Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Da se ne zaebavamo...Loyd je bomba za tim koji je u rekonstrukciji sa novim trenerom i bez cele bekovske linije. Ozbiljan atleta u najboljim godinama u usponu karijere...jak na lopti i veoma atraktivan trpač. Protiv Panate je ladno napakovao index četres? ...ubacio im 27 poena...Barsi isto tu negde tri banke. Voli da ide u krtinu, strašan bloker...zatevan za braniti...brz..često ga fauliraju jer je i nepredvidljiv. Čita odlično slabe tačke u spoljnoj liniji i prodaje im ako treba i istu foru više puta...znači ''ima u glavu''. Iskreno Berona je u driblingu znatno lakše pročitati nakon par akcija, dok ovaj zabada sa svih strana uz jaku i sigurnu završnicu a tu je i prednost u visini. Svaka čast skauting timu što su uspeli da ulete klizeći ovakvom igraču u pravom trenutku. Uprava bi samo mogla da pokaže malo više osećaja za tajming potpisivanja igrača...eto mukicu Nnoko-a sam krenuo da komentarišem kada sam video ovo.

 

Upozorenje za komšije: ne otvarati Loydov hajlajt iz tekme sa Panatom ...kažu da ima neki virus...vrti ti se u glavi i mučnina potraje nedeljama...ako ne i jače.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Primetio sam da previše gledaš Bundesligu. 🙂 Nije tamo baš takav kvalitet koji nama treba.

 

Pa pazi isto sam mislio dok nisam odgledao turnir, oko 80% tekmi sam pogledao. Rekao bih da bas ima igraca za nas i to dosta. Do sada nikad nisam gledao Bundes, prvi put sada, a razlog jer na teveu nista drugo nema, Arenu nemam. 

Nemački treneri nisu vrhunski, ali su izuzetno dobri, klubovi imaju odličan skauting. Na ovom turniru je viđeno dosta dobrih utakmica, ali je očigledno da im fali novca kako bi bili medju najjačim ligama u Evropi. Sem novca im fali I domaća osnova. Bas malo kvalitetni domaćih igrača imaju, mozda gore nego u Italiji i Turskoj. 

 

Edit, recimo Walkup, Wanamaker, Meli... su iz Nemačke napravili karijere. 

 

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Atila said:

Pefi nije više EL nivo igrača, kao ni Teo. Obojica zbog toga što fizički više ne mogu da odgovore EL košarci, prvi i zbog ograničenosti u napadu.

Pefi će i u 40oj biti EL igrač, takvo kefalo ima retko koji igrač. Na sve to dodaj uvek savršenu fizičku spremu i iskustvo. Pa milina ga je gledati kako postavlja i odbranu i napad, a ove sezone mi se čini da je malo i šut popravio.

 

@propolis Imaju team option za produžetak saradnje, a i ja sam čitao da traže nešto drugačiju opciju uz Tea.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Liska Manjina said:

Pefi će i u 40oj biti EL igrač, takvo kefalo ima retko koji igrač. Na sve to dodaj uvek savršenu fizičku spremu i iskustvo. Pa milina ga je gledati kako postavlja i odbranu i napad, a ove sezone mi se čini da je malo i šut popravio.

 

@propolis Imaju team option za produžetak saradnje, a i ja sam čitao da traže nešto drugačiju opciju uz Tea.

Nece Pefi u Srbiju , ne nadajte se , kada nije hteo pre dve godine i proslo leto kada je kud i kamo bio mladji i zdraviji, svakako nece ni sada.

Nije igrao ni za nas ni za komsije i tako po njegovoj zelji zeli i da ostane, napravio je karijeru preko i tamo ce da je i zavrsi.

 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

Pefi će i u 40oj biti EL igrač, takvo kefalo ima retko koji igrač. Na sve to dodaj uvek savršenu fizičku spremu i iskustvo. Pa milina ga je gledati kako postavlja i odbranu i napad, a ove sezone mi se čini da je malo i šut popravio.
 
[mention=571]propolis[/mention] Imaju team option za produžetak saradnje, a i ja sam čitao da traže nešto drugačiju opciju uz Tea.
Samo ti se čini zato što je igrao u drugom po kvalitetu evropskom takmičenju, koje je dosta iza EL.
U EL može maksimum do role playera što je bio u Himkiju.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Atila said:

Samo ti se čini zato što je igrao u drugom po kvalitetu evropskom takmičenju, koje je dosta iza EL.
U EL može maksimum do role playera što je bio u Himkiju.

On je uvek bio role player, ali jako cenjen i maksimalno koristan. Uvek se setim OI i kako je zatvorio Bojana Bogdanovića, kakva minijatura, kakva glava, kakva odbrana.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Liska Manjina said:

Pefi će i u 40oj biti EL igrač, takvo kefalo ima retko koji igrač. Na sve to dodaj uvek savršenu fizičku spremu i iskustvo. Pa milina ga je gledati kako postavlja i odbranu i napad, a ove sezone mi se čini da je malo i šut popravio.

 

@propolis Imaju team option za produžetak saradnje, a i ja sam čitao da traže nešto drugačiju opciju uz Tea.

 

Nisam znao za to, ali čim traže pleja znaci da jedan vrv odlazi, što nije Teo sigurno. 

Smith je veoma sličnih karakteristika kao Pefi. Veoma dobar u odbrani, solidan size, ima lep prodor, a sut za 3 mu je onako, nije kao Pefi cigla, a nije ni sjajan. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

 

Nezvanicno:

 

Loyd 165k neto + bonusi na trofeje

Nnoko 137k neto + bonusi na trofeje

 

1 hour ago, Tunis said:

i markica za prevoz

 

+ bonovi za studentsku menzu 😴

 

27 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

igrao je i KKP sa 4-5 puta manje

dobra stara vremena

 

Grešis... Oni su tada igrali iz ljubavi prema klubu, posebno stranci, bez dinara primanja.

Link to comment
Share on other sites

 

Ovo je tekma od prekjuce. Videlo se da je pauza malo ostavila traga, kao na sve uostalom. Njemu je cak dobro i dosla, imao je neku povredu, da li stopalo ili koleno, nisam siguran, ili sa pomesao ...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kako da se napravi hemija u ekipi sa rosterom od 15 igraca. Tu konstantno imas barem trojicu nezadovoljnih. Lepo 12 takmicarskih igraca, dvojica klinaca na dvojnu u neki kls klub . Ako zagusti uvek mozes da reagujes na trzistu, nije problem kao u fudbalu gde mora da se ceka zimski prelazni rok.

Edited by Desetka
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...