Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Pangos, Walden, Šiško,

Loyd, Baron, Radanov,

Kalinić, Davidovac, Lazić,

LeDay, Simanić, Kuridža,

Nnoko, Ristić, Đorđević

 

Ovo je sve što nam treba, možemo sa svima da se šibamo.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Atila said:

Pangos, Walden, Šiško,

Loyd, Baron, Radanov,

Kalinić, Davidovac, Lazić,

LeDay, Simanić, Kuridža,

Nnoko, Ristić, Đorđević

 

Ovo je sve što nam treba, možemo sa svima da se šibamo.

 

 

Daj onda i Mutu za trenera pa da imamo 30+ suteva za tri poena po utakmici, jer nista drugo ne bi igrali 🙂 Nekako mi ovo tanko na unutrasnjim pozicijama. Mada ok, Kalina se dize na 4, ali zamisli da se povredi Nnoko - punili bi nas iz reketa samo tako... 

 

Mislim da je mozda prerano za Djordjevica da udje u tim sada. Odigrao je super prethodnu sezonu ali nije tako delovalo pre toga... ok mlad je, centrima treba vise vremena. Svakako bih ga vodio na pripreme.

 

Pokusao bih jos jednom sa Risticem kao trecim centrom. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, MetalHead said:

S tim sto Lazica "mazemo fekalijama" i zbog strasnog pada igrackog kvaliteta. A sve je to pojacano time sto umesto da vise obrati paznju na igru (sto nas najvise i zanima), on saziva neke konferencije za stampu, napusava se sa navijacima... 

 

A Kalini osim "mazanja" zbog politike, jos se i preti (Lazi nije niko pretio). A igracki kvaliteti se ne uzimaju u obzir. 

 

Tako da - nije ni slicno. 

S' tim da je Laza u klubu vec 6-7 sezona i da je osvojio sve trofeje... Covek je bukvalno krvario za svaki! Apsolutno tu nema strasnog pada igrackog kvaliteta, to je budalastina... Kad to kazes, deluje kao da je Laza bio Derik Brown nekada, a sada je Derik iz prosle sezone. Ja sam ubedjen da kod Saleta u sistemu i sa jasnom ulogom Laza i dalje moze da bude JAKO koristan! I nije on sam sazivao konferencije.

Link to comment
Share on other sites

Daj onda i Mutu za trenera pa da imamo 30+ suteva za tri poena po utakmici, jer nista drugo ne bi igrali [emoji846] Nekako mi ovo tanko na unutrasnjim pozicijama. Mada ok, Kalina se dize na 4, ali zamisli da se povredi Nnoko - punili bi nas iz reketa samo tako... 
Što Muta, ovaj roster itekako ima i defanzivne i ofanzivne kvalitete. Može da se igra small ball sa dve četvorke od ove tri, ili sa Leday-om, MJK, Kalinom i DD u bilo kojoj kombinaciji. Na pet je manjak iskustva, ali talenta ima napretek.
Imali smo i ranijih sezona situacije, pogotovo je to bilo vidljivo kod Tomića, da su nam glavni skakači i rim protektori četvorke., a petica/e obezbeđuje slobodan prostor u reketu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Leonard said:

https://i.imgur.com/KVnpdbc.jpg

Hm trevis simpson?

 

Rekoh vec nisam odusevljen woldenom ni eye test ni cifre mi nisu previse ubedljive. Cini mi se da su cigani skloni da malo previse velicaju komsijske igrace. Nije wolden los igrac ali svaki ovakav prelazak povlaci price za sobom. Nije da nema igraca slicbog kvaliteta.

Ako njima predje CMM ispasce da smo ih pojacali.

 

1. NWG ili pangos. Nisam za ostanak zoa, kad je vec dosao wolden. Tyler ennis bi nam isto bio top, ali kapiram da je nedostizan

2. Neki solidan suter. Ne treba nam tu neki volume scorer sad pored loyda. Doron lamb cenim da nije preskupo resenje. Beron bi bio odlicno resenje

4. Whittingotn prva zelja, ali ako zavrsi u pao, ja bih porazmislio o aaron white-u. Jako zahvalan i koristan igrac. Nije se snasao u armaniju, ali ko jeste?

Ako bi uhvatili leday-a ostavio bih borisu pod must

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tony said:

S' tim da je Laza u klubu vec 6-7 sezona i da je osvojio sve trofeje... Covek je bukvalno krvario za svaki! Apsolutno tu nema strasnog pada igrackog kvaliteta, to je budalastina... Kad to kazes, deluje kao da je Laza bio Derik Brown nekada, a sada je Derik iz prosle sezone. Ja sam ubedjen da kod Saleta u sistemu i sa jasnom ulogom Laza i dalje moze da bude JAKO koristan! I nije on sam sazivao konferencije.

 

A Kalinic ima 3 od 4 moguca trofeja za jednu sezonu (nije uzeo EL samo). Dakle veci ucinak nego Laza. 😄 I takodje je krvario za svaki. I direktno njegovom igrom smo dobijali neke utakmice. Da jos merimo?  🙂 

 

A Laza... da, svakako je koristan kad se fokusira na korasku. 

 

S druge strane, moramo se nekada rastati, uz sve pocasti, i mora neko mladji iz naseg sistema da udje u pricu... na primer Radanov. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Tony said:

S' tim da je Laza u klubu vec 6-7 sezona i da je osvojio sve trofeje... Covek je bukvalno krvario za svaki! Apsolutno tu nema strasnog pada igrackog kvaliteta, to je budalastina... Kad to kazes, deluje kao da je Laza bio Derik Brown nekada, a sada je Derik iz prosle sezone. Ja sam ubedjen da kod Saleta u sistemu i sa jasnom ulogom Laza i dalje moze da bude JAKO koristan! I nije on sam sazivao konferencije.

Ali se na toj konferenciji ponasao kao serif u nekakvoj kafani, pretio da ce povuci ekipu sa terena i da vise nece izlaziti dok se zvizdi vojvodi od zeleznika, koji pritom nema kvalitet ni za 12 u FMP u, a kamoli u evroligaskoj Zvezdi.

Pazi, molim te, sta on sebi daje za pravo, da preti i upozorava navijace koji bukvalno zive za taj klub, koji javno izrazavaju nezadovoljstvo zbog ocigledne nepravde, nepotizma, zbog kojeg trpi ceo tim.

Zato Lazic u ocima mnogih navijaca KKCZ nikada nece biti istinska legenda, jer istinsku legendu ne cini samo ucesce u osvajanju trofeja, vec i odnos prema navijacima.

Klub Crvena zvezda je pre svega institucija zbog navijaca, a onda i trofeja. On je svojim ponasanjam pokazao ogromno nepostovanje prema velikom delu navijaca KKCZ i zato za njih nikada nece biti istinska legenda, koliko god utakmica odigrao i trofeja osvojio.

Edited by Leonard
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MetalHead said:

 

A Kalinic ima 3 od 4 moguca trofeja za jednu sezonu (nije uzeo EL samo). Dakle veci ucinak nego Laza. 😄 I takodje je krvario za svaki. I direktno njegovom igrom smo dobijali neke utakmice. Da jos merimo?  🙂 

 

A Laza... da, svakako je koristan kad se fokusira na korasku. 

 

S druge strane, moramo se nekada rastati, uz sve pocasti, i mora neko mladji iz naseg sistema da udje u pricu... na primer Radanov. 

Ma sve stoji, sve i da se rastanemo sada sa Lazom, najmanji problem. Ja samo kazem da nije zasluzio da ga vredjaju, to je moje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

 
A Kalinic ima 3 od 4 moguca trofeja za jednu sezonu (nije uzeo EL samo). Dakle veci ucinak nego Laza. [emoji1] I takodje je krvario za svaki. I direktno njegovom igrom smo dobijali neke utakmice. Da jos merimo?  [emoji846] 
 
A Laza... da, svakako je koristan kad se fokusira na korasku. 
 
S druge strane, moramo se nekada rastati, uz sve pocasti, i mora neko mladji iz naseg sistema da udje u pricu... na primer Radanov. 
Ovo da ga metne nakon bacanja mu je jedan od signature poteza

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Verujem da bi Simonoviću platili max 200k...on i Kalina su mrtva trka u fitnesu na svakom okupljanju repke a stariji je 5 godina...Simon nas kao igrač zadatka i spot up šuter neće brukati...vredi to iskustvo i agilnost uz njegovo neizuvanje opanaka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Unikaha bi Štimca ... e baš ga oće :classic_smile:

tačna je ona stara: Rodi me srećnog pa me baci u trnje.

Odlicna vest, samo neka potpise. :thumbup:

Mada, imam neki osecaj da ce se boriti Stime da igra EL do zadnjeg trena.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Maverick88 said:

Radi se na tome uveliko, Misko mu nalazi klub tamo. 

ma koliko zvucalo kontradiktorno, on je tip igraca koji bi se pre uklopio u stil nba ekipa, nego li ozbiljne evropske ekipe..:default_coffee:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, n4l1m said:

ma koliko zvucalo kontradiktorno, on je tip igraca koji bi se pre uklopio u stil nba ekipa, nego li ozbiljne evropske ekipe..:default_coffee:

 

Nista cudno da neko u Evropi ne odigra nista posebno a da se lepo snadje u NBA, a bilo je i suprotnih primera, sve tamo zavisi kako se kome zalomi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pangos je super u teoriji, ali jel se ja tripujem il on je propustio bukvalno celu proslu sezonu?

 

Sto se petice tice, od Kuzmica ne ocekujem nista, Ojo previse ceni sebe i nema sanse da cemo tolko da mu damo, za Ristica navodno postoji mogucnost da nastavi misiju u Rusiji za obestecenje, Jovanovic je krs. Dakle Nkoko i Djordjevic. Trebace nam tu jos jedan igrac. 

 

Sto se cetvorke tice, ako Simanic stvarno ode preko bare, mnogo je neozbiljno da ostanemo sa Simonom, MJK-om i Ritom. 

 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, n4l1m said:

ma koliko zvucalo kontradiktorno, on je tip igraca koji bi se pre uklopio u stil nba ekipa, nego li ozbiljne evropske ekipe..:default_coffee:

Pogotovu ako bude mogao  da drzi visoke procente za tri. Ja ne mislim da ce biti draftovan, eventualno neka druga runda.

Njegov problem je psiholoske prirode. Jednostavno dwcko je mentalno ogranicen. Sa godinama docice neko iskustvo koje ce donekle to kompezovati. Ako bi doveli rrcimo ledeya ja bi zadrzao borisu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Pangos je super u teoriji, ali jel se ja tripujem il on je propustio bukvalno celu proslu sezonu?

 

Sto se petice tice, od Kuzmica ne ocekujem nista, Ojo previse ceni sebe i nema sanse da cemo tolko da mu damo, za Ristica navodno postoji mogucnost da nastavi misiju u Rusiji za obestecenje, Jovanovic je krs. Dakle Nkoko i Djordjevic. Trebace nam tu jos jedan igrac. 

 

Odigrao je kompletnu sezonu 18/19. Nije ostavio neki utisak u Barsi, mozda zato imas osjecaj kao da nije ni igrao.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Odigrao je kompletnu sezonu 18/19. Nije ostavio neki utisak u Barsi, mozda zato imas osjecaj kao da nije ni igrao.

 

Mislim na 19/20. Gledao sam Barsu u ELi bukvalno se ne secam da je uopste u rosteru bio. 

 

@Princeton21 mislis da je dovoljno na 5 da imamo Nkoka, Djordjevica i Rita? 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Princeton21 said:

Ja dajem Reath-u vise sanse na petici, nego na cetvorci. Za trecu peticu sasvim korektna opcija. 

 

reath je prava strec petica, nije da ne moze da se bije ispod table, a ima i pracku. mislim da svakako ima mesta u timu, bez obzira sto cemo budziti tim do nivoa bahatosti.

linija visokih u sastavu  leday, nnoko, reath, mjk, simanic/simonovic/kalinic  bi  bila sasvim korektna 🙂

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

 

@Princeton21 mislis da je dovoljno na 5 da imamo Nkoka, Djordjevica i Rita? 

 

Izmedju Ristica/Djordjevica/Jovanovica/Reath-a, on mi se najvise uklapa na poziciju trece petice. Nadam da ce Kuzma biti ok za drugog centra, ako ne on, onda i tu stranac jbga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...