Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Nakon svega što se dešavalo u Berlinu na F4 ozbiljno sam u dilemi da li da idem na utakmice naše reprezentacije u Minhenu. Vrveće od raznih navijača a mnogika će srpski navijači biti omiljena meta i neće birati kad i koga će da napadnu. Svako ko misli da ide neka de dobro razmisli i makar dobro organizuje da ne bude lak plen raznim grupacijama.

Link to comment
Share on other sites

Jedini prave nerede na Euru smo videli u Marseju kada su spojili Ruse i Engleze i u Varšavi kada su Rusi sa Poljacima igrali tu. To su bili opšti neredi. 
 

Ovde su Nemci lepo raspodelili sve utakmice u drugim gradovima tako da smo mi jedini koji igraju dve zaredom u Minhenu. U to još uračunaš našu jaku dijasporu na jugu i da ovog puta ne trebaju vize, biće prepuno naših.

Link to comment
Share on other sites

Neka me neko upućeniji ispravi, ali mislim da sam negde čuo/pročitao da najviše naših živi u Frankfurtu, Dortmundu i upravo u Minhenu.

 

Tako da će mečevi sa Slovenijom i Danskom biti klasičan domaći teren.

Plus je Minhen relativno blizu Srbiji.

 

Ne znam kakva je situacija u Gelzenkirhenu (meč sa Engleskom) ali mislim da naših ima mnogo i u Dortmundu, koji je odmah pored.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Perkos2 said:

Nakon svega što se dešavalo u Berlinu na F4 ozbiljno sam u dilemi da li da idem na utakmice naše reprezentacije u Minhenu. Vrveće od raznih navijača a mnogika će srpski navijači biti omiljena meta i neće birati kad i koga će da napadnu. Svako ko misli da ide neka de dobro razmisli i makar dobro organizuje da ne bude lak plen raznim grupacijama.

 

Organizacija kosarkaskih i fudbalskih utakmica su, narodski rečeno,  nebo i zemlja( da ne duzim). Verujem da nece biti tih problema na koje mislis.

 Svakako, ako ne ides na utakmicu , znas kome mozes da prodas karte, ja sam bio k#rate srece, tri puta :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ledd said:

Neka me neko upućeniji ispravi, ali mislim da sam negde čuo/pročitao da najviše naših živi u Frankfurtu, Dortmundu i upravo u Minhenu.

 

Tako da će mečevi sa Slovenijom i Danskom biti klasičan domaći teren.

Plus je Minhen relativno blizu Srbiji.

 

Ne znam kakva je situacija u Gelzenkirhenu (meč sa Engleskom) ali mislim da naših ima mnogo i u Dortmundu, koji je odmah pored.

 

Mnogo je vaznije sto je blizi Beču. To je nekih 300km odokativno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Урош19 said:

Ne zalazim u to da li je zaslužio novi ugovor ali se mora priznati da održavamo tradiciju odlične atmosfere pred odlazak na neko prvenstvo

 

Što bi rekli susjedi, prokletstvo se nastavlja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jednoglasno – Piksi selektor do 2026.

 

https://www.b92.net/sport/fudbal/srpski-fudbal/25831/jednoglasno-piksi-selektor-do-2026/vest

 

 

Stojković skraćuje listu kandidata sa 35 na 26

Utorak je „Dan D“ za fudbalsku reprezentaciju Srbiju. Selektor Dragan Stojković će sutra od devet časova ujutru objaviti konačan spisak putnika na Evropsko prvenstvo.

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/piksi-u-utorak-objavljuje-konacan-spisak-putnika-na-ep/483307

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2024 at 12:40 PM, Problem sa licnim greskama said:

Bio sam 2006. u Lajpcigu na SCG - Holandija. Jako lose iskustvo iz svake perspektive. Vasarska atmosfera odlicno opisuje to sve. 

Doduse nije gore nego gostovanja sa Zvezdom u Austriji, Svajcarskoj 😄 Gde zeme prase na raznju po ulicama. 

 

 Ima li goreg od ovog: 🤮

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...