Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

Jednodimenzinalnost tima, ne pojedinih igrača. Ima tu majstora ali i onih koji su bolno ograničeni. Sto puta smo napisali, igramo usko, bokovi su nam nepostojeći, pa svaki put kad neko dobije lopštu na 20 metara od gola pet igrača je oko njega.

 

Što se tiče Uroševićevog dobrog napada i centaršuta, zamolio bih te da me ne nerviraš u ovaj tmurni dan. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice ove teorije da smo losi jer se domace ekipe uglavnom brane i igraju bunker protiv nas. Ako vec ne mozes da nadjes adekvatne igrace koji ce da probiju taj bunker jedno od resenja bi mogao da bude povecanje dimenzije terena. Jeste da vecina stadiona u Evropi, kao i nas, ima tu standardnu dimenziju 105×68m, ali nikakav problem nije da se malo poveca. Mislim da je dozvoljeno da se ide do 110m u duzini i 75m u sirini. Ovih 7m razlike u sirini uopste nije malo i osetilo bi se.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice tog iz Lugana, rec je o Filipu Holenderu. Ima 26 godina i koliko ja shvatam nase drzavljanstvo jer je rodjen u Kragujevcu. Igra krilo i spica. Po statistici, je jako skroman.

 

Gledao sam kompilaciju njegovih golova, fino igra glavom i dobar je suter. Ali bas malo golova daje, da su u kompilaciji golovi reprizirani i po dva puta da bi dobacilo do skromnih 6 minuta. U madjarskoj na 159 utakmica 30 golova od kojih 16 u zadnjoj sezoni provedenoj tamo.

Edited by Sir Alex Ferguson
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, John Dies at the End said:

Urošević koji je def katastrofa, ali ima odličan centar šut i dobar je u napadu

 

20 hours ago, Barkley#34 said:

Što se tiče Uroševićevog dobrog napada i centaršuta, zamolio bih te da me ne nerviraš u ovaj tmurni dan. :classic_biggrin:

 

Kada je došao kod nas, Urošević je imao pristojan centaršut i generalno bio prilično koristan u napadu. Znam da sam tada pomislio da je on mnogo više krilo nego bek. Kako smo došli u situaciju da postane ovako grozan igrač na obe strane terena, nemam pojma. Znači Urošević je sada mnogo gori igrač nego kad je došao. Iz nekog razloga su sve njegove kretnje u napadu, i sa loptom i bez, usmerene ka sredini umesto da koristi prostor na krilu. Na svake tri utakmice uputi centaršut. Od dolaska Stanoja pokazao je znake korisnosti u trenucima kada treba protivnik da se napadne na njihovoj polovini i da brzo osvojimo loptu, tu mu je očigledno objašnjeno gde treba da stoji i kako da se kreće i on je na jednoj ili dve utakmice oduzeo dosta lopti na taj način. U odbrani je uvek bio užas i tu se ništa nije promenilo, a u napadu je zaboravio i ono malo što je znao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sta se vise pise o njemu.
 
Svako ko je bar malo pratio fudbal zna koliko nas je Roma zajebala da ga dovedemo. Zestoko ogranicen igrac, daj moze da ga uvalimo za 2 miliona nekim slepcima iz Arabije ili Kine.
Preterujes. Hejtujes momka od pocetka. Kad god postigne gol po tebi je slucajno ili protivnik nema pojma, a kad pogresi odmah je nemac pojma i teska prevara. Ja ne kazem da vredi 15 milke. To je Savo pokusao da mu nabije cenu u stilu Mamica. Prosle sezone je dao dosta golova i imao poprilican broj asistencija. To se placa. Neka realna cena mu je 6-7 miliona, ali s obzirom da je sad ostalo da se samo dokazuje na srpskim livadama realno je da to padne.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ma nije problem u sadiku - problem je sto nam je on jedini napadac

ima on te periode kad je u svadji sa sopstvenim nogama ali jbg da nema sad bi igrao protiv intera i juventusa a ne protiv metalca

da mi imamo pored njega jos dva napadaca a ne neke matice, druga bi to prica bila

Link to comment
Share on other sites

Ovo dovodjenje Obradovica je bezobrazluk. Prvo - momak nije odigrao 10 utakmica u poslednje 2 godine. Drugo - vec nas je 3 puta izpaljivao. Trece - sta cemo sa ovoliko levih bekova. Vec vidim kako nas tuzi za pare kad mu istekne ugovor. Ali posle Miljkovica sve mi je dobro. Ne znam da li je Holender doveden umesto Sadika ili Matica. Ako je umesto Matica onda ok, ali ako menja Sadika...bruka. Pa evo Skuntelar im je slobodan ako se ne varam.
Mi moramo da krenemo da podmladjujemo ekipu, pogotovo sada kad igramo samo na 2 fronta. Odmah bi trebalo pojuriti trojac iz Vose - Topic, Zukic i Stojkovic. Otarasiti se, nekako, igraca sa visokim platama - Markec, razmisliti o Nathu i Sumi. Asana bi ostavio, jedini igrac koji je konstantan i od kog znas sta mozes da ocekujes, najspremniji igrac u timu. Moramo poceti graditi ekipu oko domacih igraca i rupe popunjavati strancima.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alek The Great said:

Ovo dovodjenje Obradovica je bezobrazluk. Prvo - momak nije odigrao 10 utakmica u poslednje 2 godine. Drugo - vec nas je 3 puta izpaljivao. Trece - sta cemo sa ovoliko levih bekova. Vec vidim kako nas tuzi za pare kad mu istekne ugovor. Ali posle Miljkovica sve mi je dobro. Ne znam da li je Holender doveden umesto Sadika ili Matica. Ako je umesto Matica onda ok, ali ako menja Sadika...bruka. Pa evo Skuntelar im je slobodan ako se ne varam.
Mi moramo da krenemo da podmladjujemo ekipu, pogotovo sada kad igramo samo na 2 fronta. Odmah bi trebalo pojuriti trojac iz Vose - Topic, Zukic i Stojkovic. Otarasiti se, nekako, igraca sa visokim platama - Markec, razmisliti o Nathu i Sumi. Asana bi ostavio, jedini igrac koji je konstantan i od kog znas sta mozes da ocekujes, najspremniji igrac u timu. Moramo poceti graditi ekipu oko domacih igraca i rupe popunjavati strancima.

 

Nemaju koga drugog da dovedu, a nece da ostanu na samo jednom levom beku (Brezancic je stalno povredjen).

 

Koliko moze da se procita, pokusali su da dovedu Vlalukina iz Metalca, ali nisu hteli da plate 200 000 evra obestecenja. Ako ni to ne mogu, mozes da zamislis koliko je realno da uzimaju Vojvodini najbolje mlade igrace.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...