Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

7 minutes ago, mmajstor said:

Pise da je suspendovan na 10 dana, to ne znaci automatski i otkaz. 

 

Mozda je mogao to i ranije da uradi al dobro. Cisto da svi skontaju da nema nezamenljivih. 

 

Ne znaci, ali bojim se da znaci. JOB ocito nije zadovoljan ulaskom sa klupe, a Obradovic ga je doveo, predpostavljam, sa obecanjem da moze da divlja kako god zeli. To nije slucaj sa Radonjicem, tako da mislim da je to to.

 

Ali STIMAC NE!!! Nikako. Ako moze, da skupimo pare da ne dodje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je izazov za moje krhko zvezdasko srce - s jedne strane, suspenzija JOBa je najlepsa stvar koja je mogla da se desi. Ali povratak povratka Stimca? Ne, hvala.
Da parafraziram jedan od grdjih izbornih slogana u malo izmenjenoj verziji:
Ni Jobara, Ni Stimara!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dovoditi Stimca je ludilo.

 

MJK, Reath, Kuzmic, Nnoko, a tu su i Davidovac, Simanic i Simonovic - sasvim dovoljno. Neka se Davidovac preseli na 4, to otvara prostor Dobricu i Radanovu, na 5 Nnoko, MJK i Reath mogu lepo da odigraju u napadu, a u odbrani su pojam za T-rexa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, goldberg said:

 

Navikao je da vodi igrace koje je licno selektirao - kao i svaki drugi trener.

 

Da vodi tim od pocetka sezone, on sam bi mogao da izabere ko mu treba, a ko ne. Sad mora da gleda sta ce sa igracima koji nisu njegova solja caja. Doduse, tek dovodjenje Stimca mi nema nekog smisla, on nikada nije bio kvalitet u defanzivi, sto je Radonjicu primarno. Deluje kao potez ocajnika i kao da nemaju kog drugog da dovedu.

 

onda ne izbacuješ igrača koji ti nije idealan ali radi pos'o kad na plejmejkerskoj poziciji imaš očigledno najbolji problem

 

ali nama je potpuno logično da je pristao da potpiše 7 dana nakon što je potpisao colom (za koga nije čuo do tpog prepodneva kada se čuo sa čovićem) ali mu smeta obrajant.

 

treći i poslednji put kažem, jer nemam šta drugo - sve 5 ako se radonjić i čović tim redosledom drže za odgovorne a ne obradović i obrajant.

Link to comment
Share on other sites

Lebe mekani, ne stižem sve da pratim, posla preko glave...uđem na b92/sport, vidim Brajant suspendovan, mislim se pa ok, videlo se da je Radonoja ispizdeo na Bosforu....

 

I onda ispod povezana vest, ZVEZDA ZVALA ŠTIMCA

 

Kunem vam se, preseklo me tako da sam pomislio da je od jučerašnje vakcine. Krv ti jebem, šlogiraću se. 

 

tenor.gif

 

ŠTIMBE ISKLJUČI TELEFON, MOLIM TE. NEMOJ DA TE TELEON ZRAČI, ŠTA ĆE TI TO? NE JAVLJAJ SE LJUBI TE BRAT. 

  • Like 7
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, đubrivo. said:

 

onda ne izbacuješ igrača koji ti nije idealan ali radi pos'o kad na plejmejkerskoj poziciji imaš očigledno najbolji problem

 

ali nama je potpuno logično da je pristao da potpiše 7 dana nakon što je potpisao colom (za koga nije čuo do tpog prepodneva kada se čuo sa čovićem) ali mu smeta obrajant.

 

treći i poslednji put kažem, jer nemam šta drugo - sve 5 ako se radonjić i čović tim redosledom drže za odgovorne a ne obradović i obrajant.

 

Ma ja se u potpunosti slazem sa tobom da nije resenje da se igrac suspenduje jer ga trener ne zeli.

 

Misljenja sam da je trebalo ostaviti Obradovica kad je vec poceo sezonu - ovako ce ispasti da je problem u Radonjicu, a mozda i jeste jer se ja na njegovom mestu ne bih prihvatao posla na pola sezone.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mile1 said:

Bolje i treca liga nego da gledam nepokretnu vrecu sala I jedan jedini sekund u dresu zvezde

 

ma ovo sa shtimetom je po meni stari čovin manevar, kada ti pripreti kataklizmom pa se ona ne desi i kao uff dobro je, nek smo živi i zdravi 

 

bila je ona stara kineska kad je porodica nezadovoljna što živi u neuslovima, pa im država ubaci i kozu u kuću.. pa kad je nakon xy dana izbace, njima super. 

 

stime je teoretska koza, ne moraš ni da ga ubaciš da bi ti bilo super kad ga nema. 

  • Like 4
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, đubrivo. said:

 

ma ovo sa shtimetom je po meni stari čovin manevar, kada ti pripreti kataklizmom pa se ona ne desi i kao uff dobro je, nek smo živi i zdravi 

 

bila je ona stara kineska kad je porodica nezadovoljna što živi u neuslovima, pa im država ubaci i kozu u kuću.. pa kad je nakon xy dana izbace, njima super. 

 

stime je teoretska koza, ne moraš ni da ga ubaciš da bi ti bilo super kad ga nema. 

ima smisla

problem je samo sto je stime kataklizma uglavnom nama ovde na forumu

kako zadjes u b92 komentare vidis da je to zvezdas do koske i trpac par ekselans

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja, kao jedan od većih kritičara O Brajanta, kad sam pročitao ovu odvratnu vest o potencijalnom angažovanju Štimca, molio bih sve da vrate O Brajanta i da zaborave suspenziju. Kolika god da je štetočina i sebičnjak, ima ogromne košarkaške kvalitete u poredjenju sa mlohavim Štimcem. Bukvalno mi je usrao dan. Odoh da plačem od muke.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ima smisla

problem je samo sto je stime kataklizma uglavnom nama ovde na forumu

kako zadjes u b92 komentare vidis da je to zvezdas do koske i trpac par ekselans

 

+ i nije bas koza, vracao se burazer vec 2 puta, vise je realna opasnost svaki put kad se spomene. gde prestaje logika tu pocinje stime u glavama ljudi u kkcz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbga, smetalo je, sa pravom, kad se Obradovic samo dernja i vice, ili kad se samo ljuti odredjenim igracima a za neke okrece glavu. Naravno da sa takvim pristupom nije mogu da ima disciplinu i strogocu koju voli a naravno da je vremenom izgubio i autoritet. Za Radonjica od ranije znamo da nece trpeti da neko ide protiv njegovom ustrojstva, podrivanja autoriteta i narusavanja celine. Jedno je sloboda u igri i dozvoljavanje pojedincima da smeju sa loptom vise nego drugi, ali sasvim drugo je kad se stvari van terena ne odvijaju po njegovom. Da se JOB uopste ne svidja DR kao igrac i da ne mislim da moze da doprinese ne bi mu ni davao toliko prostora i minuta do pre 10ak dana. Ali ocigledno je ovde vise rec o stvarima van parketa. 

Nas je dovodjenje JOBa, sto nije njegova krivica, u startu razbucalo. Do tog momenta mi smo bili tim i igrali smo timski, cak i pored toga sto je Lojd bio ubedljivo najproteziraniji i najkorisceniji igrac u tom periodu. 

Sto se tice Stimca totalno sam protiv, i nikako ne bih da ga gledam jos jednom u Zvezdi, mada ne mislim da bi bio nesto losiji nego sto je JOB na poziciji 5.

U svakom slucaju svakako da nakon ovakvih postupaka i rezova Radonjic snosi veliki teret i odgovornost za rezultat i uspesnost sezone na kraju 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...