Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

 

 

 

5 hours ago, strah od vozova said:

 Inace Hol je zvanicno 193, a Aleksa Uskokovic 186. Juce kad su stajali jedan do drugog imao sam osecaj da je Uskokovic visi od Hola. 

 

Uskoković i jeste viši odokativno jer je Lengstonu glava vazda u ramenima...ima taj strah od blokade i u stvarnosti.

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

Pominjala se Valensija al je demantovano od njegovog menadžera.

 

Zanimljivo. S konja na magarca po mom mišljenju, a činilo mi se da je imao dobru sezonu u Zenitu. Ono što sam ja gledao, meni je on neka poor mans verzija Corya Higginsa, što znači da bi u Radonjin sistem legao samo tako. Ali verovatno ništa od toga. Kapiram da lovu planiramo trošiti na druge pozicije, jer nam Dobrić i Laza ovde več odrađuju posao

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

Ono sto je najbitnije imamo odlican strucni stab za sledecu sezonu. Tu pored Radonjica imamo i odlicnog kondicionog trenera i to nije problem. Stavise, Radonjic ima neverovatan broj odigranih PO utakmica, titula, dobre plasmane u Evropi. Sad ipak mora da se pravi tim za nesto vise ili da se napadne nesto vise.

 

Nadam se i dalje promenama i ako neki izgovore tvrdi da ce biti hrkljus opet i bez promena, to su ipak izvori koji su pisali da dolazi neki srpski igrac u drugom delu, SO ostaje ma koliko poraza imao do kraja, ne moze bez JOB,isli su cak nemamo ni Simanica...

 

Verujem da Zvezda mora dakupuje sve najbolje iz regiona i da tu budemo magnet za dobre igrace i talente. Svakako mislim da nam treba 3-4 bas proverena i dobra stranca. Ne polovnjaci koje je dovodio SO kao Rit,Hal itd...

 

I dalje se nadam promenama jer je ovaj tim ekstremno limitiran, ali uz neka 3-4 dobra pojacanja ali Miler, Loyd i Markus 🙂 moze tu biti svasta, onda vodonose postaju znacajno bolje, posebnokad ne izlaze iz svojih opanaka.

 

Ne treba zaboraviti da je Radonja i napravio dosta NBA i EL igraca od polovnjaka i igraca skromnog renomea koji ni sami ne znaju odakle im tolike pare kroz karijeru. Nadam se da u klubu razmisljaju na long term jer poslednje tri sezone su u tome bili uzasni.

 

Malome i brine sto je Covic napravio opet skrnavet od lige i sto se Jordi jos neoglasava oko toga da smo ucesnici. Mozda mu ovde dopustaju takve izlete jer j deo sns eskadrile, ali preko im je sigurno pun qrac toga. Cak mi i licenca deluje nerealno posle opsteg sranja,ali da vidimo sta ce se desavati u narednim danima ili mesecima.

 

ABA liga mora da postoji, sad je mozda sansa dati Djordiju da upravlja sa njom,ne njemu bukvalno nego nekom njegovom coveku uz finu platu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, strah od vozova said:

Inace Hol je zvanicno 193, a Aleksa Uskokovic 186. Juce kad su stajali jedan do drugog imao sam osecaj da je Uskokovic visi od Hola. 

 

Uskokoviceva visina je najveca nepoznanica. Ja sam nasao tri podatka - 186,190 i 194(ili 192). Pa aj sad gledaj u pasulj kolko je stvarno visok. 

Link to comment
Share on other sites

 

Strasan igrac, igra svake sezone sve bolje i bolje..3/4. Brz u kontrama,dobar off skok,dobara igra na postu i dobar defanzivac. Nesto malo losiji sut ali razvija se kvalitetno iz druge fra lige pa do prve. Daje energiju timu.  Verujem da ce sledece sezone igrati bar EC..za krvava kolena dushu dao  :))

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Predragdjape said:

Meni se nekako cini da ce Radonjic dovesti proverene igrace tj one sa kojima je saradjivao. A u decembru u doselekciji neki amer iz NBA. 

Nije sve ni do Radonjića. Treba da postoji neki skauting da mu ponudi zanimljivog igrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, quentin said:

Nije sve ni do Radonjića. Treba da postoji neki skauting da mu ponudi zanimljivog igrača.

Mislis Misko da mu ponudi zanimljivog igraca? 😄 Sta mislis, da li ce rizikovati sa igracem koji mu je nepoznat ili dovesti nekog "proverenog" ?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Predragdjape said:

Mislis Misko da mu ponudi zanimljivog igraca? 😄 Sta mislis, da li ce rizikovati sa igracem koji mu je nepoznat ili dovesti nekog "proverenog" ?

Jebiga, Miško je menadžer, ja govorim o skautingu. Znači, neko ko radi za naš klub iskopa neke zanimljive igrače, ko god da im je menadžer.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...