Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

@MetalHead

 

Paa, ne znam bas koliko bi on kvalitetno mogao da razigrava ostala cetiri igraca na parketu, al nominalno jeste plej. Pik je ok, pregled i nije bas. Ja ga gledam kao kombo beka, siguran sam da bi imao minute na obe spoljne pozicije.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Atila said:
14 minutes ago, mmajstor said:
Vidim da niko ne stavlja Berona... jel on sigurno odlazi/otisao ili se ne zna i koje su sanse? 

Tri puta hoće veću platu, neće jednom ili dvaput.

 

Triput meri jednom seci. 

 

Sanse za Kalinu su verovatno porasle nakon Zeljkovog odlaska, ali bih i ja rekao da niti mi imamo te love niti se njemu vraca u Srbiju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki John Terry said:

Sarac mi je skroz kul lik, nemam nista protiv njega, samo hocu da kazem da se ne trebamo baviti time sto neki debili vredjaju Alena Omica, najboljeg igraca plej ofa a podrzavaju midzeta i njegovog telohranitelja Lazu netalentovanog.

 

Imamo pametnije stvari za razgovor.

Da me ne shvatis pogresno ja njih uopste ne podrzavam, samo ti govorim onako kako jeste .

Covic je pogresio sa Omicem, hteo je da pokaze da mu oni nece rukovoditi sportskom delu kluba kao sto to rade u Fk.

Njih je bas bolela briga sto je Filip igrao niti su ga stitili cak su se posprdno i smejali svima na tribinama sto su okrenuli ledja simpatizeri tom istom Covicu. Covic ima dovoljno kikseva kod njih u istoriji, tako da jos jedan ovakav ispad bi mozda bio  i njihov poslednji trzaj da uopste se udostoje dolaska na utakmice.

NC je vrlo praktican i zna da mu Kalinic bez obzira koliko moze da donese na terenu moze da odnese dosta toga na tribinama, Imao je taj slucaj sa FC3 prosle sezone, ne treba mu to i ove godine.

 

Drugi je par cipela sto Kalinic i ne razmislja o povratku ovde, plus cena njegova.

 

 

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Da me ne shvatis pogresno ja njih uopste ne podrzavam, samo ti govorim onako kako jeste .

Covic je pogresio sa Omicem, hteo je da pokaze da mu oni nece rukovoditi sportskom delu kluba kao sto to rade u Fk.

Njih je bas bolela briga sto je Filip igrao niti su ga stitili cak su se posprdno i smejali svima na tribinama sto su okrenuli ledja simpatizeri tom istom Covicu. Covic ima dovoljno kikseva kod njih u istoriji, tako da jos jedan ovakav ispad bi mozda bi  i njihov poslednji trzaj da uopste se udostoje dolaska na utakmice.

NC je vrlo praktican i zna da mu Kalinic bez obzira koliko moze da donese na terenu moze da odnese dosta toga na tribinama, Imao je taj slucaj sa FC3 prosle sezone, ne treba mu to i ove godine.

 

 

Mislim da sam te skroz pravilno skapirao i verujem da si u pravu, samo licno nikada necu prestati da pruzam podrsku normalnim ljudima koji nemaju nacionalisticke pa cak nacisticke ideje, obojene nekakvim patriotizmom. Po cenu da budem jedini koji ce aplaudirati Nikoli, ja sam sa obe ruke za njegov dolazak.

 

E sad koliko je to realno finansijski, pa verovatno vrlo malo, mislim da su ga vec Barsa, Real i jos par top tima kontaktirali. Ne bi me cudilo recimo Makabi. Ili ovi sto ce da kupe celu Evropu, Armani. Mada Kalina je pametan lik. Armani jeste bogat ali to je klub bez respekta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kankkunen said:

Nači, samo provereno ... :classic_smile:

 

Kad je isla ona prica o kombu pre par dana loyd mi je pao na pamet. On je sigurno ozbiljno pracen, jer ako si primetio skauting je radjen u okviru procesa regrutovanja za lokomotivu. Samo bih napomenuo da isto stoji i za grega whittingtona. Samo kazem

2 hours ago, MrTripleDouble said:

Znaci posle Warriorsa, jos jedna NBA fransiza postaje nasa filijala, Raptorsi. :default_coffee:

Nije slucajno. Jer razvojni tim reptorsa je jedan od boljih i koji stvarno razvija i izbacuje dobre igrace. Vanvleet je igrac iz razvojnog tima, Boucher isto. Uvek imaju zanimljive igrace

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Firga said:

@MetalHead

 

Paa, ne znam bas koliko bi on kvalitetno mogao da razigrava ostala cetiri igraca na parketu, al nominalno jeste plej. Pik je ok, pregled i nije bas. Ja ga gledam kao kombo beka, siguran sam da bi imao minute na obe spoljne pozicije.

 

Igrao u Cedelimpiji pleja, oko 5 asistencija po mecu... imao i double-double sa asistencijama. 

Nema on sut za 3p za SGa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da me ne shvatis pogresno ja njih uopste ne podrzavam, samo ti govorim onako kako jeste .
Covic je pogresio sa Omicem, hteo je da pokaze da mu oni nece rukovoditi sportskom delu kluba kao sto to rade u Fk.
Njih je bas bolela briga sto je Filip igrao niti su ga stitili cak su se posprdno i smejali svima na tribinama sto su okrenuli ledja simpatizeri tom istom Covicu. Covic ima dovoljno kikseva kod njih u istoriji, tako da jos jedan ovakav ispad bi mozda bi  i njihov poslednji trzaj da uopste se udostoje dolaska na utakmice.
NC je vrlo praktican i zna da mu Kalinic bez obzira koliko moze da donese na terenu moze da odnese dosta toga na tribinama, Imao je taj slucaj sa FC3 prosle sezone, ne treba mu to i ove godine.
 
Zamena teza. FČ3 su sklonili semenkari, Omić je bio hrabar potez koji mu se svakako isplatio, i samo treba da se obazire na kvalitet igrača prilikom angažovanja, a mafijašku skupinu navijača treba izbeći kad god je to moguće i gledati da uopšte ne prisustvuju košarkaškim utakmicama.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Nate

Kad lik pravi scouting report-e od po 17 minuta jasno ti je sa kakvim fanatikom imas posla. Car.

 

@Atila

Veci su tu problemi. Jebe se njemu da li ce mu fasisti dolaziti na tribine, ali ti fasisti imaju veze sa vrhom kriminalne drzave a oni mu vec mogu nauditi. Mogu da ga sklone iz Zvezde, posredno naravno. To je problem. Inace bih se sve slagao sa tobom.

Edited by Laki John Terry
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Mislim da ga nisam gledao pre ovoga. Ono što se može videti sa klipova je da je dobar atleta koji može spolja, a može jako i do samog kraja®.

 

Ima veoma čudan izbačaj (da me trener video tako da šutiram ostao bih bez prstiju) i sposoban je da pogodi potpuno van balansa. Takođe očito može da igra dobru odbranu. Ovako na (ne)viđeno zadovoljan sam izborom.

On je zver, ali zveeer! Ako mu se da prava uloga, ovo ce biti mozda i najbolje pojacanje Zvezde od Kvinsija! Kvinsija u nasem dresu naravno 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nate said:

Kad je isla ona prica o kombu pre par dana loyd mi je pao na pamet. On je sigurno ozbiljno pracen, jer ako si primetio skauting je radjen u okviru procesa regrutovanja za lokomotivu. Samo bih napomenuo da isto stoji i za grega whittingtona. Samo kazem

Nije slucajno. Jer razvojni tim reptorsa je jedan od boljih i koji stvarno razvija i izbacuje dobre igrace. Vanvleet je igrac iz razvojnog tima, Boucher isto. Uvek imaju zanimljive igrace

Mrzi me da bunarim, jel skautirao Bogdan i Whitingtona? Oh Oh, 

Jos kada bi me obradovao da je bacio oko  i na Alex Hamiltona pa da zatvaramo radnju sa tom dvojicom i ovim sto dolaze iz Fmpa, i naravno Simonom ( nisam kriv samo naglasavam da je vrlo realan).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MetalHead said:

 

Igrao u Cedelimpiji pleja, oko 5 asistencija po mecu... imao i double-double sa asistencijama. 

Nema on sut za 3p za SGa. 

 

Gledao. Statistika je znas vec ... Mozda je on imao 5 as u proseku, ali je, moj je utisak, svaku od njih podelio nakon  dva tri uzeta suta ili prodora, u proseku. 

 

To sto je igrao pleja ne menja njegove vrline i mane, njegove karakteristike. Igrao je cesto u paru sa Boltrajtom, koji je opet igrao pleja u proslom mandatu u Cedeviti. Klasicni kombo bekovi. obojica. Dobro,  Kodi se vise profilise trenutno kao kec, ali je vise poenter sa keca nego sto je razigravac. Ni Nedovic nema vrhunski sut pa provodi minute na 2 , a opet nema ni karakteristike organizatora igre, pa provodi minute na 1.  Obojici je prodor i tranzicija jaca strana.

 

 

U svakom slucaju, bio bih zadovoljan sa njim kao drugom opcijom na 1.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Mrzi me da bunarim, jel skautirao Bogdan i Whitingtona? Oh Oh, 

Jos kada bi me obradovao da je bacio oko  i na Alex Hamiltona pa da zatvaramo radnju sa tom dvojicom i ovim sto dolaze iz Fmpa, i naravno Simonom ( nisam kriv samo naglasavam da je vrlo realan).

Obojicu ... Alex je iz iste agencije kao Loyd, ono, ne mora ništa da znači.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

Vidim da niko ne stavlja Berona... jel on sigurno odlazi/otisao ili se ne zna i koje su sanse? 

99% ide, i to vrv Valensija 

 

Ovaj lik sto je izbacio za Lideja ide po tw i skuplja rumorse, pogledajte mu prvu objavu za Sivu, a to je danas neki nas lik naoravio lazni nalog i stavio kao vest, toliko o kredibilitetu doticnog 

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Leonard said:

Ja mislim da Leday nije slobodan igrac, da ima ugovor za sledecu sezonu sa Zalgirisom.

Mozda im platimo obestecenje, to jest Leday sam plati :classic_biggrin:

 

Pre jedno mesec dana je Litvanski novinar na Twitter-u (Urbonas tako nesto, uglavnom dosta citiran sa raznih strana) napisao da LeDay valjda ima opciju sa Zalgirisom i za 20/21 sezonu ali da im je valjda skup posto smanjuju budzet za narednu sezonu (valjda im se njegova dogovorena plata za sezonu 20/21 ne uklapa tj. prelazi maksimalni iznos koji su planirali da daju za platu).

Edited by Borca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Borca said:

 

Pre jedno mesec dana je Litvanski novinar na Twitter-u (Urbonas tako nesto, uglavnom dosta citiran sa raznih strana) napisao da LeDay valjda ima opciju sa Zalgirisom i za 20/21 sezonu ali da im je valjda skup posto smanjuju budzet za narednu sezonu (valjda im se njegova dogovorena plata za sezonu 20/21 ne uklapa tj. prelazi maksimalni iznos koji su planirali da daju za platu).

550k

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...