Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Savet za RSB vam je da se pravite da ste nacionalista. Ako vam to odgovara, ali portal mozete pratiti i bez uclanjenja.

 

Admini tamo su 50-50. Jedni su ok, drugi su cisti fasisti. To sam primetio kada su konstantno banovali ljude zbog price o politici ali je zato bilo dozvoljeno pljuvati svakoga ko je opozicija, na ovaj ili onaj nacin. Isto tako, to je religijsko tvrdo gnezdo gde sikaniraju svakoga ko nije pravoslavac. Takodje, dva administratora, Vasili Zaitsev i Selektor su cisti dupeuvlakaci vlasti i njihovi poltroni, noviji termin botovi.

 

Ako zelite biti tamo, sto vam zaista ne preporucujem, drzite se neutralno i bice sve ok. Kada vas neko pita nesto, vi se pravite da biste jebali mater svima koji nisu Srbi, i voila, nemate problem.

 

Ali... opet kazem, moze se pratiti bez log in-a, pa nema ni razloga uclaniti se.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se na Simanica(ide na draft i uzece ga neka ekipa verovatno) i Kuzmica koji nije fit i ne moze da izdrzi napore ne racuna ozbiljno za iducu sezonu. Otud se i trazi igrac na koji moze da pokriva 4/5. Noko,Kuridza,Rit, pojacanje 4/5 i mozda jedan od trojke Ristic,Stimac,Djordjevic?

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Ne bavite se kompleksašima sa šipke, nego da vidimo da li ima kakvih novosti vezano za glavnog pleja, Kalinu, 4 ili 4/5?
Ne spominje se još jedan bek šuter, da li to znači da se pregovara sa BB o ostanku?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Atila said:

Ne bavite se kompleksašima sa šipke, nego da vidimo da li ima kakvih novosti vezano za glavnog pleja, Kalinu, 4 ili 4/5?
Ne spominje se još jedan bek šuter, da li to znači da se pregovara sa BB o ostanku?

Nek ostane Braun na pleju i Beron na dvojci,Kalina se vrati i Deshawn Thomas i ja zadovoljan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki Decembarski said:

Nek ostane Braun na pleju i Beron na dvojci,Kalina se vrati i Deshawn Thomas i ja zadovoljan.

 

Jel se to vracaju stare, nikad prezaljene zelje? :)

 

Jos Jared Cunningham i Khem Birch i pali se masina :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Atila said:

Ne bavite se kompleksašima sa šipke, nego da vidimo da li ima kakvih novosti vezano za glavnog pleja, Kalinu, 4 ili 4/5?
Ne spominje se još jedan bek šuter, da li to znači da se pregovara sa BB o ostanku?

Evo, oglasio se i Mundodeportivo oko Pangosa. Bilo bi lepo da neko ko zna spanski, da nam prevede

 

https://www.mundodeportivo.com/baloncesto/acb/20200627/481992536661/el-estrella-roja-pretende-a-kevin-pangos.html

Link to comment
Share on other sites

Po mom mišljenju ostalo je još samo nekoliko nepoznanica oko sastava:

PG - taj koji dođe mora biti komplementaran Waldenu, znači dobar šuter i pik igrač, kreativan, ne mora biti neka fizička zver, Pangosa sam među prvima predlagao, prototip toga što nam treba, ako dođe bolji igrač od njega tim bolje ali i slabiji koji ima te kvalitete je isto ok. 

SG i SF poziciju nekako moram da posmatram zajedno jer imamo dosta domaćih igrača koji su nešto između, svi su bliži SF jer nijedan baš ne trči kroz blokove nit zna previše sa loptom. Loyd mora biti zacementiran na 30 minuta na 2, takav igrač je najbolji kad ima izvesnu slobodu a ne da ga stalno seckaš. Ja ne bih nužno dovodio još jednog beka, već sa 2 i 3 Radanov i Davidovac mogu da budu sekundarni kreatori a ako zaškripi radiće se doselekcija. Dobrić je tu rešenje kao tranzicijski agresovan igrač, Lazić kao 3&D opcija. Trenutno tu imamo 5 igrača na 2 pozicije što je ok. Kalinić bi bio vlažni san ali mislim da je potpuno nerealan, on je i dalje ultimativni EL prašinar i među najzahvalnijim SF takmičenja, šta će njemu da se u naponu karijere vraća ovde, pa nije lud, uzeće ga neko jako bogat ako ne ostane u Feneru. Realnija opcija je neki Dangubić da pojača čvrstinu i defanzivu. 

PF - ovde se Simonović već uveliko pominje kao gotova priča, ne znam šta da mislim ali aj ok potez, makar jedan proveren snajper iako svakako limitiran igrač. To znači da verovatno ništa od Reatha ili Boriše. Kuridža je ok opcija da krpi na 4 i 5 po potrebi, ne košta previše a ima komplementarne kvalitete. Ne bih ovde po svaku cenu jurio nekog stranca, plus i Davidovac može na 4. Moramo svakako imati 3 opcije na poziciji. 

C - mislim da je ovde priča završena ako se Kuzmić revitalizuje do neke mere. Od Nnoka ne treba očekivati čuda ali će da radi posao, pokretan je, nema izlete u ono što ne zna, a svakako je daleko rafinisaniji od npr Oja. Postavlja se pitanje trećeg centra i ja bih tu ili Ristića ili Đorđevića, obojica imaju napadački šmek i dosta rešenja, a u odbrani su manje više beskorisni. Zašto bismo tu gurali isto takvog samo mnogo skupljeg Štimca? Ne znam koja je priča za Oja, možda ga drže kao osiguranje ako Kuzmić ipak ne može. Jovanović nikada nije ni imao kvalitet za Zvezdu i iskreno nemam pojma šta će ne rosteru. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Leonard said:

Evo, oglasio se i Mundodeportivo oko Pangosa. Bilo bi lepo da neko ko zna spanski, da nam prevede

 

https://www.mundodeportivo.com/baloncesto/acb/20200627/481992536661/el-estrella-roja-pretende-a-kevin-pangos.html

 

Zar ne vidis da je tekst od nekog naseg, pa ga Spanci preveli. Vladimir Stankovic neki.

Link to comment
Share on other sites

Gledam ove hajlajte Kaline misfitsa...60 posto poena iz prodora driblingom kroz spoljnu liniju...brdo povratnih na spot-up šutera...ostatak trojke...igra ledjima...kontre nakon ukradenih lopti...odbrana na nož...uvek ratnik. Ali džaba mu i titule klubskog vice prvaka i prvaka Evrope i 5 godina EL pod najtvrdjom trenerskom palicom kada se sprda sa patrijarhom i Kosovo mu sveto nije. Iskreno...još mu je rano za Zvezdu i u ovim godinama jer sigurno može da potražuje ugovor na dve godine dobrano teži od miliončeta. Simonović je Zenitu uzeo 500-600k. Jović Bajernu 700k.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Zar ne vidis da je tekst od nekog naseg, pa ga Spanci preveli. Vladimir Stankovic neki.

Cim su ga preneli znaci da je relevantan. Inace, Stankovic nije neki, covek je dugi niz godina dopisnik Evrolige. I ako neko zna desavanja oko Evrolige, to je upravo Vladimir Stankovic.

Edited by Leonard
Link to comment
Share on other sites

Poslednje što bih voleo da vidim je Simonovića u rosteru. Hvala mu za sve lepe trenutke koje nam je pružio nebrojeno puta, izgarao je svaki put na terenu, ali on prosto u ovom trenutku nije ni za EC a kamoli za EL. Hvala, ali ne hvala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tony said:

Slicno tome sto rade Dileje,rade i pojedini ovde na forumu, mazuci raznim fekalijama kapitena i igraca koji je tolike god u klubu i koji osvojio tolike trofeje!

S tim sto Lazica "mazemo fekalijama" i zbog strasnog pada igrackog kvaliteta. A sve je to pojacano time sto umesto da vise obrati paznju na igru (sto nas najvise i zanima), on saziva neke konferencije za stampu, napusava se sa navijacima... 

 

A Kalini osim "mazanja" zbog politike, jos se i preti (Lazi nije niko pretio). A igracki kvaliteti se ne uzimaju u obzir. 

 

Tako da - nije ni slicno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne treba nam jos jedan bek ako dovedemo Pangosa.

Ja bih pre jurio onda igraca na 4. Naravno, ako se na Kuza racuna ozbiljno.

 

Pangos Volden Uskokovic

Lojd Dobric Lazic

Davidovac Radanov

Pojacanje Rit Kuridza

Noko Kuz Djordjevic

 

14 igraca, prostor da se doselektira tokom sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...