Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ne mislim da treba vracati Mitrovica, pre svega jer se secam koliko smo prizeljkivali da ode. Secam se onog presmesnog suta za tri i ne vidim da mozemo dobiti nesta sa njim. Pre bih bio za dovodjenje neke neproverene atleticne 4, jer tu mozemo nesta dobiti, sto bi bio pogodan dok sa Mitrovicem jako malo dobijamo. Cak ni u Buducnosti nije igrao vise od 10-tak minuta.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, drakon1 said:

Njega Radonjic ne bi preziveo. Seti se na jednoj od prvih utakmica kad se Radonjic vratio igrali smo protiv njih i on  je ostao zabezeknut kako ovaj izvodi bacanja. Mislio Radonjic da ge ovaj zajebava.  Ne bi to tolerisao Radonjic kod sebe u ekipi sve pre svega zbog svog mentalnog zdravlja. Zamisli u EL na -1 u zadnjoj sekundi ovaj ima 2 bacanja...

 

Da se prisetimo tog legendarnog pogleda.

 

45560730-431406447988164-478382721695394

 

Edit. Tek sad vidim da je bilo, brišite post. 

Edited by Čvarkov
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

 

Očigledno niste gledali utakmicu. Ništa nije ubacivano i montirano. Klip koji je drakon okačio je samo isečen iz snimka cele utakmice. Uostalom trebalo bi da ima na ABA kanalu pa proverite. Ja sam gledao sa klincem kad je išla uživo i pokidali smo se od smeha kad smo videli zato sam znao o čemu se radi pre nego što sam otvorio drakonov klip.

 

Nisam ni mislio da je montirano nego su ovo njegove regularne i uobicajene facijalne ekspresije. Jeste se desilo nakon slobodnog bacanja ali verujem da je njemu u glavi pogled i mrstenje bilo usmereno na igraca koji nije odigrao odbranu, ili se mozda setio da mu Covic nije uplatio regres ili topli obrok. 🙂

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Čvarkov said:

 

Da se prisetimo tog legendarnog pogleda.

 

45560730-431406447988164-478382721695394

 

Edit. Tek sad vidim da je bilo, brišite post. 

Odakle si kopirao gif? :lol_2: Ja ga napravio kad sam ga okačio ovde ali vidim da nije ista adresa slike. Lepo je videti da se #Radonjizam brzo i lako širi 😎 

 

Inače Radonjić je trenutno gost na areni 1 kod Koleta i Edina "U obruču"

Edited by Knipex
Slovo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drakon1 said:

Tako je. U linku koji sam postavio vidi se neisecen deo prenosa sa arene sa komentarima od edina i koleta. hronoloski je ta faca pala posle 1. slobodnog bacanja. da li je to bila reakcija na nacin kako je ovaj izvodio ili nesto drugo, ne znam. ali je 99% verovatno da je to bilo zbog nacina, a ne neceg drugog.

 

Šta ja znam. Znajuči Radonju, meni je neverovatno da on u pripremi na utakmicu nije barem 2-3 puta gledao Zadar. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Knipex said:

Odakle si kopirao gif? :lol_2: Ja ga napravio kad sam ga okačio ovde ali vidim da nije ista adresa slike. Lepo je videti da se #Radonjizam brzo i lako širi 😎 

 

Inače Radonjić je trenutno gost na areni 1 kod Koleta i Edina "U obruču"

 

:lol_2: napravio sam gif posle te utakmice, kačio sam tad i na forumu. Tvoja rezolucija bolja :default_2guns::classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mmajstor said:

Nasi sendvicarski mediji nisu preneli ceo intervju. Vrlo je izricito rekao da ce liga imati 16 licenci koje ce se verovatno podeliti Virtusu i Zenitu. Znaci `nasa` ide Virtusu, tj. postace licenca za evrokup.

Naša je u bliskoj budućnosti ... ili u prevodu: Ne lipši magare do zelene trave :classic_biggrin:

Quote

The precise plan is the following. EuroLeague will not expand to more than 20 teams in the near future with 18 of them probably having a permanent license. Meanwhile, the EuroCup will also have 20 teams and it will act “as a filter, like a preparatory stage”, according to Bertomeu, for the teams which will want to make the step towards the EuroLeague.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

EuroLeague will not expand to more than 20 teams in the near future with 18 of them probably having a permanent license.

Divan plan, ne znam samo što bi timovi uopšte imali motiv da igraju evrokup jer čak i da uđu u finale i izbore evroligu moći će da je igraju samo tu jednu sezonu i ponovo ispadaju jer ima 18 stalnih licenci. Čak i da ostave pravilo da ako ekipa koja uđe iz evrokupa izbori plej of onda samo jedna ekipa ulazi sledeće sezone. FIBA Ligo Šampiona širi svoje grane...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Divan plan, ne znam samo što bi timovi uopšte imali motiv da igraju evrokup jer čak i da uđu u finale i izbore evroligu moći će da je igraju samo tu jednu sezonu i ponovo ispadaju jer ima 18 stalnih licenci. Čak i da ostave pravilo da ako ekipa koja uđe iz evrokupa izbori plej of onda samo jedna ekipa ulazi sledeće sezone. FIBA Ligo Šampiona širi svoje grane...

Upravo tako, nemaju neki izbor sem FIBA ... e sad, ima tu dosta klubova koji nemaju ambicije za EL.

Bog zna šta će na kraju biti. :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Bice verovatno ona fora da ako iz evrokupa udjes u EL i odes u top8 onda ostajes, a onaj novi iz EC ga duva. 

Jedina sansa je kada budu prosirivali na 20, ali to ce se desiti za ko zna koliko godina. Manja sansa je da sledece godine se plasiramo na F4....onda ne znam kako bi objasnili nase izbacivanje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mmajstor said:

Bice verovatno ona fora da ako iz evrokupa udjes u EL i odes u top8 onda ostajes, a onaj novi iz EC ga duva. 

Jedina sansa je kada budu prosirivali na 20, ali to ce se desiti za ko zna koliko godina. Manja sansa je da sledece godine se plasiramo na F4....onda ne znam kako bi objasnili nase izbacivanje.

 

 

Kako bi Djordi nesto objasnio 😄😆

MLogo si naivan za nekog ko se Majstorom naziva. 😃

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...