Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Večeras dočekujemo osvajača EL iskusniji za ono branje bostana u Stambolu,

ali sa bitnom razlikom što im hapšenje Lojda ili rano izbacivanje iz fokusa neće biti prevelika garancija.

Sale je pred duelom koji je naša prva ozbiljna mera sa kompletiranim rosterom, i tražiće da ih grizemo zubima...

...a to što su oni pukli od Albe to je njihov problem.

Klajburn jeste hausmajstor, posebno u drugom poluvremenu kada se razbudi...jebo ga zec ludi...tada ga ima svuda.

Ali najteže će biti visokima da se izbore sa tim iskustvom i mesom armejaca pod košem. Vojtman može da se uvede u rebus ako mu bacimo Terija par puta na onu glavudžu. Šengelija nije sav svoj, često greši i još se sinhronizuje sa timom.

Milutinov nam je koska...može da nas napuni faulovima ako je operativan i bez nepovoljnog sudijskog kriterijuma jer dečkonja uz taj frejm i dalje igra najprostiju košarku: 2-3 poteza bez ludiranja i sve na tehnički opasnom nivou. Odatle i samopouzdanje i rejting koji zaslužuje.

James lujka može da se isprovocira i ima ko to da mu sredi, jer tada ulazi u onaj hero mod i tehnički izbacuje ostale iz napada.

E, sad...nekad iz toga napravi opasnu seriju a nekad ga ubiju kriptonitom.

Kurbanov Nikita me najmanje brine...kenjaće ga kao po običaju.

Ali čujem da im već duže ne igra Teo...pa ih sada treba u plitak potok.

 

Edited by Wingwalker
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

 

Volden o Saši Obradoviću: „On je perfekcionista, zahteva perfekciju, nema lenčarenja, veoma je zahtevan, i to mi se sviđa. Volim trenere koji od vas traže mnogo, koji su strogi. Ako napravim grešku, on mi to stavi do znanja i to cenim kod trenera“;

 

Baš mi se sviđa ovo da čujem, i o Saši inače, i Voldenov stav.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bogami Rit se ozbiljno nametnuo večeras. Kuridža doktorski odigrao, Teri i Roč na momente, može to i bolje. DeDa je imao dobrih momenata, onaj skok u napadu i poen je bio vrhunac. Hol mora bolje, ali bojim se da nije igrač za velike utakmice. Volden takođe odličan. Kuzmara i Simon da se zamisle malo. Lojd... šta reći, vrhunski kvalitet, odlična utakmica.

 

Ovo smo dobili na veliku borbu i njihov raspad u 3/4 kad smo stigli veliku razliku. Obradović nije briljirao, ima još mnogo da radi da poveže ekipu... Biće to još bolje. ABA će nam biti jači trening pa možemo da se skoncentrišemo na EL u fullu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...