Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

14 hours ago, Barkley#34 said:

Mislim da je neiskusno naleteo na bućku. 

 

Da, namestili su ga lepo jer koliko god ovo bilo neozbiljno okruženje ne znam stvarno kako bi progurali takvu promenu u sred sezone.

 

Ali Matijaševićevo objašnjenje kako smo u pregovorima sa EU pa eto sad treba hitno da se uskladimo...how yes no...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nije ga namestio Darjan iz mocarta, ili neka budala iz zurnala, vec je to izgovorio direktor saveza u tv emisiji.

Mislim, pisemo o FSS koji je pre godinu dana priznao neku titulu iz 40 i neke sa nekog kvalifikacionog turnira.

 

Neka se bar neko oglasio, samo je tuzno sto je to, opet, morao jedan od trenera.

Izgleda da se u uprave klubova JSDP ulazi samo uz kratku uzicu.

 

Mislim da je domaca fudbalska liga rekorder u svetu po promeni pravila u vezi bodovonja, ispadanja, kvote stranaca i bonus igraca.

Totalna sprdnja od takmicenja sa samo jednom ulogom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goofy said:

Njima je ovo sa EU strancima/nestrancima potpuno nepotrebno za domaću ligu,

ionako niko ne sme ni bod da im uzme sem kad je nevažno.

 

Ali, može im se, a i valjda hoće da se uigravaju za kvalifikacije na leto...

 

Tu ste vi da pokazete ko je najbolji u jsl. 😀 bice bar jedan derbi jelte...

Link to comment
Share on other sites

Ma mi treba da ukinemo pravilo stranaca jer to apsolutno ne utice na reprezentaciju. Ono sto bi mozda pomoglo je da se uvede vise klinaca pa makar to bili i strani drzavljani.
Ako cemo po trenutnim pravilima i normama u ovom trenutku Suma jedini ostvaruje pravo na srpski pasos. Banjak ne moze da uzme drzavljanstvo niti Slovenije niti Spanije. Asano i Natho takodje ne mogu nijedno EU drzavljanstvo. Definitivno ce neko morati da ode na kraju sezone.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Cooper said:

Pa nije ga namestio Darjan iz mocarta, ili neka budala iz zurnala, vec je to izgovorio direktor saveza u tv emisiji.

Mislim, pisemo o FSS koji je pre godinu dana priznao neku titulu iz 40 i neke sa nekog kvalifikacionog turnira.

Direktor iz saveza je rekao ''uskoro'', pa je ovaj naleteo kao da će to biti za koji dan. Tako su i prošle godine najavljivali šest stranaca i čekali ko će od naših da se upeca.

 

Da se razumemo, u savezu su sve debili. Drugo, po meni bi sve izmene u propisima trebalo najavljivati sa bar jednom sezonom razmaka, a ne nekoliko meseci, kao što je sad slučaj, ali ne očekujem od tih dijabola da mogu da dobace dotle ili da neće uleteti u razne kombinacije.

 

46 minutes ago, pendulum said:

Ali Matijaševićevo objašnjenje kako smo u pregovorima sa EU pa eto sad treba hitno da se uskladimo...how yes no...

Toliko je objašnjenje u ovom trenutku netačno da prosto ne vredi ni komentarisati. Ali dobro zvuči da zaseni prostotu, uuuuuu EU traži, odma' mora da se menja. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jedna tekma ne pokazuje sve pa makar bio i derbi

Mi za pocetak treba da imamo ekipu koja nece prosipati 30-40 bodova u nasoj njiva ligi, jel imamo sad takav tim ? Ne

Jel ga pravimi za sledecu sezonu i kvalifikacije ? Ne

Zasto ?!

Gde su pojacanja ?!

Nema para

Prosle sezone je igrana evropa, prodat kalaba, sadik ode i fica i nema para pa kad ce ih biti, sta treba da se desi da imamo para za pojacanje

Ah da doveli smo miljkovica

 

Samo lisiciji potok :capone_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ranzo said:

@Perkos2evo reci ti druze ako znas slobodno

 

Ako neko i trpa neku lovu ne znam samo gde te pare odlaze posto u pojacanja ili bar smanjenje duga sigurno ne

Nisu biblioteke bas toliko skupe cak ni one tkz elitne

Nemoj mi samo reći da klub ne dobija lovu od "sponzora" 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Nemanja Stevanović, golman, povredio je rame na pripremama. Povreda je ipak teže prirode i moraće na operaciju. :furious: Gre'ota za tog dečka, nikako da se ustali. 

 

Brz oporavak!

oporavak posle operacije ramena bogami traje dosta dugo a još je golman u pitanju. šteta za momka, on je jedan od boljih golmana u Srbiji ali nije ga pratila sreća kroz karijeru.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...