Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

kakva hororcina krv ti jebem.. usli u utakmicu ko da igraju sa crnokosom, pocevsi od startovanja sa uskovovicem pa nadalje.. 10 situacija gde s emasi zicer il lopta isapda iz ruke.. a sa druge strane ostvaljaju se slobodna jedina dva igraca koja mogu da pogadjaju u serijama..

Link to comment
Share on other sites

Dosli smo do toga da imamo losiju domacu bazu od ovih ruskih polovnjaka.

4 minutes ago, Cavani said:

Dosli smo do toga da imamo losiju domacu bazu od ovih ruskih polovnjaka.

Karasjov za Zajceva, trojka. Kako to tuzno zvuci kad cujes ko te puni.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Veceras je Rit preokrenuo. Sjajno je igrao u odbrani, malo pao u zadnjoj, ali generalno dobra partija u odbrani, plus opasan sa linije za tri u napadu sto je nasim bekovima dalo prostora. Bilo bi lepo kad bi nam neko izvukao +- statistiku. Mislim da je kod njega ista oko 20 u plusu

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I od mene cestitke na pobedi, ali ovo je jako lose.

Mozda ce ova pobeda znaciti u daljem takmicenju. Mene ne zadovoljava ABA liga a pogotovo KLS. 

 

Ostaje pitanje kako je moguce da su bas svi stranci kod nas zakacili korona virus a ni jedan domaci igrac.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Po meni Reath je morao mnogo ranije da udje u igru i to ne zbog napada vec zbog odbrane. Mickey je mnogo pokretniji od Nnoka i Kuzmica pa ih je i urnisao. Reath je uspeo da ga prikoci. Svaka cast Lazicu i Davidovcu na odigranoj cetvrtoj cetvrtini. Walden isto dobar. Loyd i pored pogodjenih par trojki u finisu, mi nije ostavio neki utisak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

I od mene cestitke na pobedi, ali ovo je jako lose.

Mozda ce ova pobeda znaciti u daljem takmicenju. Mene ne zadovoljava ABA liga a pogotovo KLS. 

 

Ostaje pitanje kako je moguce da su bas svi stranci kod nas zakacili korona virus a ni jedan domaci igrac.

Cini mi se da su oni koronu prelezali ranije.

Link to comment
Share on other sites

Koliko nam još pobeda treba za top 8? Rit nas vratio u utakmicu, sa svim manama bukvalno najbolja četvorka kod nas. Mogu da zamislim da je ostao i Džoni, pa da se njih dvojica dopunjuju, ovako smo osuđeni da gledamo Kuridžu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kokodakalo said:

Veceras je Rit preokrenuo. Sjajno je igrao u odbrani, malo pao u zadnjoj, ali generalno dobra partija u odbrani, plus opasan sa linije za tri u napadu sto je nasim bekovima dalo prostora. Bilo bi lepo kad bi nam neko izvukao +- statistiku. Mislim da je kod njega ista oko 20 u plusu

Bas htedoh ovo da napisem, Rit je heroj iz senke, uz Davidovca i Lojda protagoniste. Laziceva dobra sekvenca kad ss lomilo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...