Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

 

10 minutes ago, Cooper said:

LOL

 

Pa 9M plus 500k za nastup i 500k za golove.

 

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Javi ovom da gugla spanske medije sigurno znaju bolje.

 

 

Opaaaa! I sta kazes sada @Cooper? 😄 

 

2 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Ko je doticni? Po ovome "Reagovacu", cenim da je ili Adzic ili Opacic 🙂

Ajoj 🙂 pa Vuletic, glavom i trbuhom. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Unazad 20 godina se prica kako novac od prodaje ne zavrsava u kasi kluba. Kako to da nijedan rezim nije uspeo da zatvori niti jednog funkcionera za navodnu kradju. Dobro, Djuric jeste, ali za drugu stvar. Najlakse je optuziti nekog za nesto i da nemas nikakve dokaze. Naravno da uvek postoje "male tajne velikih majstora" i da se verovatno uvek ugrade pojedinci. Da li su svi funkcioneri toliko veliki majstori - ne verujem. Da li su svi rezimi isti i trpe kradju - sumnjam. Ono u sta sam siguran je da ova garnitura, kao i neke prethodne sigurno nisu radile na rusenju Partizana. U ideji sklapanja tima se jasno vidi da je bilo zelje da se napravi dobar tim. Dovedeni su solidni stranci, od domacih sta je moglo moglo je. Misljenja sam da su neki malo preplaceni, ali sta je tu je. Ali to je politika kluba. Sutra ce mozda doci neki novi koji ce uspostaviti salary cap od npr 300k i forsirati mladje igrace. I neki ce i tada reci da su i ti dosli da uniste klub.
Uostalom, govorimo o stvarima na koje ne mozemo uticati. Ko zna do kada ce VVV ostati na celu kluba i kada cemo videti neke nove.

Link to comment
Share on other sites

Zato se uvek proveri druga strana.

Sreća u nesreći je što drugi objavljuju ko je za koliko došao. 

Pa taj mocart je pisao da Kinezi plaćaju Boaćija dok ovaj ima višegodišnji ugovor u Zvezdi, plus da ga je tražio Čelsi, itd.

Ko njima posle svega veruje?

Link to comment
Share on other sites

Just now, MetalHead said:

@Cooper Evo, reci nam, kome da verujemo? 

Dakle nemoj pricati kome da ne verujemo, nego kome da verujemo... 

 

Ako smem da repliciram, dilemu je resio b92 - a svako ko prati fudbal, zna da su vlasnici b92 (Srdjan i Zvezdan Kopernikus) veliki navijaci i dugogodisnji sponzori FK Partizan:

 

Crno-beli će fiksno dobiti pet miliona evra, još tri miliona evra u slučaju da Almerija izbori plasman u LaLigu, a postoji mogućnost još po 500.000 evra ukoliko Sadik odigra 50 utakmica i postigne 20 golova.

 

Na sve to, Partizan se obavezao da isplati 10 odsto od naredne prodaje Romi, što će sada to biti 500.000 evra.

 

Kada se pogleda da je ranije isplatio Rimljanima 1,75 miliona, plus još 100.000 evra za pozajmicu pre konačnog sklapanja ugovora, u Humskoj je opet napravljen dobar profit na 23-godišnjem napadaču.

 

Skoro tri miliona evra – i to bez bonusa...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Barkley#34 said:

Ko da zatvori i zbog čega kada se pare skreću upravo ka delu ovog i skoro svih prošlih režima?

 

 

 

Valjda sami sebe... :default_coffee:

 

U zvezdu uslo 100 milki od evrope za tri sezone plus prodaja igraca oko 30 miliona. 130 miliona evra. Godisnji budzet oko 20 miliona, znaci 60 miliona za tri sezone. 130-60=70 miliona. Di se dedose 70 miliona, kad dug jedva da je malo smanjen. Bio je 35 miliona i sad je toliko, malo manje. Lopurde. To su bre iste lopurde.

Edited by John Terry
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cooper said:

Stranim novinarima.

Kojim? 

 

Daj imena, redakcije, linkove... nemoj da si stipsa. Izguglao si jedan jedini link o Sadiku u kome se pominju bonusi a ne pise ovih tvojih 9mil+0.5mil+0.5mil. Dakle koji je tvoj izvor? Daj neki dokaz. Sve sto drugi stave ti kazes nije tako...  

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Alek The Great said:

Unazad 20 godina se prica kako novac od prodaje ne zavrsava u kasi kluba. Kako to da nijedan rezim nije uspeo da zatvori niti jednog funkcionera za navodnu kradju. Dobro, Djuric jeste, ali za drugu stvar. Najlakse je optuziti nekog za nesto i da nemas nikakve dokaze. Naravno da uvek postoje "male tajne velikih majstora" i da se verovatno uvek ugrade pojedinci. Da li su svi funkcioneri toliko veliki majstori - ne verujem. Da li su svi rezimi isti i trpe kradju - sumnjam. Ono u sta sam siguran je da ova garnitura, kao i neke prethodne sigurno nisu radile na rusenju Partizana. U ideji sklapanja tima se jasno vidi da je bilo zelje da se napravi dobar tim. Dovedeni su solidni stranci, od domacih sta je moglo moglo je. Misljenja sam da su neki malo preplaceni, ali sta je tu je. Ali to je politika kluba. Sutra ce mozda doci neki novi koji ce uspostaviti salary cap od npr 300k i forsirati mladje igrace. I neki ce i tada reci da su i ti dosli da uniste klub.
Uostalom, govorimo o stvarima na koje ne mozemo uticati. Ko zna do kada ce VVV ostati na celu kluba i kada cemo videti neke nove.

 

Npr Cvetković je javno pričao da je novac od Bari generacije i generacije Dejana Stankovića završio u rukama SPSa

 

Takodje je javna tajna da se pare za vreme Djurine vladavine završavale na računu SPSa ...

 

6 minutes ago, MetalHead said:

@Cooper Evo, reci nam, kome da verujemo? 

Dakle nemoj pricati kome da ne verujemo, nego kome da verujemo... 

 

Ajde što se upustate( upuštamo) u opovrgavaju laži i dezinformacija ovog trola, već mu vi, moderacija, samo vi znate zbog čega, dozvoljavate da nastavlja istim tempom...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

Valjda sami sebe... :default_coffee:

 

U zvezdu uslo 100 milki od evrope za tri sezone plus prodaja igraca oko 30 miliona. 130 miliona evra. Godisnji budzet oko 20 miliona, znaci 60 miliona za tri sezone. 130-60=70 miliona. Di se dedose 70 miliona, kad dug jedva da je malo smanjen. Bio je 35 miliona i sad je toliko, malo manje. Lopurde. To su bre iste lopurde.

Al' ste zato stavili stolice na zapad i asfaltirali parking. :classic_biggrin:

 

Nije bre ovo više ni krađa, čisto otimanje.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kojim? 
 
Daj imena, redakcije, linkove... nemoj da si stipsa. Izguglao si jedan jedini link o Sadiku u kome se pominju bonusi a ne pise ovih tvojih 9mil+0.5mil+0.5mil. Dakle koji je tvoj izvor? Daj neki dokaz. Sve sto drugi stave ti kazes nije tako...  
Nije to 1 link, u pitanju je najpoznatiji italijanski sportski novinar.
Opet bolje on nego vaš mozart.

I oladi malo sa stalkovanjem.
Još ti koji si prekjuče prvi napisao o tuči u svlačionici bez ikakve potvrde, prepisano od rsb idiota. Ne valjaju ti cenjeni svetski novinari, a valja ti domaći brlog.
Zakačio si se zbog lične netrpeljivosti i molio bih te da se otkačiš.
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Dies at the End said:

Ajde što se upustate( upuštamo) u opovrgavaju laži i dezinformacija ovog trola, već mu vi, moderacija, samo vi znate zbog čega, dozvoljavate da nastavlja istim tempom...

Ja nisam moderator. 

 

Just now, Cooper said:

Nije to 1 link, u pitanju je najpoznatiji italijanski sportski novinar.
Opet bolje on nego vaš mozart.

I oladi malo sa stalkovanjem.
Još ti koji si prekjuče prvi napisao o tuči u svlačionici bez ikakve potvrde, prepisano od rsb idiota. Ne valjaju ti cenjeni svetski novinari, a valja ti domaći brlog.
Zakačio si se zbog lične netrpeljivosti i molio bih te da se otkačiš.

 

B1: Ko? Mozda mi je promaklo da si pominjao vec.

 

B2: Ja sam pitao sta se desilo, da li neko zna... bas zato sto sam cuo i procitao na vise strana (a nije RSB jer tamo i ne idem). 

 

B3: Zbog lazi, trolovanja... "tviter-like diskusije" gde ne odgovaras ljudima (ne meni, nego gotovo svima) na jednostavna pitanja. Dodjes ovde i prospes neku "mudrost" i kad ti neko dokaze da nije tako samo ignorises. 

 

B4 i stalkovanje: Ne znam sta bih ti rekao na ovo 🙂 prijavi me... mozda ce i @Alek The Great da kaze da i njega stalkujem, ili @Barkley#34, njima sam intenzivno odgovarao na njihove upise u prethodnom periodu a da su sa KKP/FKP strane. I nikakav problem tu ne vidim, ljudi odgovore, iznesu svoje misljenje, ja svoje i to se zove diskusija i cemu forumi sluze. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Barkley#34 Perdona me 😄 Aj ce uracunamo i tih 200k evra koliko je to kostalo sve ukupno. Bukvalno jedina stvar koju nisu mogli da sakriju su stolice i nova travnata podloga, sto jes jes. Ne verujem da je neko samo prefarbao one tifusne delove terena :classic_biggrin: to su ipak zamenili.

8 minutes ago, MetalHead said:

(a nije RSB jer tamo i ne idem)

 Ali on mozda ide :) Kome smeta jak RSB ? :bravo:

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cooper said:

Daj linkove

Goglaj... pisalo je na tviteru i na nekom portalu sam video (a nije Mocart). 

A pitaj i mog drugara koji ima info iz FKP jer veoma dobro zna osobu koja radi tamo i on mi je prvi preneo, pa sam posle nasao ovo po netu.

Zato sam pitao na ovoj temi da li neko nesto zna, a ne izjavio... 

8 minutes ago, MetalHead said:

B1: Ko? Mozda mi je promaklo da si pominjao vec.

 

@Cooper daj link, ime, redakciju...

Link to comment
Share on other sites

I rest my case.

 

Stvarno se vise ne bih bavio tvojim informacijama, takvim glupostima od drugara i od anonimusa sa tvitera nema mesta u forumskim raspravama.

Ovamo penis da ti se dokaze nesto od 3 zvanicna izvora i sa opstinskim pecatom, a ovamo se sluzis jeftinoj propagandi.

 

I ja sam cuo pre 2 godine da su samarali Borjana na proslavi titule, pa znam da takvim info nema mesta na forumu ako nije iz pouzdanog izvora.

 

A to dovoljno govori o tebi i meni.

 

A sad cao...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@Cooper cekaj, gde ces, nisi dao link/ime/redakciju italijanskog novinara... a taman pomislih da mozes da diskutujes. 

Evo prelistah temu opet - nisi pomenuo ni jedan izvor, osim ovog spanskog linka koji si izguglao i nekog domaceg novinara (za koji nisi dao link). 

 

Pantic, Vuletic, Mocart lazu. B92 nisi pomenuo. Spanski link pominje bonuse ti iznosis neku teoriju o 9+0.5+0.5... Eto, daj nesto zasto bi ti neko ovde verovao a ne Panticu i Vuleticu. 

 

 

I stvarno moras da razlikujes pitanje od iznosenja informacija. 

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, n4l1m said:

sadik je prodat za 5, sa bonusima moze do 9.. no ne treba zaboraviti i da je placen 2m..

tako da je i 5 pun plafon, s obrizom da ne vredi te pare.. z druge strane, i da se dobilo 90 miliona za njega, u klub ne bi uslo ni 900k.. tako da nije ni bitno za koliko je prodat..:default_coffee:

 

Zar nije imao Partizan onomad ponudu 12m i da su cekali bolju ponudu za njega ?

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...