Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

44 minutes ago, dzoneee said:

Slabo se vide krstići. trebali su pojačati to malo.

 

Dres me malo podseća na neki fazon komunističkog SSSR-a. Mislim iskreno pojma nemam kako to izgledalo al takav neki vajb baca :classic_laugh:

Uh, imali su oni i lepe dresove. 

 

Ovo se već pojavilo u nekim radnjama u inostranstvu. Najavljuju ga kao dres za sezonu 2022/23.

Link to comment
Share on other sites

Vladan Kovacevic koje odbio poziv BIH,

ZELI da igra za SRBIJU,blizu je Benfike,tu ce biti prvi goman

 

Pozicija golmana je jako kriticna...

Rajkovic za mali novac otisao u Majorku,ali makar ce braniti

Vanja bice rezerva najverovatnijea,ko ne ode

Svilar,Rockov rezerva

Ilic nema neki kvalitet

Petrovic brani MLs ligu

 

i da pozvati Bajcetica 2004,DC,DM,

kukamo za stopere,eto ga,

odmah ga pokupiti,debitovace u Premijer ligi sigurno ove godine,posle ce biti kasno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozicija golmana uopšte nije kritična i nikakvi ekspirementi pred SP nisu potrebni. Rajković, Dmitrović i Vanja su sasvim dobri golmani i ono što je najvažnije nisu kikseri. Na prošlom SP Hrvati su stigli do finala sa Subašićem na golu a on je suvi prosek. Kovsčević treba da se izbori za mesto u Benfici pa će dobiti šansu pogotovo ako stvarno želi da brani za Srbiju.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

Pozicija golmana uopšte nije kritična i nikakvi ekspirementi pred SP nisu potrebni. Rajković, Dmitrović i Vanja su sasvim dobri golmani i ono što je najvažnije nisu kikseri. Na prošlom SP Hrvati su stigli do finala sa Subašićem na golu a on je suvi prosek. Kovsčević treba da se izbori za mesto u Benfici pa će dobiti šansu pogotovo ako stvarno želi da brani za Srbiju.

Ide vlahodimos,on stize u Benfiku za minimum 5 miliona,

podseca dosta na Kurtou 

bice vrhunski svetski golman,tu priliku ne treba propustiti(da nam se posle ne obije o glavu kao i uvek)

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

Ide vlahodimos,on stize u Benfiku za minimum 5 miliona,

podseca dosta na Kurtou 

bice vrhunski svetski golman,tu priliku ne treba propustiti(da nam se posle ne obije o glavu kao i uvek)

Ja nikad ne odbacujem ni jednog igrača i svakako mu se treba ukazati šansa ali ako se forsira priča da mora da ide na SP ili će prihavtit neku drugu ponudu onda.ga je bih nikad zvao. A u Benfici neka pokaze da vredi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Perkos2 said:

Ja nikad ne odbacujem ni jednog igrača i svakako mu se treba ukazati šansa ali ako se forsira priča da mora da ide na SP ili će prihavtit neku drugu ponudu onda.ga je bih nikad zvao. A u Benfici neka pokaze da vredi.

Meni nikada neće biti jasno zašto mi moramo uvek da "zaključavamo" nekoga? Mislim, sačekaj, odigraj dve sezone kvalitetne u turskoj, portuglaskoj, holandskoj, belgijskoj, austrijskoj ligi ne bitno pa ćeš biti pozvan. Jel žuriš negde? Zašto ti naši inostrani Srbi ne mogu da se strpe godinu, dve, tri kada stasaju, postanu igrači, dokažu se pa onda da dođu da igraju za reprezentaciju?

 

Mislim ne shvatam njihovo razmišljanje? Ok mi zaključamo nekog? I šta sad? Ako bude kvalitetan igraće svakako, ako ne opet neće igrati pa može da je zaključan i tri puta. Iskočiće neki drugi za godinu, dve tri i opet neće biti mesta za njega. A svakako da neće igrati ni za Nemačku, Holandiju, Belgiju. 

 

Čekaj brate. Gde žuriš? Mlad si. Ako hoćeš da igraš za Srbiju jel problem da sačekaš do 21, 22, 23 kada se formiraš u igrača i kada pokažeš nešto? Ako je problem nema veze, idi igraj za Nemačku i Belgiju, ali mladu, pa posle toga kraj reprezentativne karijere te svakako čeka.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Razlika između nas i Hrvata je što hrvatskim klincima je samo Hrvatska na umu, dok naši moraju da se zaključavaju da ne bi "prebegli". Pa? Nek prebegnu. Baš da vidim kakva će im biti reprezentativna karijera u Nemačkoj, Belgiji, Švajcarskoj?

 

Jel taj Rakitić igrao za Verder kada ga je Hrvatska pozvala ili je tek trebao da pređe u Verder pa da se izbori za minute tamo pa tek onda da krene da igra? 

 

Nabroj mi reprezentativce Nemačke i Belgije koje smo propustili da zaključamo a ostavili su bilo kakvog traga u tim reprezentacijama u poslednjih 10 godina?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dzoneee said:

Razlika između nas i Hrvata je što hrvatskim klincima je samo Hrvatska na umu, dok naši moraju da se zaključavaju da ne bi "prebegli". Pa? Nek prebegnu. Baš da vidim kakva će im biti reprezentativna karijera u Nemačkoj, Belgiji, Švajcarskoj?

 

Jel taj Rakitić igrao za Verder kada ga je Hrvatska pozvala ili je tek trebao da pređe u Verder pa da se izbori za minute tamo pa tek onda da krene da igra? 

 

Nabroj mi reprezentativce Nemačke i Belgije koje smo propustili da zaključamo a ostavili su bilo kakvog traga u tim reprezentacijama u poslednjih 10 godina?

isto je i u kosarci,vrv i u svakom sportu

ali zovu ih da igraju vec za njihove mlade selekcije,

ne kad postanu igraci(to mi radimo) i posle se cudimo 

Link to comment
Share on other sites

A ok, ali zašto je problem eto recimo tom Bajčetiću da sačeka da odigra 2 sezone negde, bilo gde, ali cele sezone seniorskog fudbala, da se nametne tamo gde igra pa će ako je dobar dobiti poziv?

 

Jel ti misliš da će on igrati za Španiju? Evo ja sam ubeđen da on neće videti španski dres. Možda u nekoj prijateljskoj nekada negde i to je to. To pokušavam da kažem. Znači eto on će čekati španski dres ako treba i tri godine pa onda kada vidi da ne može do njega onda će se setiti Srbije. 

 

Ja stvarno nemam problem da neko iz inostranstva igra za nas ako želi i ako je dobar i ako zaslužuje da igra. Ja sam bio za to da Kleo igra za reprezentaciju Srbije, a kamoli neki klinac našeg porekla. Meni to stvarno nije bitno ako je taj igrač dobar a ispunjava te propisane kriterijume. Ali taj treba da ima i kvalitet, neku potporu za taj poziv, a ne samo eto da ga zaključamo. Zašto je njima problem da sačekaju taj poziv da bude zaslužen a ne da ga zaključavamo pa eto ako nekad nešto ispadne od njega, a u 80% slučajeva neće ispasti reprezentativni materjal čak i za našu selekciju a kamoli za Španiju, Belgiju, Nemačku, Englesku, Brazil itd. mi ga imamo. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo primer Vlahodimos vrv ide prvi golman, na njegovo mesto, dolazi Vladan Kovacevic... Bice standardan u Benfici i u Ls.....ako dodje

 

Ko je bolji trenutno od njega,ako golman ozbiljne Ls ekipe ne valja, ja ne znam

 

Rajko je imao mnogo losu sezonu zato, su ga pustili za smesan novac, Dmitrovic, Svilar, i Vanja ce biti nazalost rezerve

 

Nama bre niko ne valja,

ovde i dalje ljudi misle da je Sergej prevara(inace otisao iz Vojvodine za 1m,posle godinu dana vredeo 18)

ko to kaze nek ne gleda vise fudbal

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, dzoneee said:

A ok, ali zašto je problem eto recimo tom Bajčetiću da sačeka da odigra 2 sezone negde, bilo gde, ali cele sezone seniorskog fudbala, da se nametne tamo gde igra pa će ako je dobar dobiti poziv?

Bajčetić nema nameru da igra za reprezentaciju Srbije. Dečko je rođen u Španiji i igraće za njih, ako bude pozvan.

Ne vidim zaista bilo kakvu svrhu rasprave o ovoj temi. Informacija da od igrača hrvatskog porekla samo Pulišić ne igra za Hrvatsku (opet ne vidim razlog i zašto bi), opet nije tačna. Na koncu nije ni važno.

 

To je što se tiče toga. Što se tiče ove teme još jednom molim da se po stoti put ne ponavlja ova priča. Postoji otvorena tema samo za to, samo iz razloga da se ova tema ne bi zagušivala sa ovakvim stvarima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Bajčetić nema nameru da igra za reprezentaciju Srbije. Dečko je rođen u Španiji i igraće za njih, ako bude pozvan.

Ne vidim zaista bilo kakvu svrhu rasprave o ovoj temi. Informacija da od igrača hrvatskog porekla samo Pulišić ne igra za Hrvatsku (opet ne vidim razlog i zašto bi), opet nije tačna. Na koncu nije ni važno.

Govorim da nama niko ne valja, sve je tudje bolje... 

Ali ti sve bukvalno shvatas

 

Ko to osim Pulisica,ne igra za hrvatsku, a da ima kvalitet? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vlaDixXx said:

Govorim da nama niko ne valja, sve je tudje bolje... 

 

Šta je uopšte poenta tvojih upisa ...

Ne razumem, svako je krojač svoje sudbine i sam odlučuje za koga će igrati ...

To što je neko poreklom sa ovih prostora ne obavezuje ga ni 1% da igra za našu reprezentaciju ...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Bajčetić nema nameru da igra za reprezentaciju Srbije. Dečko je rođen u Španiji i igraće za njih, ako bude pozvan.

Ne vidim zaista bilo kakvu svrhu rasprave o ovoj temi. Informacija da od igrača hrvatskog porekla samo Pulišić ne igra za Hrvatsku (opet ne vidim razlog i zašto bi), opet nije tačna. Na koncu nije ni važno.

 

To je što se tiče toga. Što se tiče ove teme još jednom molim da se po stoti put ne ponavlja ova priča. Postoji otvorena tema samo za to, samo iz razloga da se ova tema ne bi zagušivala sa ovakvim stvarima.

Joj izvini, tek sad sam video da ima nova tema za ove stvari. Prebaci slobodno celu ovu raspravu. Rekoh da ima nekakve veze sa reprezentacijom pa onda zbog toga. 

 

Bajčetića sam dao samo primer. Derčko ne znam ni kako izgleda, a tek kakav je igrač i šta želi. Tim još gore onda u vezi ove diskusije.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 7/29/2022 at 2:08 PM, Perkos2 said:

Pozicija golmana uopšte nije kritična i nikakvi ekspirementi pred SP nisu potrebni. Rajković, Dmitrović i Vanja su sasvim dobri golmani i ono što je najvažnije nisu kikseri. Na prošlom SP Hrvati su stigli do finala sa Subašićem na golu a on je suvi prosek. Kovsčević treba da se izbori za mesto u Benfici pa će dobiti šansu pogotovo ako stvarno želi da brani za Srbiju.

Nije neka klasa, ali branio je u onom  Monacu koji je maznuo City. Ali ono  što je puno bitnije za cijelu 2018. priču je to da je Subašić po statistikama bio Top 3 golman za branjenje penala. Iz igre na cijelom SP ja pamtim možda 2-3 njegove obrane, ali zato...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...