestignu 3 od ovih 5 reprezentacija, padamo u cetvrti sesir.

 

edit: zapravo mozda i 2, Ukrajina/Italija igraju medjusobno, ne znam sta ce biti ako odigraju nereseno, valjda gol razlika, gde smo takodje losi

Edited by pantelia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

• Odlazak na SP 

• Pobedjena top reprezentacija( jedina pobeda pored Nemacke) 

• Odlazak na EP 

• Osvojena B liga nacija

• Napadacki fudbal 

• Dobar odnos sa igračima 

• Napredak od preko 20 mesta na Uefa tabeli

 

Cinjenice je govore da je Piksi najuspesniji selektor u istoriji Srbije.  Bez obzira na trenutne igre reprezentacije, apsolutno je zaslužio da vodi na EP. A ja bi mu dao šansu i za onaj tamo ciklus. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, СтелаРоса said:

Nasa najveca snaga je prekid. U Madjarskoj smo sve dobro napravili iz prekida, evo i danas dva gola nakon kornera. 

 

Jer jedini igrač koji može nešto da iskreira (Tadić) maestralno izvodi kornere, a igramo sa dva špica koja samo čekaju njegov centaršut.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...