Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 minutes ago, Константин said:

Коментатори (а посебно дует са Арене) су обично резервисани за судијске одлука али код лажног фаула Лојда када није ни пипнуо противника је морао то констатовати.

Bukvalno ne secam se kada komentarisu sudjenje, pogotovo u ovakvim "derbi" utakmicama. Vise ni oni nisu mogli da cute. 

Realno, ispali bi blentavi i neprofesionalni da ne primete da kontakta Lojda na Ivanovicu nije bilo. Jbg, imaju oci, a posao im je da pricaju... respekt za Koleta jer je prvi povukao, Edin podrzao. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Prvi put cu biti u redu sa atmosferom linca. Ali prema sudijama iskljucivo, igrace niko ne treba i ne sme da dira.

 

A tri govnara mogu da gepekuju i prcaju u pedu sto se mene tice. Ako izgubimo ovu seriju Covic moze na smetliste. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

I pored svih okolnosti, da se ne lažemo...mi nemamo klačera za zadnji napad. A ako je Radonja upravo to pozvao, onda i ne čudi ono bagovanje u zadnjoj odbrani kada ga igrač od petnaeste do sedme sekunde tri puta pita šta da radi...:smiley60:

 

,,...ček da priupitam Nešu...budi tako...''.


 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Bukvalno ne secam se kada komentarisu sudjenje, pogotovo u ovakvim "derbi" utakmicama. Vise ni oni nisu mogli da cute. 

Realno, ispali bi blentavi i neprofesionalni da ne primete da kontakta Lojda na Ivanovicu nije bilo. Jbg, imaju oci, a posao im je da pricaju... respekt za Koleta jer je prvi povukao, Edin podrzao. 

 

I da dodam - Edin je posle u studiju rekao, da domaci teren mnogo znaci "jer smo videli kakve tendencije u sudjenju postoje". 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

video sam ja jos posle trece utakmici kad su nas brutalno pokarli cemu ovo vodi, cudim se samo klubu koji nije izabrao makar da ne cuti na takav lopovluk.

u ovom oflajn svetu sam rekao prijateljima jos posle druge utakmice da u PG treba poslati juniore, a da se prvi tim sprema u BG za petu utakmicu.

svako ko je nesto drugacije ocekivao je vrlo naivan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prijatelji kluba u prvim redovima u Ultras majicama, Bugi malo proseta po parketu... I Lukica malo da stisne šake, da se poraduje govnar kapitenski bivsi. 7000 ljudi sa sve DrKonom na čelu....

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

I pored svih okolnosti, da se ne lažemo...mi nemamo klačera za zadnji napad...ili je Radonja to pogrešno nacrtao.

 

Nikad nisam razumeo to crtanje....valjda se te akcije vezbaju na treningu, i na tajm autu se samo pozove jedna od tih akcija sto su uvezbane. Te lopte nekad udju nekad udju. Kad udju onda igrace zovu kvacilom, a kad ne udju zovu ih gusiteljima...a realno tu igra puno faktora.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

Prvi put cu biti u redu sa atmosferom linca. Ali prema sudijama iskljucivo, igrace niko ne treba i ne sme da dira.

 

A tri govnara mogu da gepekuju i prcaju u pedu sto se mene tice. Ako izgubimo ovu seriju Covic moze na smetliste. 

Nema potrebe za tim,oni nas ne mogu dobiti ako nemaju ovako sudjenje a u pioniru ga nece imati....

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, berti said:

Prijatelji kluba u prvim redovima u Ultras majicama, Bugi malo proseta po parketu... I Lukica malo da stisne šake, da se poraduje govnar kapitenski bivsi. 7000 ljudi sa sve DrKonom na čelu....

To brat moj! Dosta vise glumljenja neke lazne korektnosti, jebati im nanu naninu u petak, pa ako nece da izadju, neka se vrate nazad! Ovo nije sport vise. 

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ruku na srce, medju igracima i trenerima nema ni trunke tenzije, a cini mi se da je i na tribinama tamo sve bilo u nekim ok okvirima (sem sto je jednom nesto uletelo na teren pa je Delavale to hteo da sakrije). Jedini prema kojima treba da se kanalise nezadovoljstvo su sudije. I sad ce u BG da padne neki reciprocitet, pa kad osvojimo trofej pricace se da je uz pomoc sudija, a ova sramota (a bas je bila sramota) od veceras ce biti zaboravljena. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, očekivao sam neki specijal za poslednjih 7 sekundi. Radonjić se 2/3 timeouta dogovarao sa pomoćnicima. I na kraju, akcija koju igramo 30 minuta...Loyd iz pika pa šta bude. 

 

Suđenje da ne komentarišem. Ispizdeo sam na kraju. Sudijama na čast. 

 

Dobijamo u petak. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...